Založeno: 5.6.2021 v 08:09, Správci: RadVlacim, Mivardi, Delphin, Daiwa, Kapr obecný, Amur bílý, Cejn velký, Cejnek malý, Lín obecný, Perlín ostrobřichý, Plotice obecná,

RadVlacim Blatná, 3/76
Abych vysvětlil moji situaci, mé dva teleskopy se rozpadají a budu potřebovat další.
Teď nevím, jestli si mám koupit kaprový a feederový nebo kaprový a kaprový. Budu obyčejně chytat na menší řece nad jezem kde neteče. Používám krmítka nebo olůvka 10 g. Jeden kaprový chci určitě. Líbí se mi NGT Carp Stalker. Víte, trochu mi vždy přišlo že feeder je dražší kaprový prut a kaprák s čihátem je stejný děkuji za rady.

Odpovědi:

Pruty- kaprový / feederový5.6.2021 v 10:23 #7
Čamlík Malenovice, 0/1 tis.
RadVlacim> tak ja mam awa-shima exel 3,6m ale jsem spis jenom uzivatel, je tady ale dost odborniku co to maji fakt v malicku, mozna se ozvou az prijedou z ryb, do te doby muzes prohledat forum (viz feeder) dost se to tady v posledni dobe resilo a bylo tam spousty rad a nazoru, urcite si neco vyberes
Pruty- kaprový / feederový5.6.2021 v 09:34 #5
RadVlacim Blatná, 3/76
Jak vidíš podle nicku, od 16 6 na kapry skoro nechodím takže jaro a začátek léta. Jaký feeder máš? Nebo nějaký doporučíš začátečníkovi?

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama