Založeno: 13.10.2021 v 20:24, Správci: MarosV,

MarosV Veselí nad Moravou, 1/4
Po letech (znovu)začínám rybařit. Chci nové "čagany" v rozpětí 3,00 - 3,30m (10-11ft) a zátěži 2,75 -3,00 lbs, na menší vody. Vybral bych Mivardi NuclearCarp 3,30 m trojdíl,ale hodně lidí mě od Mivardi odrazuje,tak nevím a potřeboval bych poradit. Cenové rozpětí tak do 5 000 za oba. Předem díkanec všem za rady Ať to jezdí,ať to sviští!

Odpovědi:

Nové pruty16.10.2021 v 14:57 #30
Jack47 Ústí nad Labem-centrum, 0/223
Midas> dál to řešit už nechci bylo by to do nekonečna. Moje zkušenost je s poloteleskopem je více než kladná konkrétně s xtractorem. Plno lidí s nimi bude spokojená a budou jim dobře sloužit. Víc k tomu nemám co říct.
Nové pruty16.10.2021 v 13:03 #29
Midas Blažovice, 18/74
Jack47> nenakoupili si je protože si řekli že stojí na hovno ale protože se jim líbily stejně jako mě a až později zjistili že to zas tak dobrej kup nebyl. Máš pravdu v tom že se to týká jednotlivých kusů a hlavně jak jsem psal záleží na používání. Tady pán se ptá na pruty které předpokládám bude mít jako hlavní pruty a proto říkám že jsou podle mě na hovno. Já sám konkrétně o těch od sportexu částečně do budoucna uvažuji na občasné vycházky na malé rybníky. Ani ty od daiwa si myslím, že nebudou špatné ale měl jsem ho v ruce jen v obchodě stejně jako ty od foxu. U těch jsem si však udělal názor už jen kvůli té gumě díky které jde pruty údajně použít na 8 i 10 stop, ale sám prodejce mi řekl, že to je nesmysl že použitelné jsou jen na plné rozdělání.

Když to shrnu tak bych je v žádném případě nedoporucil jako hlavní pruty jak chce tady pán. Ale jako vedlejší pruty na občasnou vycházku ok. Jen s těma od nash a sonik mám špatné zkušenosti. Ale ty třeba můžeš mít lepší kus a může být v pohodě. Ale to člověk nikdy neví.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama