Založeno: 8.9.2021 v 18:05, Správci: Ivar,

Ivar Brno-Brno Město, 1/1041
Členové MRS - jak jste spokojeni se zarybňovánim našich revírů MO?

Odpovědi:

MRS21.9.2021 v 16:34 #10
Čudl Otrokovice, 7/1 tis.
Viktor82> ano dřív se kleplo na parcelu a hned to ukázalo vlastníka. Teď se musíš přihlásit, nebo stačí opsat ten kontrolní kód.
MRS21.9.2021 v 15:28 #9
Viktor82 Březno, 0/46
Čudl> Katastr v kapse je super ale už mi to od jisté doby nezobrazí vlastníka jenom po přihlášení.Nešlo mi se přihlásit.Pak už jsem na to neměl nervy.
MRS21.9.2021 v 14:03 #8
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Čudl>Díky,apku si stáhnu 👍
MRS21.9.2021 v 08:49 #7
Sbirulino Brno-Brno Město, 2/2 tis.
Ivar> ..jestli myslíš určitý úsek Jihlavy (Záb.)tak nedávno jsem tam mluvil s pánem co má barák se zahradou k cestě.. káceli na protějším břehu stromy, všechno spadlo do řeky kde to teprve před 14dny z vody tahali.. ještě k tomu v době hnízdění ptáků, kteří zmateně poletovali odnikud nikam..no,je toho revíru škoda.

Upraveno: 21.9.2021 v 08:50

MRS21.9.2021 v 08:15 #6
Ivar> stáhni si aplikaci Katastr v kapse. Najdeš v tom všechny vlastníky. Zaměří Tě to a víš přesně na čím pozemku stojíš. Jinak jsem se díval a převážná většina břehů patří povodí Moravy.
MRS21.9.2021 v 07:53 #5
Ivar> .. udržovaný jsou pouze v Brně-pokud pominu, že se málokde usadíš z důvodu veřejných WC a výběhů nejen pro hafany 😕..s mimobrněnskýma máš pravdu.. třeba okolo Jihlavy 2se z břehu stala skládka hnijících produktů ze zahrad, čehosi 2m vysokýho a k vodě se nedostaneš 😕choď na rybníky,tam je to ok.

Upraveno: 21.9.2021 v 07:56

MRS21.9.2021 v 07:06 #4
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Nevíte někdo jak je to s břehy okolo řek?komu patří,pokud to není soukromý pozemek,jestli povodí Moravy, mám dojem, že to jsou 3m od řeky...... ať okolo Svratky,Svitavy,Jihlavy apod.nejsou vůbec udržovaný-obsekany, ještě vloni se o to někdo staral, teď rostou všude kopřivy, náletový křoviska, popř.tam lidi naváží kopy bordelu ze svých zahrad.
MRS10.9.2021 v 17:08 #3
Antabus Vyškov - Město, 0/30
Odpovědi se asi budou lišit člověk od člověka ikdyž budou ze stejného MO. Já spadám pod MO Vyškov tento rok a chodím v drtivé většině případů právě na vody po okolí. Ryby jsou na všech revírech, a je vidět, že jsou nasazovány pravidelně. Štiky, candáti, kapři amuři...na druhou stranu velkých ryb je tu velmi málo, nedorostou... Chybí mi trochu větší rozmanitost ryb. Dá se říct, že osádka je snad všude stejná, ať je to mělký bahňák nebo skalní tůň. Některé jinak běžné druhy ryb tu skoro nelze chytit. Dá se říct, že vyškovsku chybí větší řeka, která by tu rozmanitost zajistila. Do řeky Hané (Háná 2) se tu podle mě nedává vůbec nic, což lze částečně omluvit tím, že je to fakt spíš potok, na druhou stranu v zarybňovacím plánu jsou některé druhy.... které se tam však vůbec nevyskytují podle mých docházek
MRS10.9.2021 v 14:59 #2
..co se týká mé domovské MO je zarybňování výborné, přijde na priority každýho rybáře,někdo touží po giga rybách někdo je spokojený s 10ks cejnů a cejnků..nechytám na vnitrobrněnskych revírech, raději valím do přírody a nejraději na Dyji,Jihlavu.. řeku i kačáky,spokojenost 90%.

Upraveno: 10.9.2021 v 15:04

MRS8.9.2021 v 18:33 #1
Musím říct, že MO Otrokovice (Morava 12) super. Zarybňuje se většinou nad plán. Určité vody máme plné línů. Ne všechny. Dravců se sadí hojně. Vůbec nemám důvod si stěžovat. Taky je to asi tím, že máme vlastní sádky a nemusíme každou rybu draze kupovat.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama