Založeno: 15.7.2021 v 20:33, Správci: Minagy,

Minagy Jihlava, 7/16
Dobrý den, schválně by mě zajímalo, co si myslíte o lovu harpunou. Za mě svi.... a ti co tak loví jsou debi.... Zrovna jsme u moře a mladí hlupáci tady chytají na harpuny 10cm rybky, které probodnou ještě žijí. Ne, že by jsi je vzali. Oni je hodí zpátky do moře, kde samozřejmě bolestivě zemřou.

Odpovědi:

Lov harpunou16.7.2021 v 11:45 #16
Langusta Vamberk, 15/638
U more je vse jinak.
Do more se pousti splasky z hotelu hned za plazi. Vsude v mori konci kanalizace bez cisticek.
Nakladni lode zadne filtry nemaji a par lodi vypusti tolik splodin co cely vozovy park EU.
Pri rozsirovani plazi atd. se pouziva zavazka z komunalu... petky, oleje, vsechno...
K mori se primorske narody chovaji nechutne, stejne narody co nas v Bruselu tepou za Temelin, septiky, stara auta... takze par harpunaru uz nic vic neznici... uz s ohledem k tomu co rikal zdejsi Kukla Karlos.
Lov harpunou16.7.2021 v 10:57 #15
Karlos08 Zbůch, 4/239
Vám to přijde k smíchu,že tomu dáváte vysmátý ksichty? Pokrytectví je hnusná vlastnost,ne k zasmání. Už jsem si tu udělal obrázek o určitejch lidech.
Lov harpunou16.7.2021 v 08:51 #14
Čudl Otrokovice, 7/1,1 tis.
Karlos08> naprostý souhlas. 👍 Rybofil je zděšaný z lovu harpunou, pak přijede domů do cejna zatne 3 trojháky velikosti kotvy a šlahne ho na bójku. Je to pokrytectví.
Lov harpunou16.7.2021 v 07:07 #13
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
Minagy>..to jsi asi u moře poprvé, že tě to tak překvapilo,to je úplně normální..na větší a velký ryby je u moře třeba mít loď,na střední ryby harpunu a na 10-20cm rybky nejen domorodci pytlačku s kterou sedí na molu nebo útesu a plní si kyblíky..a když je hážou zpět do moře,tak to asi není druh,kterej jim chutná..ne všechny jsou na pánvičku.

Upraveno: 16.7.2021 v 07:09

Lov harpunou16.7.2021 v 06:14 #12
mikki Praha 10-Hostivař, 0/679
DaVeSlow> ale on žije
Lov harpunou16.7.2021 v 01:17 #11
Karlos08 Zbůch, 4/239
Tady je najednou zase rybomilů. Takže lov harpunou pro zábavu vám vadí,ale když chytáte na nástražní rybky který to maj taky spočítaný s tim problem nemáte? Pokrytci....je to úplně to samý. Tak tady nemoralizujte
Lov harpunou16.7.2021 v 01:10 #10
Karlos08 Zbůch, 4/239
Lada> Ne,to ty to nechápeš😄.
Lov harpunou15.7.2021 v 23:30 #9
MatysC2 Valašské Meziříčí, 1/146
Střílet do terče ok, ale do živého to ne. Chlapi tak nejak z vlastní ukusenosti... Miluju šnorchlování a troufam si rici že vydrzim dlouho. Vždy me to bavilo a pripada mi že se ryby když jsem po vodou neboji a to je krasa. Moc jsem si oblibil mouchu, uplne jsem tomu propadl, a když nechytim behem hodinky aspoň patnact kousku tak jsem nesvuj, ale ne že mam chyceno "malo" ale ze jsem malo pouštel. Ono vam chybi ten pocit vitestvi třeba nad potočakem který si vybírá co vezme a který se s vama pretahuje na mouše kterou si uvazete, na 9ce Monofilu a ze skoro zricitka vam je schopna z toho udelat cucky, vy ho vytahnete a vyhrajete pustíte a vite že tam je. Mi to prostě ladi vic než představa, že se trefim narazem šípů ho omracim a zabiju a jediný odpor který ucitim bude smrtelna kreč, a toto me neumi nadchnout. Vy co jste to nezkusili pustit, zkuste to.. nemyslim mírového ale kategorii trofej, když to v sobě najdete pasujete se na opak masařu. A Budete lov prožívat úplně jinak. Se snahou chytit rybu tak, že ji prelstim účinnou nastrahou, znalosti ryby, znalosti podminek pri lovu a jinymi, se lov harpunou neda srovnavat co je na tom koupit si harpunu, namířit a střelit. To z vas dobreho lovce neudělá. Ale jdete na ryby potkáte stejne fishery jako jste vy kteří za cely den nic nechyti, ještě se tim pochlubi a vy před nimi chytnete třeba potočaka 50 vytahnete ho rukou bez podberaku aby jste ho neposkodili a pred očima tech masařu ho pustite. To je pak z vas hned "Vágner". 😄 a ten pocit...., čím vickrat to uděláš tim je to silnější.
Lov harpunou15.7.2021 v 22:15 #8
Čudl Otrokovice, 7/1,1 tis.
Harpuna a moře k sobě neodmyslitelně patří co lidstvo existuje. Nevidím na tom nic špatného. Pořádají se i závody v lovu harpunou. Taky jsem si to zkusil s nevalným úspěchem. Ryba žádná, jen jednu chobotnici jsem dostal. A ony ty rybky v moři nepříjdu na zmar. Do pár minut je něco sežere.
Lov harpunou15.7.2021 v 21:51 #7
PsychoCz Horní Planá, 0/3
Jako proč ne taky bych to zkusil ale ne pro prdel lovit pro jídlo ano ale pro zábavu zabíjet živé tvory je svinstvo a to normálně ryby pouštím ale tohle si dokážu představit někde na pláži mezi palmami ohýnek na něm rybycku jo to by šlo 😀
Lov harpunou15.7.2021 v 20:52 #6
Skyrelm Břešťany, 2/4
Jako máš pravdu, jsou to úplní čur... a jestli se nebojíš za někým jít tak to natoč nebo vyfoť a jdu za ryb. stráží nebo za plavčíkama jestli tam jsou
Lov harpunou15.7.2021 v 20:52 #5
Lada Beroun-Město, 3/1,5 tis.
DaVeSlow> Tak to nějak špatně chápeš. Kolega nic nesrovnává. 🤔
Lov harpunou15.7.2021 v 20:49 #4
Punishman Ostrava - Hrabůvka, 8/70
Třeba budeš svědkem karmy
Lov harpunou15.7.2021 v 20:45 #3
Lipan33 Praha, 2/39
Super lovit harpunou taky bych to zkusil 🤣🤣ale jen jednu dvě ryby na jídlo zabíjet je jen tak pro zábavu to bych zakázal ☝️ každopádně se dějí horší věci než lov harpunou 😁
Lov harpunou15.7.2021 v 20:42 #2
DaVeSlow Praha, 0/3
mikki>to nemyslíš vážně? Srovnávat lidsky zivot s lovem s harpunou...

Upraveno: 15.7.2021 v 20:44

Lov harpunou15.7.2021 v 20:37 #1
mikki Praha 10-Hostivař, 0/679
Tohle se kdysi provozovalo na Jesenici u Chebu. Tam pytláci takhle lovili štiky kolem pon tónů. Sviňárna a ještě se s tím chlubil v hospodě. Pak měl hlavní organizátor těžkou nehodu na motorce=dohnala ho karma.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama