Založeno: 15.2.2021 v 08:45, Správci: admin,

admin Rajhrad, 0/9
offline
Komentáře k článku Zážitky s porybnými. Všechny komentáře jsou také v detailu článku.

Odpovědi:

Zážitky s porybnými - hlavní diskuze15.2.2021 v 14:51 #21
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/1 tis.
offline
fabka2> já ti rozumím když chodily na svoje vody, jak říkáš stálíci,tak jsme se na rybářskou stráž nikdy nespolehaly bylo to jak píšeš.Vždy jsme se z klukama i chlapi sebrali a takovym dobytkum u vody daly po tlamě atd.a už byl od nich klid a fungovalo.
Zážitky s porybnými - hlavní diskuze15.2.2021 v 13:54 #20
Čamlík Malenovice, 0/1 tis.
offline
fabka2>takových vyčuránků je spousta, na řece Moravě to tak fungovalo taky, kamarádčofty s porybnýma, každy si dělal co chtěl, zákopy na břehu, obsazování míst, vyhazování z místa a vše co k tomu náleží, pak se někdo nasral a přijeli takoví dva tvrdí hoši z nějaké inspekce RS prej z Brna, s nikým se moc nebavili, posbírali pár papírů, vzkázali že budou jezdit častěji a byl klid, akorát nevím jak dopadli ti místní porybní
Zážitky s porybnými - hlavní diskuze15.2.2021 v 13:27 #19
fabka2 Nová Role, 2/38
offline
Čamlík> takového znám z Nechranické přehrady taky, chytračí u nás stálých, které dobře zná,protože tam sám má chatu s lodí, teď v zimě tam chodí s kapucí kácet stromy,aby si mohl zatopit, to on asi má výjimku.., ale, že z jedné strany je frajer autem v nádržním prostoru a ještě si dělá před bivakem oheň, na to řekne,, já ho viděl,,, na druhý straně zase parta chlapů na mol ve vodě plný vezírky a na 4 chlapi 12 prutů, navíc chlapi před bivakem u stolu od prutů dobrých 50 metrů.. na to řekne, to už není naše to je kadaňskejch. Pak to tam bohužel vypadá jak to vypadá. Po hladině se vesele projíždí kocábky na naftovej pohon a nikoho to nezajímá. Ve finále nedávno i Vágner o tom mluvil v jednom jeho videu(kolik ryb má už ve vezírku a v klidu tahal dalšího), to video mimochodem taky akorát přispěje, že tam najedou další takovýhle individua a už si nezachytáme. Všude tam je pak akorát binec. Dost kluků už tam ani kvůli tomu nechce jezdit.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama