Založeno: 14.1.2022 v 21:49, Správci: Twistercz,

Twistercz Jindřichův Hradec I, 4/1
Dobrý den podělil by se tu někdo o své zkušenosti z rybaření v tropech? Destinace jako Omán Zanzibar Maledivy.

Odpovědi:

Rybolov v zahraničí15.1.2022 v 10:21 #3
Stavoss Sosnová, 2/117
Maledivy, Srí Lanka a další exotické destinace se dá rybářský výlet domluvit v každé vesnicí. Stačí se na ubytování zeptat a něco doporučí. Na Srí Lance se stačí zeptat v každém přístavu zaplatit pár dolarů a ráno vyraziš na ryby. Dá se tam chytat i ze břehu. Objel jsem pěkný kus země za rybami. Každá destinace má své kouzlo. Ať jde o ryby, nebo o čas strávený na rybách s místními lidmi. Na moři se neplatí žádné speciální povolenky. Kdyby jsi chtěl opravdový rybářský ráj zajeď si na Nový Zéland, povolenku na řeky si vyřídiš přes internet za pár dolarů. Přijde kartička a můžeš chytat. Nebo si zaplatit výlet na lodi, kde se jezdí na úžasné kingfishe, snappery, kahawaie. Nebo se potápět to korýše. Každá destinace něco nabízí. Třeba když jsme na Tonze vytáhli pruty, přišli se na tu událost podívat děti z celého ostrova.
Rybolov v zahraničí15.1.2022 v 08:48 #2
Pupík Říčany, 8/23
Já byl 8 měsíců v Uruguay a za mě paráda.Něco nádherného chytaly jsme na deště řeky
Rybolov v zahraničí15.1.2022 v 08:40 #1
Ryben Hlučín, 0/21
Na Kubě jsem byl 2x, ale tam bych teď nejel...

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama