Založeno: 8.4.2021 v 12:56, Správci: Ráca27,

Ráca27 Děčín I-Děčín, 1/2
Zdravím. Jsem že Severních Čech a v srpnu jedu na dovolenou do Týna nad Vltavou. Nástup mám v sobotu chci se optat jestli nejde zakoupit hostovačka už v sobotu abych nečekal až do pondělí. Děkuji za informace

Odpovědi:

Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 18:29 #12
Čudl Otrokovice, 6/731
sepik> 99,9% jen dobré zkušenosti. Jeden jediný zmetek co sám krade ryby je schopen znechutit. Kdysi dávno jsem si kvůli dotyčné osobě udělal "papíry" a dělal porybného. V jiné MO neměl jsem právo kontrolovat na dané vodě. Ale když jsem na něj blafl, že jsem kontrola z Kraje tak se málem připosral. A že jdu na udání. Ten zmetek byl schopen upéct kachnu, aby mě pphostil. Ale to je to 0,01% . Začínám přemýšlet, že toho porybného zase začnu dělat. Bo co se kolikrát u vody děje mi hlava nebere. Např. Je povoleno zaváže, ne lovit z loďky. A frajer 70m od břehu, prut ohlý jak luk. Přijede ke břehu s rybou v podběráku a řekne že nepochopil pravidla??!!!!??? Jako že zavážení je podobné slovo jako lov??!! Každý slušný ať soudí podle sebe. Neslušný nemá právo soudit. I když to často bývají ti nej soudci.
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 17:34 #11
Kotliik Písek, 0/130
Kdyby to neklaplo přímo v Týně tak v sobotu je prodávají i tady: https://www.uvydry....aru-uvydry-cz_6.html
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 17:24 #10
sepik Třeboň I, 0/155
Čudl> Přesně jak si psal,pokud dodržuješ řád,nemusíš se bát😁,osobně mám jen dobré zkušenosti s RS,většinou pokecají,poradí atd...
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 17:18 #9
Čudl Otrokovice, 6/731
sepik> 🙋‍♂️já vím v čem 😄proto se taky hlásím. Konkrétně kolem toho Týna chodí a chodí často!!! Dokonce jsem jednou musel stáhnout pruty, aby mrkli na montáž. Soused vedle dostal pokutu 200kč za to, že nebyl "opakovaně" u prutů. I já dostal bubáka za nebytí u udic. Ale bylo to zrovna kdy jsem si odběhl do chalupy pro rohlík. Chlap se mi motal kolem udic. Hned jsem reagoval. A to taky uznal. Byl jsem od udic asi 20m ale stále v kontaktu. Takže jsou přestupky a přestupky.
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 16:01 #8
sepik Třeboň I, 0/155
karfil> A v čem jsou jiní?
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 15:48 #7
Čudl Otrokovice, 6/731
karfil> neber to špatně, ale pokud dodržuju ryb. řád tak z porybného nemusím mít strach. 🤨🎣
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 15:37 #6
Čudl Otrokovice, 6/731
Tady jsem hostenku kupoval vloni. Asi za 3 dny byla doma. Ale raději počítej, že to může trvat ten týden. A samozřejmě platí, že povolenka s vypsaným sumářem musí být do 15ti dnů od ukončení platnosti doručená výdejci. Což znamená, odeslat zase poštou na zpětnou adresu!!!! Nejde to hodit do schránky MS v Týně!!! Víc Ti už asi neporadím. 😉 No ještě možná, že to tam bere na příchutě ovoce-ryba. Jahoda zakáplá rybím tukem mi tam jezdila. Taky záleží kde budeš?! Jestli nad soutokem, pod, nebo na Lužnici. Echolot se tam šikne. Na té lužnické části se hodně mění dno. Každý rok je to jinak. Svého nej kapra mám z tama. Bohužel si ho nepematuju bo jsem byl vylitý jak váza, ale prý měl skoro 16kg. I fotky jsem viděl. 👀🐟 Krásný šupináč.
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 15:00 #5
karfil Praha 4-Chodov, 7/105
Hlavně si tam dej bacha na porybé. Jihočeši jsou trochu jiní. Já tam jezdím na Hněvkovickou přehradu každý rok.
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 14:53 #4
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 13:33 #3
Čudl Otrokovice, 6/731
Nebo přímo v Týnu je prodejna ryb. potřeb a tam Ti hostovačku prodají, ale je tak otvíračka myslím jen do 11ti hod.
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 13:30 #2
Čudl Otrokovice, 6/731
Můžeš ji koupit na netu s ředstihem. Příjde poštou.
Hostovačka Jížní Čechy8.4.2021 v 13:28 #1
Chřenovák1 Chřenovice, 5/8,8 tis.
Hlavně jestli by ti v sobotu někdo prodal 🤣
Doporučuji si najít nejbližší Mo a zavolat si

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama