Založeno: 8.9.2021 v 18:05, Správci: Ivar,

Ivar Brno-Brno Město, 1/1081
Členové MRS - jak jste spokojeni se zarybňovánim našich revírů MO?

Odpovědi:

MRS21.9.2021 v 08:49 #7
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
Ivar> ..jestli myslíš určitý úsek Jihlavy (Záb.)tak nedávno jsem tam mluvil s pánem co má barák se zahradou k cestě.. káceli na protějším břehu stromy, všechno spadlo do řeky kde to teprve před 14dny z vody tahali.. ještě k tomu v době hnízdění ptáků, kteří zmateně poletovali odnikud nikam..no,je toho revíru škoda.

Upraveno: 21.9.2021 v 08:50

MRS21.9.2021 v 08:15 #6
Čudl Otrokovice, 7/1,1 tis.
Ivar> stáhni si aplikaci Katastr v kapse. Najdeš v tom všechny vlastníky. Zaměří Tě to a víš přesně na čím pozemku stojíš. Jinak jsem se díval a převážná většina břehů patří povodí Moravy.
MRS21.9.2021 v 07:53 #5
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
Ivar> .. udržovaný jsou pouze v Brně-pokud pominu, že se málokde usadíš z důvodu veřejných WC a výběhů nejen pro hafany 😕..s mimobrněnskýma máš pravdu.. třeba okolo Jihlavy 2se z břehu stala skládka hnijících produktů ze zahrad, čehosi 2m vysokýho a k vodě se nedostaneš 😕choď na rybníky,tam je to ok.

Upraveno: 21.9.2021 v 07:56

MRS21.9.2021 v 07:06 #4
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Nevíte někdo jak je to s břehy okolo řek?komu patří,pokud to není soukromý pozemek,jestli povodí Moravy, mám dojem, že to jsou 3m od řeky...... ať okolo Svratky,Svitavy,Jihlavy apod.nejsou vůbec udržovaný-obsekany, ještě vloni se o to někdo staral, teď rostou všude kopřivy, náletový křoviska, popř.tam lidi naváží kopy bordelu ze svých zahrad.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama