Reklama

Na webu je použita bannerová a ppc (pay per click) reklama fungující na základě uživatelské administrace. Reklamní systém webu je dostupný v administraci účtu kde je jeho plná správa s možností výměny banerů a textů reklam, včetně denního plánování pro zobrazení. Každá pozice je pro jednoho zákazníka bez střídání. Cena je stanovena pomocí aukce každé pozice pro jednotlivé měsíce. Minimální délka pronájmu pozice je jeden měsíc bez omezení počtu banerů které se mohou v jednotlivých dnech měnit. Pro změnu baneru je připraven plánovač který umožňuje pro každý den vložit jiný baner.

Baner - základní jednotka pro použití v reklamní kampani. Baner má 3 základní verze - obrázkový se střídáním slidů, produkt který obsahuje obrázek, nadpis, text , cenu a url pro zobrazení a nakonec je to základní verze použitelná v ppc kampani. Jeden baner může být použit 3mi způsoby.

Aukce - pro reálné zobrazení baneru je třeba nakoupit pozici v měsíci a sekci. K dispozici je forma přihození na pozici kdy  20,21,22,23 dne předchoziho měsíce (v náhodný čas) dojde k ukončení aukce a nejvyšší nabídka vyhrává, nebo je možné použít funkci "Kup teď", kdy je cena vyšší, ale máte jistotu že je pozice vaše, a nakonec stejná funkce pro okamžité koupení aktualního měsíce kdy je cena zkrácena o již uplynulý počet dní z aktuálního měsíce. Například když chcete reklamu pro říjen, tak aukce pro tento měsíc končí mezi 20.-23. zářím.

Cena reklamy - každá pozice má svou měsíční cenu, která ale závisí na zájmu ostatních o danou pozici. Můžete provést přímý nákup za vyšší cenu, kdy máte pozici jistou. Nebo provést příhoz za nižší cenu, ale je možné že do konce měsíce někdo jiný vaši nabídku překoná. Po ukončení příjmu nabídek (3-4 dny před koncem měsíce) je pak možné koupit pozici za 1,5 násobek základní ceny (pokud zůstane volná). Po 1. dni nového měsíce se cena snižuje od základní ceny poměrně podle toho kolik dní již uplynulo. 4 dny před koncem měsíce se již pozice koupit nedá.

Platba - platba je možná pomocí QR kódu který je automaticky vygenerován při uzavření pozice, nebo pomocí klasického bankovního převodu. Vstup do plánovače je možný až po uhrazení pozice.

Plánovač - jakmile máte potvrzenou pozici, můžete použít plánovač pro umístění banerů pro jednotlivé dny. Pro úspěšné zobrazení stačí jeden baner kterž se umístí do všech dní - pak probíhá jeho zobrazování po celý měsíc.

PPC - jakýkoli baner můžete použít pro ppc zobrazování. Stačí kliknout na Přidat do ppc a můžete nastavit klíčová slova a další podrobnosti.

Android - vložený baner je možné umístit i na úvodní obrazovku Android aplikace. Baner je možné mít pouze obrázkový se střídajícími se obrázky. Naplánovat je možné na každý den jiný baner.

Náhled Baneru

Náhled PPC reklamy

Statistika - pro všechny bannery existuje denní statistika zobrazení a kliknutí. Odděleně jsou sledovány statistiky pro ppc a pro banery. Tato statistika je nejpřesnější statistikou pro daný baner, protože data jsou přičítána při konkrétním odeslání baneru nebo ppc do prohlížeče.

Banerová reklama

Banerová reklama umožňuje vkládání jednoho nebo více obrázků které se vzájemně střídají. Sledování statistiky je k dispozici za každý den.

PPC reklama

Přejít na nákup reklamní jednotky.

Pomohla vám tato nápověda? Ne