Založeno: 13.10.2021 v 20:24, Správci: MarosV,

MarosV Veselí nad Moravou, 1/4
Po letech (znovu)začínám rybařit. Chci nové "čagany" v rozpětí 3,00 - 3,30m (10-11ft) a zátěži 2,75 -3,00 lbs, na menší vody. Vybral bych Mivardi NuclearCarp 3,30 m trojdíl,ale hodně lidí mě od Mivardi odrazuje,tak nevím a potřeboval bych poradit. Cenové rozpětí tak do 5 000 za oba. Předem díkanec všem za rady Ať to jezdí,ať to sviští!

Odpovědi:

Nové pruty16.10.2021 v 08:49 #26
Jack47 Ústí nad Labem-centrum, 0/223
Midas> asi všímavější než ty, určitě jsou lepší než klasické teleskopy a kdo chytá z odhozu a něco o tom ví nebude nad koupí poloteleskopu ani uvažovat. Já používám xtractor druhým rokem a jsou naprosto v pohodě. Dopraví všechno kam potřebuji a dá se s nimi hodit I dost daleko. Žádný problém s nimi doteď nebyl. Moc nechápu tvůj komentář jak všechny stojí za hovno a nic nevydrží. Máš pravdu v tom, že dwarf měl u prvního modelu problém s očky. Nic konkrétního jsi ty ale nepřidal, takže buď nevíš o čem mluvíš a nebo kecáš....
Nové pruty15.10.2021 v 22:32 #25
Midas Blažovice, 18/74
Jack47> ty jsi mi ale všímavej klučina ❤️ jen jsi trošku vedle. O tyto pruty jsem se zajímal mnohem víc než o jakémkoliv jiné protože se mi líbily jak prase. Ale nejsem typ co by něco koupil podle reklamy, vždycky si to vyzkouším, nebo se zeptám na doporučení.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama