Založeno: 4.5.2021 v 12:15, Správci: roumenz, VLTAVA 16 - 19, ÚDOLNÍ NÁDRŽ ORLÍK,

roumenz Strakonice, 27/90
Přátelé, všichni mají plnou hubu keců, jak u vody dodržují pořádek a tohle je výsledek jedné celodenní akce na Orlíku. Tak se prosím nad sebou zamyslete.

Galerie tématu

Odpovědi:

Odpadky8.5.2021 v 11:29 #22
Sbirulino Brno-Brno Město, 2/1,6 tis.
.. nejhorší zážitek jsem měl, když k zabordelenýmu rybníku nahnali uklízet a sbírat bordel děcka ze školy a kroužku malých rybářů.. děckám nebylo víc než 8let..a staří pardáli co tam seděli se tomu ještě smáli 😤😡
Odpadky8.5.2021 v 11:13 #21
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/948
Ahoj.Já mám čistí štít, vždy si po sobě uklidil a když někde jsem většinou jede se mnou pytel bordelu který nazbiram kolem sebe po dobytkách a hovad u vody.😡

Upraveno: 8.5.2021 v 11:14

Odpadky6.5.2021 v 14:08 #20
Langusta Vamberk, 14/568
Ja myslim, ze to bude horsi... asi jsem pesimista, ale kdyz vidim bordel vetsinou je to od lidi z mesta a za ne to vzdy nekdo uklidi... prijedou, nechaji to tam a vubec je nenapadne, ze to po nich nikdo neuklidi protoze tam nejsou ulice a zadni zametaci. Prijede tam deda na kole a necha po sobe max 2 vajgly a pak prijedou mladi hosi na vlacku z mesta a jeste tam nechaji pytel bordelu co jim nabalila mama z domu ze maji hodit do popelnice. Ja jsem treba na protejsim brehu, ale vse je slyset. Proste se rozmaha trend: Platim dane, nic nevlastnim ale vse uzivam, vse muzu a at se staraji jini.... obzvlaste u cyklistu je to videt... tech petlahvi u cyklostezek to je heges.
Odpadky6.5.2021 v 10:22 #19
Jack47 Ústí nad Labem-centrum, 0/91
Bordel je úplně všude kam se člověk dostane. Lidi jsou prostě prasata a ty co se snaží něco s tím udělat jsou stále menšina. Proto to vypadá u vody a ne jen tam, tak jak to vypadá 👎
Odpadky6.5.2021 v 07:51 #18
Ivar Brno-Brno Město, 0/839
roumez>Tomu říkáš kopec bordelu? přijeď se podívat na Jezera (mrs) Mušov atd.tam když je den očisty,tak se plní humusem kontejnery!!!!a podle tvých fotek je to na 85%smetiště od místních chatařů.
Odpadky4.5.2021 v 19:16 #17
Caperplann Praha, 2/1 tis.
Tech úhlů pohledu na věc je hodně. Každý má ve své podstatě pravdu, ale je to o každém z nás, o konkrétní hlavě, ruce s prutem a i o nějaké vlastní pohodlnosti, lenosti, ignoranci a sobectví. Jestli po sobě nedokážu vysbirat 10 vajglu, dát je do pytle a odnést, těžko dokážu odnést plast od jídla a další bordel od piva, mnohdy i rybářské bizuterie apod. Má to svoje hranice a nedivím se, že "plachtu z kamionů" nikdo neodveze.
Většinou vezmu vše, co vidím okolo. Není mi cizí ani ty něčí vajgly vysbírat, protože při tom myslím na to, že není nic jednoduššího to hodit do popelnice a mít tam třeba i příště trochu čisto, bez ohledu na to, že znám dost rybářů, co to dělají stejne a mají zájem. Ale je to o každém z nás.
Odpadky4.5.2021 v 16:38 #16
Lukas_37 Stará Boleslav, 1/32
Jsme prostě národ prasat a pologramotných opic bez vztahu k přírodě jako základnímu vzdělání od dětství. To je o všech lidech, co se pohybují u vody tráví a tam čas (a nejen u vody, prostě v přírodě). Když je každý pátý dementní prase, tak je statistika odpadků jasná... vidím to všude u vody. Ano někdy to vezme velká voda a někde nakupí, ale to je jen procento z toho bordelu, co tam zůstává "jen tak" od tupých nebo ožralých opic. To se mi ulevilo
Odpadky4.5.2021 v 15:50 #15
Mesik Kolín, 0/1
Je prosim ten stolecek volnej? 😄 😅
Odpadky4.5.2021 v 14:25 #14
Punishman Ostrava - Hrabůvka, 3/19
Sviny> přesně tak!! Platíme nejvíc v Evropě za lístky, vody prázdné. RS často úplně zbytečně prudi a když dojdu na svaz sedí tam staré struktury, všude nové auta a hnus. Měl by někdo na Svazy udělat pořádný ale pořádný audit.
Odpadky4.5.2021 v 13:30 #13
Sviny Trhové Sviny, 6/56
Minulý rok jsem našel u vody plachtu z kamionu,no leží tam do dneška, stejně tak se tam valí dva plný pytle odpadků...nebudu je cpat k sobě do auta a někde se s tím mrdat. Sám co si k vodě přinesu,to si taky odnesu,ale když už si platím známky a brigády,tak si může svaz zaplatit nějaký Ukacko co to obejde a nějaký bordel posbírá. Neuvazuji tak,že když něco platím,ať se jiný stará, klidně si uděláme brigádu sami i zadarmo,ale svazy vybírají nemalý peníze na brigádnickou činnost,ale vidět to není nikde.Misto placení papalasu,by ty peníze mohli jít na prospěšnou činnost.
Odpadky4.5.2021 v 13:23 #12
Wara Ostrov, 0/341
MerusCZE> někde jsem četl že je dobrý na uchovávání nastrazek tak bych se ani nedivil kdyby si ho nějaký kutil doopravdy vzal 🤣🤦‍♂️
Odpadky4.5.2021 v 13:19 #11
MerusCZE Stráž pod Ralskem, 6/89
Že by si někdo na ryby bral i buben z pračky? Asi nové krmítko 😁
Odpadky4.5.2021 v 12:53 #10
DOOMUS Hradec Králové, 1/8
Myslím že jste odvedl dobrou práci. 👍👍👍
Odpadky4.5.2021 v 12:51 #9
Chřenovák1 Chřenovice, 5/9 tis.
roumenz> A byli přivázané ty pneumatiky rozume ?
Odpadky4.5.2021 v 12:49 #8
Saman Sokolov, 0/8
Určitě když jedu na ryby tak bych věšel tam i prádlo bůhví kde ste to všude pozbírali a hlavně je to vltava ta kdyz se rozvodní tak bere všechno a to i ze zahrad atd

Upraveno: 4.5.2021 v 12:52

Odpadky4.5.2021 v 12:39 #7
FILACZ Pardubice-Staré Město, 0/44
roumenz> no pravda je,že pneumatiky se na parkování používají všude na celém světě..
Odpadky4.5.2021 v 12:34 #6
Jo a pneumatiky? Jeden Dědek nám vynadal proč ji bereme, že tam parkuje při chytání. Aby si neposkrabal loď.
Odpadky4.5.2021 v 12:31 #5
Netvrdím že je vše od rybářů, ale místa kde se nechá bivakovat jsou normálně pytle plné plechovek hozene u lesa. A místa kde jsou chaty, ty byly v 98 procentech ok.
Odpadky4.5.2021 v 12:26 #4
danca1 Volary, 0/3
Nezlob se na mě, ale když se podívám na ten odpad, tak ten určitě nebude od rybářů. Asi by jsi měl vyčinit někomu jinému.
Odpadky4.5.2021 v 12:25 #3
Banky-78 Běšiny, 0/9
Silně pochybuju že by rybář který jede na ryby naložil pneumatiky a jel je vyhodit u vody. Že by černá skládka?
Odpadky4.5.2021 v 12:24 #2
JendaBenda Hodslavice, 1/6
Lada> to sice od rybářů vše nebude ale i tak... Kamkoli přijdu něco sbírám... Jenomže tomuhle se nevyhneme nikdy
Odpadky4.5.2021 v 12:19 #1
Lada Beroun-Město, 1/867
Tak očividně tohle není všechno od rybářů. Jestli pak jsi do dal i do chataře a chalupáře. 🤔

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama