Založeno: 8.8.2022 v 21:15, Správci: matessuiop, Sumec velký, Úhoř říční,

matessuiop Bohuslavice, 8/21
Zdravím kolegové, nemáte někdo nějakou radu, jak bych mohl uchovávat rousnice přes víkend na rybách, kdy je nemám kam dát do chladu?

Odpovědi:

Uchovávání rousnic9.8.2022 v 12:28 #4
Minagy Jihlava, 8/21
Trs trávy a pokud to jde tak polystyrenova krabička. Ta uchovává chlad dobře.
Uchovávání rousnic9.8.2022 v 09:00 #3
Mackenzie Křivoklát, 0/10
S tím trsem trávy to funguje. Mám to vyzkoušené
Uchovávání rousnic9.8.2022 v 06:40 #2
UJEZDAK Uničov, 27/463
Dej je do kýble s trsem trávy a hlínou , vykopej díru do země tak aby se tam ten kýbl vlezl celej....z vrchu díry ten trs trávy si dej bokem.....dej kýbl s žížalama do té díry a zakryj to tým trsem trávy..proti slunci....dělám to tak i ve stínu.........nebo dva kýble jeden menší a jeden větší ten větší napust studenou vodou no,a do něho dej ten menší s žížalema.....funguje oboje....záleží kolik jich máš a jak moc je hic....já to tak dělám dycky to s tou dírou a ještě mi nikdy nepochcípali...vydrží i 4 dny....víc vyzkoušeno osobně nemám......když chytám na vábničku a sem celej den na člunu tak používám to s dvěma kyblama a vodou.....a taky to funguje....👍
Uchovávání rousnic9.8.2022 v 06:14 #1
Somin Klášterec nad Ohří, 1/16
Ahoj, thermo taška/box, lepší mít dva. Doma mít v mrazáku několik petek s vodou. Do jednoho dát co chceš mít v chladu a dát k tomu jednu/dvě petky a v druhém mít zbytek petek (vydrží déle, když jich je víc pohromadě) a podle potřeby přehazovat. 🤘 Odzkoušeno. Popřípadě mít lednici na zapalování do auta. To je jednodušší. Ale první varianta taky funguje.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama