Proč se registrovat

Bez registrace není možné využívat funkce na vkládání vašeho obsahu, nebo komunikovat s ostatními registrovanými uživateli. Registrací získáte možnost vkládat veškerý obsah který na webu vidíte, včetně článků, inzerátů, revírů, firem, reklamy..... Data nejsou dále nikomu poskytována a současně na webu není použito žádné sledování pomocí cookies google nebo jiných třetích stran. Web je primárně nekomerční a měl by sloužit pro osobní potřeby registrovaných rybářů.

Proč musím vyplňovat tolik políček

Při registraci jsou povinná všechna vstupní políčka a je to opravdu základní minimum které je nutné pro nějaké rozumné fungování webu.

Jméno a příjmení slouží pro oslovení, nebo pro případnou oficiálnější komunikaci (faktura, osobní výpis atd.)

Přezdívka - Minimálně 3 znaky z množiny: a-z,A-Z,0-9, _, - a maximálně 10 znaků. Velká a malá písmena se zobrazují tak jak je zadáte, ale při registraci nicku jsou považována za stejná, stejně tak jako diakritika z je stejné písmeno jako ž.

Heslo zadávejte v nějaké rozumné složitosti. Ideální je aby heslo obsahovalo písmeno, číslici a speciální znak který není písmeno ani číslice. Hesla jsou ukládána v podobě, ze ktere nelze zpětně toto heslo zjistit, proto například funkce na zapomenuté heslo umí nastavit nové heslo ale neumí vám toto heslo poslat.

Město - Postupně pište název vašeho města a nakonec vyberte z nabízených měst.

Zvolením vašeho města vám umožní využívat další funkce založené na znalosti lokality - vzdálenost k inzerentovi a v různých mapách defaultně zobrazit vaši lokalitu čímž si ušetříte najíždění na vaši zájmovou oblast.

Pomohla vám tato nápověda? Ne