Založeno: 28.7.2021 v 18:35, Správci: Midas, Polačka, Sumec velký,

Midas Blažovice, 19/91
Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o nějaké menší svazovce v okolí Jedovnic, konkrétně třeba Vysočany, ruprechtov nebo i vzdálenější Habrovany případně i jiná, kde víte, že jsou nějací sumci. Nechci žádný potvory nad 150cm stačí 50-150cm. Chtěl bych zajít teď v létě jednu noc na 2-3 hodkyněkam blízko to zkusit na přívlač, ale fakt netuším kam. Sumce jsem chytl jednou v životě náhodou :D za každou radu díky ❤️ PS. Ryby nejím takže se nemusíte bát, že bych vám třeba z revíru něco odnesl za tu jednu vycházku :D

Odpovědi:

Sumci v okolí Jedovnic2.8.2021 v 10:29 #5
Skejt_147 Blansko, 12/68
Zkus v Brně přehradu ta není tak daleko a na sumce je tam docela velká šance
Sumci v okolí Jedovnic28.7.2021 v 23:04 #4
Midas Blažovice, 19/91
MIra> za ten rok co trošku víc rybařím mi ani nic jiného nezbývalo než chodit na slepo. Dostal jsem sice dost různých rad ale většina se týkala výbavy o které můžu zatím jen snít. Např rada jak na Pálavě 100% chytit kapra 20+ ale když chytám z odhozu tak to úplně nevyužiju zatím. A co se týče přívlače tam jsem úplnej začátečník a rady sbírám z internetu, ale hrozně mě to baví. Šlo mi jen o to vyzkoušet nový nástrahy na který se podle YouTube chytá hodně sumcu když výjimečně můžu zajít někam i v noci.
Sumci v okolí Jedovnic28.7.2021 v 22:57 #3
MIra Holasice, 19/1,3 tis.
Hele, já byl letos 3x a když si řeknu že půjdu na sumce tak to mám holt složitější a jdu na slepo. Je spousta lidí co čas nemaj a proto musí pracovat s tím co mají 👍 To není žádná tragédie, důležitý je si užít tu chvíli kdy můžu a to že nechytnu není zásadní. Důležitá je ta víra že to možná vyjde 🐟👹
Sumci v okolí Jedovnic28.7.2021 v 22:51 #2
Midas Blažovice, 19/91
MIra> dyje a Morava chápu tam je to jasný. Ale nemám na rybarinu skoro čas takže na celej den na ryby se dostanu 6x do roka jinak max nějaký odpoledne ale spíš 3 hodiny. Proto se na to ptám a proto jsem napsal na jednu noční vycházku na přívlač. Pravděpodobně bych tam letos už nezašel I kdybych chytil sumce 2m protože tam nebydlím a bývám tam jen jednou za čas na jednu noc. Vím i o spoustě dalších místech kde jsou krásní sumci od kámošů nebo rybářů, kteří se neřídí tímto nesmyslným pravidlem...ale nejsem sumcař a chci si to jen zkusit na přívlač jednou někde kde to mám kousek. Nesmysl je ptát se na co, jak a kde chytat ale nevidím fakt problém když se zeptám na to jestli je v tom revíru konkrétní ryba. Obzvlášť když je to skoro jediná ryba která není v každém revíru. Doufal jsem že se najde nějaká dobrá duše, která mi poradí protože když už mám chvilku čas tak si chci zachytat a ne sedět u vody a čekat na puknutí abych tam mohl za rok zajet chytat když už tam žádnej sumec být nemusí.
Sumci v okolí Jedovnic28.7.2021 v 21:06 #1
MIra Holasice, 19/1,3 tis.
chce to jit a zkouset - zrovna okoli jedovnic neni vyhlasena sumcarska oblast. Rozhodne Morava a Dyje, ale to je trochu z ruky. Byt tebou, tak obejdu okolní rybníky a pri chytani kapru treba sleduju jestli neuslysim puknuti nebo jiny projev.
Kdyz si udelas vylet na dyji tak na podvodnika urcite nejakyho dorostence dostanes.
Takhle ti nikdo asi nic konkretniho neporadi, protoze spousta lidi ani nepozna ze v lokalite sumci jsou. Navic tohle je presne dotaz, ktery je cervene zvyrazneny, ze se nema pokladat - ty jsi tu cervenou hlasku necetl? Byla malo vyrazna, nebo co te vedlo, ze jsi se na tohle zeptal? Chapu to, ze to chces vedet, ale tohle chce vedet kdekdo a pak to tady lidi irytuje, ze takovyhle dotazy vznikaj :( Me by ani nebavilo, kdybych se zeptal kde jaka ryba je a nekdo mi to rekl - to je prece to zajimavy, to hledani. Prijit na to kde je a pak zjistit jak na ni.
To je to samy, jako by pri nejaky hre clovek pouzival cheaty a zkus pochopit, ze cheaty se bezne nesdeluji

Upraveno: 28.7.2021 v 21:08

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama