Založeno: 14.7.2021 v 17:30, Správci: Carina,

Carina Rosice, 19/37
Ahoj, přemýšlel sem nad koupi brodicich kalhot. Je to dobrej způsob jak se dostat na mista, kam se třeba ze břehu dostat nelze. A asi hloupý dotaz, ale neznám případné hloubky řek. Neporadil by někdo kam by se dalo zajet třeba v okolí Brna +- par desitek kilometrů? Nerad bych nekam jel a zjistil, že je hloubka 2m, to bych musel dokoupit aji šnorchl. Diky.

Odpovědi:

Brodění14.7.2021 v 22:34 #10
Rybářblb Praha 5-Lochkov, 0/3
Ja jako v Brně nebydlim a tím pádem ani nelovim takže nevim
Brodění14.7.2021 v 20:36 #9
Carina Rosice, 19/37
Dekuji za nazory, hlavne ohledne bezpecnosti. Kounul sem par videi a libi se mi tento zpusob lovu, ale jeste uvidime.
Brodění14.7.2021 v 20:34 #8
Carina Rosice, 19/37
Sbirulino> poradne mrskat by se fakt hodilo naucit, uz me nebavi porad kupovat nove komponenty, kdyz ty stary se houpaji na vetvich 😁
Brodění14.7.2021 v 19:39 #7
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
..dobrej způsob,jak se dostat na místa,kam se ze břehu dostat nelze je belly boat,nevim kam jezdíš, ale poblíž pár km od Brna neznám vodu bez nebezpečí a když lije,zvedne se průtok..no potěš v broďácích,a i kdyby ti dal někdo tip, není schopnej ti popsat kam přesně, detailně máš jít/jet..odkud pokud tam můžeš vláčet než přijde 2m jáma.. při troše trpělivosti se naučíš časem mrskat wobama i tam,kde myslíš že to nejde.

Upraveno: 14.7.2021 v 19:46

Brodění14.7.2021 v 19:33 #6
Martynus Rokytnice, 4/203
Scorpions> prosím pěkně proč? 🤣🤣
Brodění14.7.2021 v 19:16 #5
Boma Velká Bíteš, 0/8
Třeba na Svratku ti budou víceméně stačit já si radši koupil prsačky že jsou vyšší a tak jsem měl místa dost ale jsou i místa třeba na Svratce kde ti nebudou ani prsačky stačit ale těch není zase tolik pokud jdeš v pstruhovém pásmu a nehodláš brodit na Pryglu ale pod Brnem jsou taky místa na MP vodě kde ti budou stačit i kalhoty ale mapuj hlavně terén kolem vody a sleduj chování řeky protože jsou i velice zrádné žumpy kde to vypadá v klidu a najednou šupa dolů a v prsačkách to může stát i život takže jak je psáno výše nůž u sebe v kapsi je výbornej nápad co tě může zachránit ale snad to nebude nikdy třeba když člověk přemýšlí jak a kam leze
Brodění14.7.2021 v 19:06 #4
Minagy Jihlava, 7/16
Já si nazuji boty proti ježkům, které se používají v moři. Tady je mám proti háčkům🤣. A jdu v kraťasech do vody. 😂
Brodění14.7.2021 v 18:51 #3
Scorpions Brno-Brno Město, 0/7
Ne to nedělej. Největší blbost jaká může být je brodění.
Brodění14.7.2021 v 18:01 #2
GESMI Aš, 0/22
🤔 tak většinou je hloubka poměrně proměnlivá. Na 100 metrech řeky jsou místa kam se dá zabrodit, ale i hluboké tůňe. To bude těžké poradit a neříci jen konkrétní jedno místo. Dělám to spíše obráceně- broďáky si beru tam, kde jsem objevil místo, kde jsou výhodou. Nevybírám lovné místo podle toho jestli se tam dá brodit, ale jestli tam jsou ryby.🙂
Brodění14.7.2021 v 17:59 #1
Bekoun Rakovník II, 6/225
Ahooj, pokud nehodlá chytat jen na Labi tak můžeš být v klidu, určitě to s těma hloubkama nebude tak drsný, vše se většinou postupně svažuje. Každopádně já si beru vždy do prsacek nůž. Nejednou se mi stalo že bez ohlášení pustili slalom pro kanoisty a já kterej byl 100metru dole, jsem měl co dělat abych před vlnou utekl 👍💪lepší projít o prsacky než o život. Každopádně testuj testuj a bude mnohem větší radost. Místa kolem Brna neznám tak ti moc neporadím promiň.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama