Založeno: 5.4.2021 v 19:53, Správci: pa4ko, Kapr obecný,

pa4ko Most, 2/16
Zdar rybáři,

Mam dotaz k popkam. Věřím v ronnie riga, ale poslední dobou nic moc. Montáže si myslím OK. Ale navnada...

Aktuálně Kril od Nikla, tvrdý jak hovado. Tuňák od beastcarp, bez chutě a vůně. A nějaká další no name, ale taky tvrda.

Jediný Nash kokos, mekkoucky a voňavý, ze bych ho cucal i sam

Co používáte/doporučujete vy?

Jde mi o atraktivitu, vonavost/smrad, spis mekkou navnadu, kterou když vezmu do ruky, osahám a přivoním, budu věřit, že to ve vodě něco dělá.

Kouřové efekty atd. vítané - alespoň důkaz, že to "něco" dělá...

Děkuji za diskuzi, ať se daří...

Odpovědi:

Pop up - Ronnie rig / Zig rig6.4.2021 v 18:32 #8
Koum3s Malonty, 0/12
pa4ko> přesně jak píšeš, v jednoduchosti je síla funguje to výborně, začal jsem to takhle chytat na řece, kde se v proudu na popky chyta dost špatně, proud ti popku vždy srazí až ke dnu. Zkusil jsem to dát na klasickou vlasovku a 1 cm za háčkem jsem stahnul kousek stuženky, dal brocek a šel jsem to vyzkoušet. Jaké bylo mé překvapení, když jsem viděl jak krásně to funguje a jak to ryby provokuje, když se popka klepe 3 cm nade dnem ... Když by jsi si nebyl jistej jak to vypadá tak ti můžu poslat nějaké foto.
Pop up - Ronnie rig / Zig rig6.4.2021 v 15:49 #5
pa4ko Most, 2/16
Koum3s> skvělá reakce, diky. Jak psal kolega, taky popky radsi s D-rigem. Ty zase vlas. Mozna to bude chtit zkusit jinou montaz, protoze popek se vzdát nechci. Ale ten vlas me prekvapil. Funguje to? Mne přišlo že se na to popky nehodí :-/ v jednoduchosti je síla...

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama