Založeno: 5.6.2021 v 08:09, Správci: RadVlacim, Mivardi, Delphin, Daiwa, Kapr obecný, Amur bílý, Cejn velký, Cejnek malý, Lín obecný, Perlín ostrobřichý, Plotice obecná,

RadVlacim Blatná, 3/76
Abych vysvětlil moji situaci, mé dva teleskopy se rozpadají a budu potřebovat další.
Teď nevím, jestli si mám koupit kaprový a feederový nebo kaprový a kaprový. Budu obyčejně chytat na menší řece nad jezem kde neteče. Používám krmítka nebo olůvka 10 g. Jeden kaprový chci určitě. Líbí se mi NGT Carp Stalker. Víte, trochu mi vždy přišlo že feeder je dražší kaprový prut a kaprák s čihátem je stejný děkuji za rady.

Odpovědi:

Pruty- kaprový / feederový5.6.2021 v 09:34 #5
RadVlacim Blatná, 3/76
Jak vidíš podle nicku, od 16 6 na kapry skoro nechodím takže jaro a začátek léta. Jaký feeder máš? Nebo nějaký doporučíš začátečníkovi?
Pruty- kaprový / feederový5.6.2021 v 09:21 #4
Čamlík Malenovice, 0/1 tis.
RadVlacim> tak ja chytam jeden teleskop nebo delicka klasika + predprutak a jeden fidr, a za me fidr vede, ale jsou to ruzne zpusoby lovu, kazdy ma neco, pro me dost podstatny a zasadni rozdil je ze kdyz jsem dal na fidr predprutak tak pri zaberu zareagovala spicka a az potom policajt a to rozhodlo, hlavne podzim,zima,jaro
Pruty- kaprový / feederový5.6.2021 v 08:32 #3
RadVlacim Blatná, 3/76
Děkuji za smazání
Pruty- kaprový / feederový5.6.2021 v 08:16 #2
RadVlacim Blatná, 3/76
Cena okolo 1200, jsem blbej slavíme 10 dní od registrace a první téma😓😅🤗🤔🤕 dvakrát odeslané, prostě katastrofa

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama