1. Kategorie - vyberte jakého druhu je prodávané zboží
  2. Typ - Jedná so o prodej/nákup/výměna
  3. Název - výstižné popsání inzerátu
  4. Text inzerátu - co nejlépe popište co prodáváte a v jakém je stavu
  5. Cena - vždy zadávejte cenu. Pokud nemáte představu kolik byste za předmět chtěli, tak se podívejte za kolik jinde se předmět prodával. Pokud se nejedná o darování, tak vždy chcete za věc peníze a musíte zvážit na kolik si předmětu ceníte. Můžete napsati i cenu 0. Pak bude předmět nabízen za 0kč. Cena dohodou atd. je jen komunikace navíc, kdy se kupující bude ptát "za kolik chcete prodat?". Sami když nakupujete, tak vás taky tato úvodní komunikace taky moc netěší.
  6. Cena dopravy - většinou je potřeba nějak předmět přepravit. Zjistěte si za kolik jste schopní předmět poslat. Nejvhodnější se jeví cenný balík - ceník.
  7. Osobní předání - zvolte zda jste ochotni předat zboží osobně. Pokud zvolíte ano, napište i nějaké vaše časové možnosti. Kupující, který je přihlášen do svého účtu pak v inzerátu uvidí i vzdálenost k vám. (proto je dobré po registraci jít na změnu vašich údajů a vybrat si svoji přesnou polohu - je to neveřejný údaj který se zobrazí jen jako vypočtené číslo - sami pak taky uvidíte vzdálenosti třeba v akcích atd.)
  8. Katalogový model - v katalogu zboží postupně přibývají modelové řady prutů navijáků a dalších věcí. Pokud přiřadíte model, pak se všem, kteří si prohlíží katalog zobrazí váš inzerát. Je výhodné si svoje nakoupené věci dávat do svého katalogu - jednoduše pak z vašich věcí můžete provést vložení do bazaru s tím, že se model již nemusí znova vybírat. (Předvyplní se téměř vše a do políčka pro cenu se dá vaše nákupní cena). Budete mít taky přehled při stanovení ceny, kdy uvidíte vaši nákupní.
  9. Značka - zvolte značku prodávaného předmětu
  10. Konec platnosti - máte na výběr z maximálně 3 týdnů. Pomocí další editace můžete přidat další 3 týdny, takže se dá nastavit i celkem dlouhodobý inzerát.
  11. Youtube - Jestliže máte natočené video, tak ho uložte na youtube a do tohodo políčka vlože odkaz

Takto vypadá celý formulář

Pomohla vám tato nápověda? Ne