Charakter vodyMimopstruhová
VyužitíSportovní
V oblíbených1
Webhttp://www.rybnik-skripov.estranky.cz/
Druh vodyRybník
Poslední kontrola18.10.2018 od MIra
po přihlášení můžete revír opravit, nebo nahlašte chybu dole na stránce.

Popis revíru

Jedná se o soukromý revír, který se prostírá v malé nížince poblíž vesnice Dambořice na Jižní Moravě. V okolí rybníku se rozkládají četné vinice a lesy, které zde tvoří velmi klidné a příjemné prostředí pro relax a rybolov. Náš rybník je obklopen travnatým povrchem ideálním pro stavění bivaků a stanů pro rybáře, je zde také malé parkoviště pro vaše vozy.
Náš rybník má cca 1,5 ha uprostřed s malým ostrůvkem. Hloubka rybníku je mezi 1.5 m a necelými 2,5 m. Dno rybíka je pevné, místy pokryto vrstvou měkkého bahna cca do 10 cm. Na hlubině je dno lehce členité bez vázek, na mělčině je dno rovné s občasnou lehčí vázkou. Na našem rybníku se chytá pouze z jedné strany od chatky a to od tělesa hrazé po přitok.
V rybníce žijí v hojné míře kapři, většina z nich má již okolo 6 - 8 kg, jsou zde ovšem i větší a to až do 22 kg, není jich zde moc a při troše štěstí není problém zdolat i takového kapra. Je zde několika kusy zastoupen i koi kapr přibližnou délkou 70 a více cm. Kapři jsou zde každoročně vysazováni, a to od 4 - 6 kg. Dále zde žijí amuři, kteří dokáží vyškolit mnohé rybáře, velikost amurů se pohybuje od 50 do 100 cm. V hojné míře jsou zde zastoupeni i dravci ,a to štiky, candáti a pár malých sumců, dále tu jsou líni, úhoři, okouni a pstruzi duhoví. Bílou rybu zde spíše nechytnete, je tu jen pár kusů. Pokud Vás náš revír zaujal, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Zdeněk Krejčíř
mobil : + 420 728 139 987

Martina Bílá

mobil: +420 734 736 758

Galerie

Reklama