Založeno: 4.5.2021 v 12:15, Správci: roumenz, VLTAVA 16 - 19, ÚDOLNÍ NÁDRŽ ORLÍK,

roumenz Strakonice, 29/100
Přátelé, všichni mají plnou hubu keců, jak u vody dodržují pořádek a tohle je výsledek jedné celodenní akce na Orlíku. Tak se prosím nad sebou zamyslete.

Galerie tématu

Odpovědi:

Odpadky26.5.2021 v 06:40 #35
Jack47 Ústí nad Labem-centrum, 0/253
Bohdy1212> celkem rozumný čtení až na ten pokus o reklamu. Ještě to natrénuj, moc ti to tam nezapadá 😂🤣😂
Odpadky26.5.2021 v 03:12 #34
Bohdy1212 Ústí nad Labem-centrum, 0/11
To je ohavnost! Nerozumím tomu, kde se to v těch lidech bere. Někdy bych chtěl někoho přistihnout, při dělání takového bordelu!... Navíc tento všechen hnus na tak krásném místě. No já to v životě nepochopím.
Odpadky19.5.2021 v 21:55 #33
Odpadky19.5.2021 v 21:51 #32
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/1 tis.
Jiří1981cb> přesně chlape😉
Odpadky19.5.2021 v 13:25 #31
Lada Beroun-Město, 3/1,5 tis.
Ivar> jjj. Přesně tak. Je to téměř všude kde jsou chatové osady. To se přiveze novej sporák ale starej už je problém odvést do sběrného dvora a zadarmo. Koupí se nové pneu za 6000,- ale 200 za likvidaci už nedá....... A tak bych mohl pokračovat. Na těch hromadách je vidět domácí odpad, co je v pytlích, samozřejmě nevím. Zbytečně se to pak kvůli několika idenfikovatelným předmětům hodí na rybáře.
Odpadky19.5.2021 v 13:14 #30
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Lada>Víš co, těchto diskuzí tady už bylo/je spousty a vždycky si vzpomenu na Radyze,jak psal o Mušově, že v křoví někdy ani to ne 😁se válejí kamna a ne jedny, rozmlácený dlaždičky apod.no už vidím rybáře,jak táhne na zádech tohle všechno 😂 prostě to tam závaží místní a další něco přihodí,pak tam mrsknou 4sáčky od krmča po rybářích a je znám viník hned 😁
Odpadky19.5.2021 v 13:00 #29
Ivar> Mluvíš mi zcela z duše.
Odpadky19.5.2021 v 12:54 #28
Jedná se o celorepublikovém bordelu na ulicích,v parcích,okolo cyklostezek......nejen u řek a rybníků.Jsem mrs a zatím u vod, které jsem navštívil byl pořádek (sem tam papírek od oplatku) ovšem v parku,kde jsou lavečky a těsně vedle velký odpadkový koš hromada vajglů,petek a plechů od piv na zemi....co mám dětem říct, když na tu smršť hledí a ptají se, proč to tam je? všechno je o lidech,o výchově....😣a tyhle akce jednou za rok = bylo Ladem myšleno Uklidime Česko.....ne jednou za rok,ale s mikrotenovým sáčkem v kapse a do něj si odkládat svý odpadky denně a nejen u vody.

Upraveno: 19.5.2021 v 12:57

Odpadky19.5.2021 v 12:07 #27
Zviditelnit nebo ne hlavně že něco uklidí, protože koukám a nestačím se divit 🤔🤔🤔 Na světě je to samej uklízeč a celá planeta zahnojená?? Kdyby to tak opravdu bylo a 7 lidi z 10 bylo pořadných a ještě uklízelo, tak tu menšinu bordelářů přejedou takovým způsobem, že lidi nudou utírají prach na stromech, ale to jsem ještě neviděl, zato bordel je vidět všude!! Tak kde se teda bere?? 🤔🤔 Jestli ono to nebude obráceně 😉🤫🤐
Odpadky19.5.2021 v 09:17 #26
Jiří1981cb> Bo tak je to správné a tak to má býť. Já myslím, že většina z nás uklízí a nejen po sobě. A tyhle akce jednou za rok, jsou jen od toho aby se někdo, někde zviditelnil. 😉😉😉🎣🎣🎣
Odpadky19.5.2021 v 09:10 #25
Jiří1981cb České Budějovice 5, 6/167
Hanz74> Přesně tak když je nahozeno a nebere zvednu prdel z křesla a jdu se projít a sbírám.
Jediné čeho se bojím že mě lapne RS že nejsem u prutů 😃
Malá ukázka 5 min úklidu cca 80m2 u levného mista.
Ten kdo má rád přírodu jako já nemusí nic sbírat na příkazy a výzvy.
Konec hlášení 😉🎣🐟
Odpadky14.5.2021 v 00:35 #24
ivan258 Chrudim I, 0/2
Slyšel jste někdy o akci Ukliďme Česko? Je to celorepubliková aktivita, kdy se dobrovolníci vydávají do terénu, aby v něm posbírali co největší množství odpadků. Nějaké bližší informace byste měl nalézt i zde - https://www.cerstvezpravy.cz - je tam sdruženo množství periodik a některé z nich se touto problematikou přímo zabývají. Jinak před vaším výkonem smekám - zcela jistě slušná práce
Odpadky13.5.2021 v 17:49 #23
Mizzu Chomutov, 0/5
Langusta> zrovna sem zažil teď tu menšinu... Já s kámošem z města jsme zajeli na víkend na kapry.. Takže bivak, gril atd... Vedle tak 20m od nás starší rybář a docela mu to jezdilo.. Když se stmivalo tak procházel okolo nás tlačil si kolo a povídá dneska paráda 3 kapřici a rovnou k vitnamcovi mám karton cigaret a naky plechy... Ať vám to bzuci kluci a šel dál.. Odpoledne v sobotu přišel znova na vecer šel zase okolo nás.. Kluci dneska dva nedalo nám to a šli se mrknout na to místo kde chytal jestli naka zátoka, rákosí větve... Asi zivej koutek sme si říkali. Misto toho na jeho fleku asi 15 plechovek Gambáče a stovka vajglu... Tak sme si v neděli vše uklidil i po tom pánovi a vrátili se zpět do města... Hlavně to je o lidech pokud je prase tak doma i venku! A jestli je mladá nebo dědek z města nebo vesnice.. Jo a chytili sme každéj 2 kapriky co sme vrátili, ale asi stejně skončí u vietnamce za ciga
Odpadky8.5.2021 v 11:29 #22
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
.. nejhorší zážitek jsem měl, když k zabordelenýmu rybníku nahnali uklízet a sbírat bordel děcka ze školy a kroužku malých rybářů.. děckám nebylo víc než 8let..a staří pardáli co tam seděli se tomu ještě smáli 😤😡
Odpadky8.5.2021 v 11:13 #21
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/1 tis.
Ahoj.Já mám čistí štít, vždy si po sobě uklidil a když někde jsem většinou jede se mnou pytel bordelu který nazbiram kolem sebe po dobytkách a hovad u vody.😡

Upraveno: 8.5.2021 v 11:14

Odpadky6.5.2021 v 14:08 #20
Langusta Vamberk, 15/638
Ja myslim, ze to bude horsi... asi jsem pesimista, ale kdyz vidim bordel vetsinou je to od lidi z mesta a za ne to vzdy nekdo uklidi... prijedou, nechaji to tam a vubec je nenapadne, ze to po nich nikdo neuklidi protoze tam nejsou ulice a zadni zametaci. Prijede tam deda na kole a necha po sobe max 2 vajgly a pak prijedou mladi hosi na vlacku z mesta a jeste tam nechaji pytel bordelu co jim nabalila mama z domu ze maji hodit do popelnice. Ja jsem treba na protejsim brehu, ale vse je slyset. Proste se rozmaha trend: Platim dane, nic nevlastnim ale vse uzivam, vse muzu a at se staraji jini.... obzvlaste u cyklistu je to videt... tech petlahvi u cyklostezek to je heges.
Odpadky6.5.2021 v 10:22 #19
Bordel je úplně všude kam se člověk dostane. Lidi jsou prostě prasata a ty co se snaží něco s tím udělat jsou stále menšina. Proto to vypadá u vody a ne jen tam, tak jak to vypadá 👎
Odpadky6.5.2021 v 07:51 #18
roumez>Tomu říkáš kopec bordelu? přijeď se podívat na Jezera (mrs) Mušov atd.tam když je den očisty,tak se plní humusem kontejnery!!!!a podle tvých fotek je to na 85%smetiště od místních chatařů.
Odpadky4.5.2021 v 19:16 #17
Caperplann Praha, 2/1,2 tis.
Tech úhlů pohledu na věc je hodně. Každý má ve své podstatě pravdu, ale je to o každém z nás, o konkrétní hlavě, ruce s prutem a i o nějaké vlastní pohodlnosti, lenosti, ignoranci a sobectví. Jestli po sobě nedokážu vysbirat 10 vajglu, dát je do pytle a odnést, těžko dokážu odnést plast od jídla a další bordel od piva, mnohdy i rybářské bizuterie apod. Má to svoje hranice a nedivím se, že "plachtu z kamionů" nikdo neodveze.
Většinou vezmu vše, co vidím okolo. Není mi cizí ani ty něčí vajgly vysbírat, protože při tom myslím na to, že není nic jednoduššího to hodit do popelnice a mít tam třeba i příště trochu čisto, bez ohledu na to, že znám dost rybářů, co to dělají stejne a mají zájem. Ale je to o každém z nás.
Odpadky4.5.2021 v 16:38 #16
Lukas_37 Stará Boleslav, 1/32
Jsme prostě národ prasat a pologramotných opic bez vztahu k přírodě jako základnímu vzdělání od dětství. To je o všech lidech, co se pohybují u vody tráví a tam čas (a nejen u vody, prostě v přírodě). Když je každý pátý dementní prase, tak je statistika odpadků jasná... vidím to všude u vody. Ano někdy to vezme velká voda a někde nakupí, ale to je jen procento z toho bordelu, co tam zůstává "jen tak" od tupých nebo ožralých opic. To se mi ulevilo
Odpadky4.5.2021 v 15:50 #15
Mesik Kolín, 0/1
Je prosim ten stolecek volnej? 😄 😅
Odpadky4.5.2021 v 14:25 #14
Punishman Ostrava - Hrabůvka, 8/70
Sviny> přesně tak!! Platíme nejvíc v Evropě za lístky, vody prázdné. RS často úplně zbytečně prudi a když dojdu na svaz sedí tam staré struktury, všude nové auta a hnus. Měl by někdo na Svazy udělat pořádný ale pořádný audit.
Odpadky4.5.2021 v 13:30 #13
Sviny Trhové Sviny, 9/76
Minulý rok jsem našel u vody plachtu z kamionu,no leží tam do dneška, stejně tak se tam valí dva plný pytle odpadků...nebudu je cpat k sobě do auta a někde se s tím mrdat. Sám co si k vodě přinesu,to si taky odnesu,ale když už si platím známky a brigády,tak si může svaz zaplatit nějaký Ukacko co to obejde a nějaký bordel posbírá. Neuvazuji tak,že když něco platím,ať se jiný stará, klidně si uděláme brigádu sami i zadarmo,ale svazy vybírají nemalý peníze na brigádnickou činnost,ale vidět to není nikde.Misto placení papalasu,by ty peníze mohli jít na prospěšnou činnost.
Odpadky4.5.2021 v 13:23 #12
Wara Ostrov, 0/632
MerusCZE> někde jsem četl že je dobrý na uchovávání nastrazek tak bych se ani nedivil kdyby si ho nějaký kutil doopravdy vzal 🤣🤦‍♂️
Odpadky4.5.2021 v 13:19 #11
MerusCZE Stráž pod Ralskem, 6/161
Že by si někdo na ryby bral i buben z pračky? Asi nové krmítko 😁
Odpadky4.5.2021 v 12:53 #10
DOOMUS Hradec Králové, 1/8
Myslím že jste odvedl dobrou práci. 👍👍👍
Odpadky4.5.2021 v 12:51 #9
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10,9 tis.
roumenz> A byli přivázané ty pneumatiky rozume ?
Odpadky4.5.2021 v 12:49 #8
Saman Sokolov, 0/8
Určitě když jedu na ryby tak bych věšel tam i prádlo bůhví kde ste to všude pozbírali a hlavně je to vltava ta kdyz se rozvodní tak bere všechno a to i ze zahrad atd

Upraveno: 4.5.2021 v 12:52

Odpadky4.5.2021 v 12:39 #7
FILACZ Pardubice-Staré Město, 0/71
roumenz> no pravda je,že pneumatiky se na parkování používají všude na celém světě..
Odpadky4.5.2021 v 12:34 #6
Jo a pneumatiky? Jeden Dědek nám vynadal proč ji bereme, že tam parkuje při chytání. Aby si neposkrabal loď.
Odpadky4.5.2021 v 12:31 #5
Netvrdím že je vše od rybářů, ale místa kde se nechá bivakovat jsou normálně pytle plné plechovek hozene u lesa. A místa kde jsou chaty, ty byly v 98 procentech ok.
Odpadky4.5.2021 v 12:26 #4
danca1 Volary, 0/7
Nezlob se na mě, ale když se podívám na ten odpad, tak ten určitě nebude od rybářů. Asi by jsi měl vyčinit někomu jinému.
Odpadky4.5.2021 v 12:25 #3
Banky-78 Běšiny, 1/12
Silně pochybuju že by rybář který jede na ryby naložil pneumatiky a jel je vyhodit u vody. Že by černá skládka?
Odpadky4.5.2021 v 12:24 #2
JendaBenda Hodslavice, 1/8
Lada> to sice od rybářů vše nebude ale i tak... Kamkoli přijdu něco sbírám... Jenomže tomuhle se nevyhneme nikdy
Odpadky4.5.2021 v 12:19 #1
Tak očividně tohle není všechno od rybářů. Jestli pak jsi do dal i do chataře a chalupáře. 🤔

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama