Založeno: 15.2.2021 v 08:45, Správci: admin,

admin Rajhrad, 0/9
Komentáře k článku Zážitky s porybnými. Všechny komentáře jsou také v detailu článku.

Odpovědi:

Zážitky s porybnými - hlavní diskuze15.2.2021 v 09:02 #2
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/1 tis.
Tome opět super počteni 👍Jinak si myslím, že každý má to máslo na hlavě co se týká pravidel.Někdy se mě povedlo usnout za bíleho dne u vody ,prostě mám to jako relax ,tak to víš pohodlné křeslo,čerstvý vzduch a pohled na vodní hladinu a je to.😉Což nechápu, mám pípáky ,jsem hned u nich a tak tvrdé spaní nikdy neměl, aby mě leč malí šrumec u vody neprobudil.A tohle mě přijde už moc ,ale zas chápu, že někdo bivak nahoře ,pruty někde dole v rákosí atd.no a když usnou tak nevědí o světě jen spoléhají na pípáky .Mělo by se to posuzovat trošku z náhledem a říkám lidé jsou různý a tak i mezi rybářskou stráží se najdou super lidi a zakomplexování hov...🙄Ale většinou chytám na feeder a tam ve střehu po dubu lovu jsem určitě .Jinak ,že dám kamarádovi někdy rybu ,kterou chytil já a píše si ji on,snad tady ani nikoho neznám kdo by to neudělal a pokud nikdo tvrdí ,že ne ,tak lže jak když tiskne nebo je chudák člověk a bez kamarádů. 😂Co se týče organizací to je jiná píseň a na jiný článek samo o sobě.Ale zaplať pánbůh, takové chování ke mně nikdo nikdy neměl v našich organizacích co byl členem ,což asi ve 3 za život co chytám ryby.A myslím být v tvé kůži bych to určitě viděl stejně né-li hůře ,takové chování. 👎👎Ale co,za chvilku tu máme jaro,více slunka , tím i tepleji a hurá k vodě za našim koníčkem , relaxem či sportem.Tak zas u vody přátelé rybáři, Petrův zdar. 🎣🎣🎣
Zážitky s porybnými - hlavní diskuze15.2.2021 v 08:45 #1
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Článek jak lusk 👍👍👍 perfektní.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama