Založeno: 31.5.2021 v 19:20, Správci: Sarboch,

Sarboch Kravaře, 1/38
Ahoj. Přemýšlím o koupi plastové pramice. Mám na mysli takové ty, co váží cca 50kg. Jde mi o to, že je čím dál větší problém se např. na Labi někam dostat. Má vize je, že někde zajedu k řece, vše naložím a pak už najdu jen místo. Máte někdo s těmito loděmi zkušenosti? Jezdím většinou ve dvou až ve třech (syn, kamarád). Jak moc takové lodě uvezou v reálu? Predstavuji sí nějakou od 3,5 m výš. Samozřejmě, že výrobci udávají nosnost, ale mě jde o praxi. Všichni víme, co si vezem i na pouhý víkend. Prosím nepište takové ty komentáře o batohu a pár vidličkách.... Také jsem tak dříve jezdil, ale např. díky tomu, že jezdím se synem, tak se ty nároky hodně změnily. Všem za odpovědi a názory moc děkuji.

Odpovědi:

Plastová pramice3.6.2021 v 20:52 #4
Sarboch Kravaře, 1/38
No to jsem si tak nějak myslel, že to tak bude. Poohlednu se po nějaké 4m+. Snad to zvládne. Díky vám všem oběma 😁 za odpovědi. Petrův zdar.
Plastová pramice31.5.2021 v 22:45 #3
Pilot Sulejovice, 1/16
Ahoj mám pramici 3,5 m na jednodenní rybačku ve dvou dobrý ale na na týden byla nutná posila😎
Plastová pramice31.5.2021 v 20:21 #2
Sarboch Kravaře, 1/38
2451> také si říkám, že bude muset být delší. Díky za odpověď.👍🙂
Plastová pramice31.5.2021 v 20:05 #1
2451 Vlčice, 1/4
Čau, Já mám pramici 3,5m.a s kamarádem tam dáme vše co potřebujeme a není toho málo.Jezdíme vždy min.na tři dny.Pro tři lidi bych to viděl aspoň na 4m.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama