Založeno: 5.6.2021 v 08:09, Správci: RadVlacim, Mivardi, Delphin, Daiwa, Kapr obecný, Amur bílý, Cejn velký, Cejnek malý, Lín obecný, Perlín ostrobřichý, Plotice obecná,

RadVlacim Blatná, 3/76
Abych vysvětlil moji situaci, mé dva teleskopy se rozpadají a budu potřebovat další.
Teď nevím, jestli si mám koupit kaprový a feederový nebo kaprový a kaprový. Budu obyčejně chytat na menší řece nad jezem kde neteče. Používám krmítka nebo olůvka 10 g. Jeden kaprový chci určitě. Líbí se mi NGT Carp Stalker. Víte, trochu mi vždy přišlo že feeder je dražší kaprový prut a kaprák s čihátem je stejný děkuji za rady.

Odpovědi:

Pruty- kaprový / feederový6.6.2021 v 13:35 #33
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
Lada> .. trošičku ti budu s tím dojitim do obchodu oponovat.. máme s holkou 2feedery-shimano hyperloop BX medium + Aernos precision,ten první je při záběru "celoakčni"někdo by to asi nazval " kravským ocasem ", druhý maká tak nějak od třetiny ke špici..a to je právě to "zatáhnutí"prodavačem..za sebe miluju ten první-kravský ocas 😁 druhý prut je jak čagan,chce si prostě proutek vyzkoušet aspoň nějakým způsobem 😁jako elév při nákupu člověk ví prd i když si hodně načte 😁

Upraveno: 6.6.2021 v 13:38

Pruty- kaprový / feederový6.6.2021 v 12:55 #30
Lada Beroun-Město, 3/1,5 tis.
Antabus> Hezky jsi to napsal.😉
Já bych snad jen doplnil. Většina radí prut si v obchodě osahat. Já nevím. Vezmeš ho do ruky, zatřepeš, max ti prodavač podrží špičku. Co na tom kdo pozná. Ja nic. Až u vody, se zátěží, při nahazovaní, při zdolávání, poznáš jak se prut chová. Vyber si parametry, aby ti vyhovovali. A kup ten dražší co si můžeš dovolit. Na značce zas až tak nezáleží. A ještě koukni za kolik jsou náhradní špičky a jestli jsou dostupné.😉😉😉🎣🎣🎣

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama