Charakter vodyMimopstruhová
VyužitíSportovní
Webhttp://rybnikujelena.cz/nase-sluzby/soukromy-rybnik-u-jelena/
Druh vodyRybník
Poslední kontrola24.10.2018 od MIra
po přihlášení můžete revír opravit, nebo nahlašte chybu dole na stránce.

Popis revíru

Rybolov v Luníkově u Slaného na soukromém rybníku Tomáše Jelena

Náš rybník U Jelena vám nabízí příjemné posezení u vody. Můžete si skvěle odpočinout a zároveň si dobře zachytat. Na pěti hektarové vodní ploše se skýtá velké množství středních kaprů. Vynasnažíme se pár vykrmit, aby jste si v pozdějších letech mohli ulovit opravdovou trofej. Kapři tu žijí spolu s amury a líny. Možnost chytit úhoře je tu vzhledem k jednomu kusu velice malá. Tolstolobici váží sice více než kapři, ale jsou neprodejní. Oproti tomu cejna si můžete odnést zdarma. Pokud oplýváte větším množstvím peněz, tak kolem půl milionu korun :-), můžete si domů odnést i rybničního maskota – želvu, kterou před lety někdo do rybníka odložil a která se pravidelně objevuje při výlovech.

Chystáme pro vás další závody! Sledujte naše stránky…

Na rybaření není potřeba rybářského lístku, stačí si přinést pouze dobrou náladu a řádné rybářské náčiní. Vzhledem k humánnímu chytání vyžadujeme háčky bez protihrotu, popř. protihroty zamačknuté a podložku. Šetrné zacházení s rybou je samozřejmostí. Nově jsou stanovena pravidla pro velikost ryb, a to: Kapr se vrací, pokud má méně než padesát centimetrů a více než pětašedesát cm a amur se vrací, pokud je menší než pětasedmdesát čísel.

Ulovené ryby je možné zakoupit přímo na hrázi. Pro vaši představu si můžete odnést kapra za 65 Kč/kg, amura za 75 Kč/kg. Ceny ostatních ryb jsou uvedeny v kiosku.

Pár dat: Rybářská sezóna začíná letos 4.4.2015. Občerstvení je pro vás otevřeno od 4.4.2015. Rybník byl naposledy sloven koncem října 2014. Další výlov plánujeme na říjen 2016. Rádi vás uvidíme vždycky.

Tomáš Jelen +420 602 22 34 05
Lenka Jelenová +420 774 07 73 48

Galerie

Reklama