Evidence vašich lovů vám pomůže při příští návštěvě daného revíru. Stačí se podívat jaké poznámky jste si při posledních lovech udělali a příprava na další výpravu je jednodušší - vyzkoušíte co jste chtěli vyzkoušet.

Vaše lovy nejsou veřejně přístupné, pokud si nezvolíte že jej můžou vidět vaši přátelé nebo kdokoli.

Jak postupovat při vložení lov? Nejdříve přejděte do správce lovů a klikněte na Vložit lov.

Pak zvolte revír, nebo přidejte nový - to se hodí třeba pro zahraniční rybolov:

Po výběru revíru se dostanete na formulář samotného lovu, kde můžete zaznamenat mnoho podrobností včetně místa kde jste lovili a případně si označit další místa na vodě.

Značky žluté barvy jsou pozice kde jste v danou chvíli skutečně stáli - tyto značky vytváři tzv. fleky a při příštím lovu je uvidíte šedou barvou a můžete je znovu použít. (dvojklik značku smaže, resp. odebere z lovu). Červené značky jsou značky platné pro daný lov a primárně jsou určen pro zaznamenání místa náhozu. Můžete je ale použít jakkoli jinak a v popisu lovu na ně odkazovat pomocí čísla. Např. v bodě 3 je strom.

Po dokončení vložení nového lovu se vytvoří záznam lovu a k tomu můžete libovolně přidávat fotky a úlovky.

Úlovky a lovy jsou evidovány v sumáři který pak máte v profilu a zjistíte tak největší vaše ryby, kolik hodin jste za rok strávili na rybách a další co vás napadne můžete nahlásit jako vylepšení :)

Po uložení je možné vše upravovat z výpisu lovů kliknutím na příslušnou ikonu. Například pokud chcete upravit nebo smazat fotky kliknete na symbol fotoaparátu:

Pomohla vám tato nápověda? Ne