Založeno: 21.7.2021 v 11:03, Správci: PERN, Pstruh obecný, Lipan podhorní, Pstruh americký duhový,

PERN Rožmberk nad Vltavou, 130/426
Zdravím, mám již cca rok koupený navazcovy vlasec 0.15,ale absolutně mi to s ním nejde. Pokaždé (což bylo asi 2x(moucha mi zatím moc nejde) ) když jsem zachytil rybu, tak se mi návazec urval u šňůry. Chtěl bych se zeptat jestli to může být vázáním, kdy jsem používal obyčejný obratlíkovy uzel, či prostě že neumím chytat nájemno? Existují nějaké fígle jak se tomuto vyvarovat? Děkuji

Chtěl bych vyzkoušet českou nymfu a na tu je údajně potřeba rovný kus vlasce a ne ujimany

Odpovědi:

Jak muskarit s nízkým průměrem návazce?21.7.2021 v 22:09 #14
MatysC2 Valašské Meziříčí, 1/146
Kotliik> tak takhle jsem čoveče nikdy nepremyslel. Víš jako ogar jsem legálně zacal chytat mozna okolo 8. Z jedne strany baraku tekla becva a z druhe chovny potok deda mi kopil laminatovy prut, tokoz a 25 silon. V deseti mi rikali vydra reviru. Nastrahy byly drahe a vse jsem si delal sam. Tehdy jsem čuchnul k mušce to bylo uz pred triceti roky silny vlasec drivko a žadny muškarsky prut. A tatka aspoň si to myslim se znal s panem Karafiatem (taky jedna z ceskych mušk. legend) amyslim ze od neho mi koupil muškarak, bambusovy shimano. Dnes by mel cenu... Ja ho o hodne pozdeji take venoval uz nevim ale komu🥺. A ten p. Karafiát si myslim dali dohromady s p. Machackem hends. A ja se casem pro nedostatek casu a školou nakonec rybariny vzdal. A pak jsem se i zasluhou syna k rybam vratil, nejdriv přívlač pak jsem dokoupil kaprarinu, feedry. I sumcaka. Ale tak nějak, ne proto že mi z drivejska zustala vybava na mouchu, ale protože je to prostě top rybarina. Která te total vypne a zároveň naplní. A protože ac obchody tu jsou mušce se nevenuje skoro žádný, jsem dohledadal specialku hends a kousek od nas a hned pri první návštěvě se mi věnoval majitel tak mi to ani nenapadlo že by se jednalo o cizinu. Muskarina je pro mne topka uz jen zažitky od vody me vtom presvedcuji...
Jak muskarit s nízkým průměrem návazce?21.7.2021 v 21:31 #12
Kotliik Písek, 0/217
MatysC2> jo Hends je taky super, já si dlouho myslel že je to zahraniční značka a pak koukám na špulku od nitě a tam Czech Republic 😀

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama