Založeno: 13.10.2021 v 20:24, Správci: MarosV,

MarosV Veselí nad Moravou, 1/4
Po letech (znovu)začínám rybařit. Chci nové "čagany" v rozpětí 3,00 - 3,30m (10-11ft) a zátěži 2,75 -3,00 lbs, na menší vody. Vybral bych Mivardi NuclearCarp 3,30 m trojdíl,ale hodně lidí mě od Mivardi odrazuje,tak nevím a potřeboval bych poradit. Cenové rozpětí tak do 5 000 za oba. Předem díkanec všem za rady Ať to jezdí,ať to sviští!

Odpovědi:

Nové pruty14.10.2021 v 23:47 #22
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10,5 tis.
Midas> A kolik jsi jich měl u vody ?
Nové pruty14.10.2021 v 19:51 #20
Midas Blažovice, 18/74
Do poloteleskopu určitě nechoď a pokud ano tak do sportexu. Všechny ostatní stojí za hovno (všechny jsem měl v ruce na zkoušku) je to jak koupit si 3-díl jen tam máš víc věcí co se můžou rozbít a je to míň skladný. Takže same minus. Ale má to dobrou reklamu taky mě to skoro přesvědčilo než jsem si to vyzkoušel. Každopádně jak píšou borci níže doporučuji zajít do větších rybářských potřeb. V Brně určitě království rybářů. Vždycky měli všechny pruty co jsem chtěl zkusit. Ale věřím že i ve Veselí nebo minimálně v U. Hradišti jsou taky velké rybářské potřeby. Tvrdost a délku vyber podle toho jestli preferujes jemnější zdolávání nebo delší odhoz. Já osobně volím tvrdší pruty kvůli odhozu.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama