Založeno: 31.3.2021 v 12:52, Správci: Rankiler,

Rankiler Beroun-Centrum, 7/48
Zdravím vás kolegové. Když vznikla tato apka byl jsem nadšený. Super nápad pro rybáře. Rady ,pokec a více info. Popravdě teď dělá to na mě teď dojem že at se otevře cokoliv vždy se najde vysírač který tam chce jen urážet ostatní a nebo jen kritizovat. Proč? Když nechci neodpovídám. Jasně štve každého když si čte téma o které se zajímá a tam jsou příspěvky které jsou úplně mimo nebo se týkají jiného revíru. Ale je to opravdu takový přečin? Místo mu poradit tak hned nadávat a urážet a nebo jen vlézt na téma a tam začít ostatní prudit a urážet? Jednou jsem si tu už s jedním machři dopisoval a až když jsem mu napsal kde se můžeme potkat na soutoku a probrat a poté co viděl mou fotku se už neukázal tak přestal. Proč ? Někdo sem zajde jen občas přes oběd třeba rychle koukne na téma a někde napíše otázku třeba faakt nestíhá prohledávat téma jako ti co tu jsou několikrát denně. Jasně pak bude každé téma zasrane jinýma co k tomu nejsou ale je to prostě zbytečné a urážky jsou opravdu k ničemu. Ma to být o té pohodě a rybaření. Omlouvám se všem které jsem svým poznatkem zdržel. No a ty které jsem nasral rád uvidím někdy na soutoku Berounky a Vltavy. Pro ty co nevědí v Praze 😁. A tam se mohou ukázat že jsou opravdu hrdinové a velký kluci i ve skutečnosti ne jen za klávesnici.

Odpovědi:

Poznatek a zklamání5.4.2021 v 09:35 #92
Sbirulino Brno-Brno Město, 2/1,5 tis.
.. kromě těchto týpků jsou ještě tací,co tráví dovolenou " někde "vodu ani neznají a perou tam co se dá.. jezdím přes 10let na jeden krásný rybník,amura jsem tam nikdy neviděl a vedle dva metali kobrou mirabelky, nejdřív tak nějak v menší míře..no amur nikde😎po 3hoďkách chytli kapříka tak sotva 45,kterýho si chtivě vzali,pobalili a než odešli,tak tam napraskali 4kýble mirabelek s řehotem po nás potopa..no co s takovýma? celý den má člověk po náladě😟
Poznatek a zklamání5.4.2021 v 07:10 #91
Čudl Otrokovice, 6/731
Langusta> no ať je to jak chce, když někam sednu tak mě z tama nikdo nedostane.😤 Když si někde krmím já tak jsem nejpozději o půl čtvrté na místě, aby mi tam nikdo nesedl a ne že si to přihasím k vodě v poledne a pak se divím, že tam někdo sedí. 😲
Poznatek a zklamání5.4.2021 v 06:56 #90
Langusta Vamberk, 14/477
Čudl> Jenze to byvaji jednorazovi krmici... ne pravidelni. Blizi se vikend a tak tam nahazi hromadu boili a kuku a pak ma pocit, ze vsichni kapri co tam plavou jsou jeho protoze on je tam prilakal. Navic castokrat ten jeho flek je mysleno 20m brehu a kdekoli si clovek sedne tak bude tvrdit, ze tam zakrmil...
Jediny co na to pomaha je tvrdit, ze tam clovek vecer taky nahazel 10kilo od Nikla halibut a ted preci neodejde...
Poznatek a zklamání4.4.2021 v 22:34 #89
Čudl Otrokovice, 6/731
Caillou> takovým vždy slušně poděkuju že mi to řekl. 😊 Tady Ti ňoumové si neuvědomují, že si serou do vlastního hnízda. Když na tu vodu pojedu příště tak si na ten zakrmený flek sednu automaticky znovu. Kdyby raději mlčel a pro jednou si bez blbých keců sedl jinam tak udělá líp.😉
Poznatek a zklamání4.4.2021 v 22:27 #88
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/906
Venda111> No právě ,pak ti zkazí den takovej dement a je po odpočinku. 😡
Poznatek a zklamání4.4.2021 v 21:39 #87
Venda111 Praha 5-Hlubočepy, 5/123
Caillou> bohužel. Slyšel jsem spoustu výrazů na svou osobu a zmrd byl nejslusnejsi. Po pánově asi 5ti minutovém přívalu nadávek, jsem vzal podběrák a řekl jsem mu že jestli ještě jednou otevře hubu, tak mu ho vyrazím do pr.... 😂. Usoudil že to myslím vážně, tak si sedl asi 30m ode mě. Ale byl jsem tak otrávený, že jsem za půl hodky zabalil šel domů 😔. Úplně mi zkazil den.

Upraveno: 4.4.2021 v 21:44

Poznatek a zklamání4.4.2021 v 21:11 #86
Caillou> Jj znám, s těma jsem rychle hotovej,jim většinou řeknu ,že tak za 8h odejdu a pak ,že si tu může zas krmit ,klído pído jak dlouho chce.🤣

Upraveno: 4.4.2021 v 21:13

Poznatek a zklamání4.4.2021 v 20:55 #85
Caillou Kladno, 1/42
Venda111> vid taky se ti to stalo?já se ani nebavil,nemělo to smysl . Akorát by byl průser na světě 🙈
Poznatek a zklamání4.4.2021 v 20:52 #84
Caillou> tak to bych ho asi vystřelil z holínek 🤛
Poznatek a zklamání4.4.2021 v 20:50 #83
Caillou Kladno, 1/42
Hanz74> To máš pravdu,a víš který jsou nejlepší? Ti kteří přijdeš k vodě,najdeš flek nikdo nikde ,rozbalis nahodis pruty a přijde frajer že to je jeho flek že tam má zakrmeno. Tak asi takový.
Poznatek a zklamání3.4.2021 v 07:27 #82
Langusta> No některý dementi u vody jsou opravdu na sestřel.👍
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 23:59 #81
Johnnie Praha 2-Nové Město, 9/1,1 tis.
Vítej na internetu...
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 22:03 #80
Langusta Vamberk, 14/477
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 20:18 #79
Karlos08> Hele já dělám v gastru, takže chodím na ryby utéct od lidí 😂, ale někdy to není špatné, pokecat a vyměnit si zkušenosti. A pár grogů vždycky prolomí ledy 😉
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 20:14 #78
Karlos08 Zbůch, 4/104
Venda111> Myslim že letos nevytáhnem paty z okresu😂. Já na tyhle sešlosti nejsem,nejsem moc společenskej typ.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 20:10 #77
Karlos08> každý rok se dělá Vranka sraz. A mám takový pocit, že by měl být povinný. 😂 Alespoň by člověk věděl kdo do něj tady rypne a kdyby ho třeba poznal osobně, věděl by že to zle nemyslí 🤷‍♂️. Letos snad zas bude, tak taky vyrazím ty "vlčáky" poznat osobně 😂😂.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:52 #76
Karlos08 Zbůch, 4/104
Venda111> Jojo četl jsem,já mam bohužel opačné zkušenosti. Proto mi někdy ujedou nervy🙄
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:50 #75
Karlos08> jak už jsem řekl, pár dotazů jsem tu už měl a nikdy jsem se s negativní reakcí nesetkal. 🤷‍♂️
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:39 #74
Karlos08 Zbůch, 4/104
Jde mi o to že i když založim téma které tu neni a jde o rozumný dotaz,stejně se mi dostane od stejných lidí jen zesměšňujících odpovědí a tomu prostě nerozumim a rozčiluje mě to.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:38 #73
Karlos08> neboj, dnes od 20:00h už nikdo nikam vstupovat nebude. Na Nově dávají S čerty nejsou žerty. To je pro všechny generace. 😂😂😂😂😂
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:28 #72
Karlos08 Zbůch, 4/104
Venda111> Tak mi sakra vysvětli proč na to tema reagujou? Proc do něj vstupujou?
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:25 #71
Karlos08 Zbůch, 4/104
Venda111> Jde taky o to že když si rýpnou oni musim to prý zkousnout,ale jakmile jsem si rýpnul já byl oheň na střeše.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:13 #70
Lukas_37 Stará Boleslav, 1/17
Příspěvky v tomto tématu určitě náhodně generují nějaký boti a ještě přes google translate ... jinak to není možný.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 19:07 #69
Uklízeč Praha 1-Nové Město, 0/12
Venda111> částečně s tebou souhlasím i s jinýma nazorama. Ano není moc normální otázka stylu kde mám nahodit kde je dobře místo. Ale třeba jak to bere proč ne přijde mi to ze spis chce ten člověk pokecat. Nebo na co vám jdou je tu běžné. Jak to bere mi přijde úplně v pohodě ale spis když někdo položí otázku tak se do něj všichni pustí že at si to najde. Neříkám že nemáš částečně pravdu ale je to přesně hele má odpověď je ta a ta a příště si to najdi. Jasně když se někdo jen ptá a nehledá chápu. Ale že se někdo zeptá a místo toho dostane pojeb že vlákno tu už je tak ať to řeší admin. Jasně je super že jsou tu ty vlčáci ale ne všichni mají ty zkušenosti tak se ptají a třeba i porad dokola.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:59 #68
Uklízeč> Hele já tu nejsem nijak dlouho. Ale když jsem potřeboval poradit a svůj dotaz jsem podal normálně a věcně, nikdy jsem se tu nesetkal s výsměchem, nebo s nějakou nenávistnou reakcí. Právě naopak a jsem za to těm starším vlčákům vděčný. Ale chápu, že je serou dotazy na téma....jak to bere, kde to bere, kam na kapra a můžu chytat bez povolenky 🤷‍♂️. Takže myslím že když sem někdo přijde s normálním dotazem, který má hlavu a patu, tak ho tu rozhodně nikdo neukamenuje. Toť můj názor 😉
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:40 #67
Venda111> Ještě jsem zapomněl nikde jsem nenapsal že jsou všichni nafoukany. Souhlasím s tebou že je tu pár skvělých rybářů i věřím že jsou mezi nima i ty prudici ale bohužel víc řeší aby prudili
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:36 #66
Venda111> A další se nám tu přihlásil. A také se nad tím názorem nezamyslel. Víš že jsem si dnes našel vlákno kde se placate a dáváte palce za to že je to apka pro rybáře a neresite pravopis ?? Je zajímavé že to ti nikdo z pohunku nenapíše viď. Ale k odpovědi ta apka je super faakt jo. Jen mě prostě sere pár lidí který si mysleji že apka je jejich a tudíž oni jsou ty vyvolený na to prudit. Faakt si otevřete ta vlákna kde kritizujete a pročtěte si to. Joo a omlouvám se za své gramatické chyby i když jak bylo už od vás řečeno v jiném vlakne tady se na to nehraje a nepoukazuje. Nebo je to zase jen pro někoho?
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:31 #65
Lada> Aaaaa další pán od fufínek. Koukám ty nepřekvapíš ale zase nezklames. Už jsi se nad tím názorem o prudičích upřímně zamyslel nebo jen čekáš palce a rozdáváš. Faakt se divím že se nezamyslite. Pokud by to byl jen můj názor neřeknu ale jak je vidět nejsem sám. A vy místo aby jste se zamysleli tak se jen doplňujete a myslíte si ze mate pravdu a ve své hlouposti nepřijímáte názor ostatních. Je to hloupost nebo zaslepenost ?
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:29 #64
Uklízeč> píše se "cizí prdele" s měkkým i. Ale to je fuk. Když tě tahle aplikace, plná nafoukanych rybářů tak sere, proč sem tedy lezeš? To že ses kvůli tomu nově registroval jen poukazuje na to, že všechny ty takzvané "prudiče" hravě strčíš do kapsy. Je tu spousta chlapů co mají zkušenosti a umí poradit. A že si někdy někdo do někoho rypne....? No a co. Jak si se tu dočetl, tak nekonec skončí na rybách s klobásou. A tak to má být ne? Asi se doma sám nudíš viď 😉

Upraveno: 2.4.2021 v 18:31

Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:24 #63
Lada Beroun-Město, 1/787
Uklízeč> Tu pohádku o kamarádovi zkus v MŠ
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:19 #62
Sbirulino> jasně a teď dáš karfilovi palec dolů protože nešel s davem ale jen projevil svůj názor. Ubohost. Vsimni se jak mi Karfil předtím odpověděl. Velice slušně ,měl pravdu a usadil mě na prdel 👍👍. Ale to vy nedokážete. Být ani k sobě upřímný. Jste opravdu ubozaci kteří kritizují každého kdo slepě neposila palce a netleska. Joo a ty starší by se za to mohli aspoň stydět. No minimálně jejich rodiče jaky vychovali kýválisty a řiťolezce který neprijmou svou kritiku
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:14 #61
Sbirulino> A že to říkáš zrovna ty. Podívej se na své příspěvky a zkus být upřímný aspoň k sobě jestli patříš mezi prudice. Podívej se na jiná vlákna kdo tam nejvíc kritizuje a pak si jich projdi víc. Vždycky jen ta samá jména. Tak mi pak říkej že placam. Ale to by jste museli být upřímný aspoň k sobě. Nikdo není dokonalý ani vy ale člověk má být aspoň k sobě upřímný. Příjemný výlet do cizy prdele😘👍
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:11 #60
karfil Praha 4-Chodov, 7/105
Sbirulino> neplacá, má pravdu. Čekal jsem kdy se někdo z vás, chytne.... A je to tady....
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 18:09 #59
Uklízeč> .. plácáš, plácáš jedno velký nesouvislý lejno z písku, který nemá hlavu ani patu,natož nějakou úroveň.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 17:51 #58
Lada> Ano to máš pravdu. Psal jsem ti ze ji znám od známého který tu je a celkem ho i berete v názorech na rybaření. On nekritizuje . A za půl hodiny si toho celkem dost přečteš. Spis to na mě dělá dojem koho by jste z čeho obvinili místo aby jste se zamysleli jestli není pravda že jen prudite a sami se vychvalujete. A sorry v takové apce a takový nadpis to si přečte asi každý. Jen by mě zajímalo kdo vám dal právo prudit a sekyrovat ostatní nikdo z vás není admin ani ten váš křen. Sami si.pisete ve vlaknech věci a píčoviny které tam nepatří ale to je v pořádku. Každý si zameťte před svým prahem a pak poučujte ostatní. Je to asi povaha kam vítr tam plášť že ??? A když jde někdo proti nebo se ohradi tak se na něj sesypeme to jsme hrdinové a rybáři. Hlavně že máme ten klid u vody coo?
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 17:40 #57
Lada Beroun-Město, 1/787
Uklízeč> To já v tuto chvíli nevím. ale vzhledem k tomu, že jsi se registroval dnes v 15:53, tak máš moc velký přehled.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 17:34 #56
Lada> A to je prosím tě jaký 😁😁🤣🤣
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 17:17 #55
Lada Beroun-Město, 1/787
Uklízeč> Když tu píšeš o hrdinech, tak proč tu nevystupuješ pod svým nickem který známe??? Proč ho měníš???🤔🤔🤔
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 16:33 #54
Joo a dal jsem si tu práci a prohledal Google pokud to někdo z vás umí tak si najdete info o tom kdo tohle vlákno založil. Přečtěte si je a pak s ním zkoušejte přijít diskutovat. Pokud půjdete dejte info kdy a kde chtěl bych se na vás přijít podívat. Vsadím se ze i největší hrdina z vás bude jen na schůzce koktat. Stačí si.procist jeho příspěvky. To vy raději kritizujete a placate se po ramenech vzájemně. Chřeno to jsi mu to nandal. Jasně lobiku a jasně sbirulino můžeš mi zalezt do prdele ta apka je naše tak budeme prudit ostatní i.kdyz nejsme profíci budeme se tak tvářit.

Upraveno: 2.4.2021 v 16:36

Poznatek a zklamání2.4.2021 v 16:33 #53
Uklízeč> v tom s tebou musim souhlasit
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 16:28 #52
karfil> nevím jestli mladý je mi 47. Pro někoho mladý pro jiné ne. Jde jen o reakce pár lidí. A proč se ty vseznalove nezávislí jestli nemá pravdu také někdo jiný? Pořád jen ty samý lidé kritizují a ostatní jen aby se neřeklo jim dávají palce jak ovce. Pročítal jsem si celé vlákno a příspěvky i jiné a porad to samé. Jen kritizují. Když tady někdo napíše že vezme klobásy výsměch a když Chren nebo kdo posle fotky masa a napíše že má nachystano placani a palce a zase od těch stejných. Je to opravdu jen o tom kdo komu zaleze hlouběji do řiti a ostatní aby nebyli pozadu honem palce. Je to jak říkal pár jedinců který se serou do všeho. A ostatní je ještě chválí. Proč se nechovate normálně.

Upraveno: 2.4.2021 v 16:36

Poznatek a zklamání2.4.2021 v 16:16 #51
Uklízeč>..⏬😂🌑⏬

Upraveno: 2.4.2021 v 16:21

Poznatek a zklamání2.4.2021 v 16:13 #50
Uklízeč> víš mladý muži, musím se jich zastat. Nikdo z nich o kterých píšeš není ještě důchodce. Naopak, já který je kritizuji důchodce už jsem. Ale nemyslím, že bych se hádal v penny nebo byl zatrpkly pro svůj věk. Musím ti ale napsat, že stáří je jen stav mysli. Jinak si mladí užívej, dokud ho máš.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 16:03 #49
Kamarád mi říkal o této akce a I o pár lidech tady. Nainstaloval jsem a skutečně měl pravdu. Co je špatného na tom chtít po někom at je slušný a nebo ať teda neodpovídá. Přijde mi to tu jak v Penny. Důchodci kteří se nudí tak prudi jaký příspěvek byl a nebo vlákno je založené. Už at je zase vše otevřené a vy duchodci a jejich zastánci můžete chodit po slevách. Jste jen banda která si tu hraje na profiky a na to kdo je důležitější a vzájemné si lezete do řítí. Místo aby jste byli rádi že po vás chce někdo poradit tak prudite. To jste opravdu takový ubožáci a nebo si jen myslíte už jsem starý nebo důchodce tak mám vždycky pravdu. Pak se divte že vás nikdo nikde nemá rád a jen o vás říkají že zabirate všude místo. Dáváte si tu palce za to kdo koho prudi. Nejste rybáři ale banda diletantů.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 12:44 #48
Lada Beroun-Město, 1/787
karfil> Tak nevadí. Hele já jsem taky vždycky chodil nejraději sám. Na podzim tu bylo setkání Vranka v Praze. Tak jsem jel a nelituji. Poznal jsem osobně výbornou partu lidí kterou jsem znal jen pod nickem. 🤗🤗🤗👍👍👍🎣🎣🎣
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 12:29 #47
Čudl Otrokovice, 6/731
Karlos08> Ty sám jsi tady na Vrance nadával lidem do blbů a teď se divíš, že reagují tak jak reagují? Na hrubý pytel hrubá záplata. Ale k věci , pokud stejná osoba založí každý půlrok stejné téma, např. Orlík, nebo sonar atd. není to v pořádku. Na druhou stranu se dá pochopit, když nově registrovaný založí již existující téma, protože neví jak si to tady vyhledat. A na hloupé dotazy tipu, už berou, nebo kam si mám sednout abych chytil velkého kapra? Musí dotyčný očekávat adekvátní reakce i když to dotyčnému příjde jako normální dotaz, tak není. Vloni mě uchvátil dotaz "kam na kapry v jižních čechách?" Pardon, ale to už je fakt síla. Tazateli to příjde normální? Pak se diví, že mu někdo odpoví "k vodě". Přitom stačí napsat, v létě jedu na dovolenou tam a tam a chtěl bych si na 2 dny zajít na ryby. Neznám to tam. Poradil by mi někdo kam na kapry? Každý kdo to tam zná rád poradí. Tolik k hloupým dotazům a lenosti pořádně otázku rozvést, aby dávala smysl. 🧐
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 12:04 #46
Lada> mě jen vadí, že je tady skupina rybářů, kteří "spolu mluví" a ostatní více méně ponižují, nebo z nich mají legraci. Pak když se ti druhořadí rybáři brání, jsou zbytečné uražení. Jinak děkuji za nabídku setkání na rybách. Ale nejsem typ na sdružování. Na ryby chodím nejradši sám.. Ale diky za nabídku.
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 10:45 #45
Lada Beroun-Město, 1/787
Karlos08> Tady přeci nejde o názor. Ten můžeš mít. Ale o to jak se prezentuješ a jak se chováš. 🤔🤔🤔
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 10:42 #44
Lada Beroun-Město, 1/787
karfil> Ahoj. Nabízím i tobě, osobně se setkat u vody. A o všem si popovídat. Jen musíme počkat až se to uvolní. Prahu na ryby mám zakázanou.🤗🤗🤗👍👍👍
Poznatek a zklamání2.4.2021 v 10:39 #43
Jack47 Ústí nad Labem-centrum, 0/84
Dva názory dvě pravdy. Kdyby někteří více používali hlavu než podniknou určitě kroky na Vrance (třeba napíšou otázku nebo založí téma) a na druhou někteří si odpustili své reakce a tu hlavu použili taky než začnou reagovat na něco k čemu nemají co říct a jen je z nějakého důvodu pohoršuje. Ať odpoví jiní, ti co chtějí a o informace se rádi podělí i s humorem a nadsázkou. Lepší dvacet témat k věci než 5 o poučování, urážení a vlastně o ničem. Máme pár dní volna tak pojďme raději k vodě zakousnout ty klobásy 😂🤣😂

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama