Založeno: 22.2.2021 v 21:35, Správci: 2451,

2451 Vlčice, 1/1
Zdravím, nemáte někdo zkušenost s výrobou tyčové bójky?

Odpovědi:

Tyčová bójka23.2.2021 v 21:05 #7
Fric Liberec I - Staré Město, 0/66
Přesně jak píšeš,v napojenich to drží,já mám ale hliníkové sroubeni ve spojich.
Tyčová bójka23.2.2021 v 21:00 #6
Radýs78 Moravské Bránice, 8/2 tis.
Fric> Máš pravdu že tyčovka t videa je špatná, přesně jak píšeš, tyčovka musí být hladká!
Jinak ale nesouhlasím, já mám tyčovky dvě a několik sem jich dělal kamarádům a nikdy sem žádný mezidíl nepotřeboval.
Prostě jak má chránička udělaný origo náběhy, tak je nahřeju v horké vodě dalším kusem ty náběhy udělám delší a nikdy se mi nestalo že by se spoj rozdělal...😉
Tyčová bójka23.2.2021 v 14:21 #5
Fric Liberec I - Staré Město, 0/66
Toto jsou kolegové videa jak tycova bojka nemá vypadat!!!! Šrouby,matky,kridlovky a to kuželové svetlo také chytí vlasec když ryba přejede přes bojku!!Nehledě že bojka na provazku je skoro všude zakázána,je to jako pet lahev na provaze! S bojkami chytám už léta ale takhle to nefunguje jak by mělo.
Tyčová bójka23.2.2021 v 09:50 #4
vatis Trutnov, 0/1
Takhle vyrobena tycovka uplne ztraci svoji vyhodu, kterou tycovka ma. Kdyz ti ryba pri zdolavani prejede pres bojku, tak si tycovka "lehne" a vlasec krasne sklouzne a neuvazne. Kdyz tam budou na spojich trcet ty krouzky, nebo neco jineho, vlasec se zasekne a je problem. Chce to ty spoje nechat vysoustruzit ze silonu a udelat klasicky zavity. Sikovny soustruznik to ma za chvilku a tycovka bude tak, jak ma byt...
Tyčová bójka23.2.2021 v 06:59 #3
Radýs78 Moravské Bránice, 8/2 tis.
Tyčovky mám udělaný taky z elektrikářských chrániček , vyjde tě to na pár korun a funguje 100%.
Mám tenký průměr, není potřeba mít tlustou trubku a noční světýlko mám řešený tím, že jsem vrch/konec polepil reflexní nálepkou co se používá na značky, takže mě nic na hladině nesvítí neruší a když potřebuji, tak při náhozu po tmě mám čelovku a bójka je krásně vidět....😉👍
A když, tak do vrchu zasunu kousek pístu od stříkačky a do stříkačky samotné pak vložím patronu chemickýho světla a nasunu na píst a svítí to taky skvěle...👍
Tyčová bójka22.2.2021 v 21:41 #2
2451 Vlčice, 1/1
Super,kouknu na to.Díky moc.
Tyčová bójka22.2.2021 v 21:38 #1
Chřenovák1 Chřenovice, 5/8,3 tis.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama