Založeno: 20.10.2021 v 14:30, Správci: Radýs78, Sonik,

Radýs78 Moravské Bránice, 11/2460
Zdravím, neměl někdo možnost zkusit jestli a jaký je rozdíl mezi kapráčema Sonik DominátorX a DominátorX RS?
Teda krom toho že nový RS mají delší rukojeť...👍

Odpovědi:

Generační rozdíl mezi pruty Sonik20.10.2021 v 19:49 #4
Radýs78 Moravské Bránice, 11/2,4 tis.
Ivar> Čau hele mě se líbí oboje, mě právě štvalo u X že mají tu krátkou rukojeť což u X-RS už je delší, takže supr....👍
Uvažoval sem proto už i o jinde zmiňovaných Starbaits M5, ale když se mě pak náhodou dostaly do ruky ty nový RS tak sem byl mile překvapen...😊
Proto sem chtěl znát praktické srovnání od vody mezi X a X-RS....😉
Generační rozdíl mezi pruty Sonik20.10.2021 v 19:32 #3
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Radýs78>Jestli můžu,tak kámoš měl X, který dal synovi a koupil si X RS,je s něma víc než spokojený, jestli jsi zkoušel X a vyhovovaly ti,tak do X RS klidně jdi,krom prodloužené ručky se liší jen designem,jinak akce je stejná.
Generační rozdíl mezi pruty Sonik20.10.2021 v 18:49 #2
Radýs78 Moravské Bránice, 11/2,4 tis.
Neoart> Čau díky za reakci, hele ty původní Dominátory má kluk, takže sem si s nima taky něco odcházel, původně jsem o nich taky uvažoval, ale odradila mě ta krátká rukojeť...😕
Ty nový sem měl v ruce jen v krámu, takže vím jak vypadají, delší rukojeť, mikro oka atd. ale zajímalo by spíš co si v krámu neskusíš, jak se chovají při normálním, při dalekém nahazování a při zdolávání?

Upraveno: 20.10.2021 v 18:56

Generační rozdíl mezi pruty Sonik20.10.2021 v 15:13 #1
Neoart Mníšek pod Brdy, 0/2
Mam oboje cp te zajima? Ty rs jsou pocitove uzsi a maji troxhu jinej blank, ale co do chytani mi prijdou stejny

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama