Založeno: 9.2.2021 v 08:38, Správci: Kajdič, Shimano,

Kajdič Dačice IV, 5/41
Zdravíčko kolegové rybáři možná i rybářky 😀... Jen jsem se chtěl zeptat myslíte že je nějaký lepší stroj v cenové relaci Shimano Ultegra 5500 ci4 ? Díky za jakoukoliv odpověď 👍

Odpovědi:

Shimano Ultegra9.2.2021 v 16:25 #10
Kajdič Dačice IV, 5/41
Tescom> hele určitě bude mít své příznivce kord když je na sk nejprodávanější 👍... Já jen aby sis nemusel na každou sezónu kupovat novej 😀 ale určitě je na Shimanu přirážka ... Těžko říct taky kvalita materiálu a tak vid ... Ale skusim se na něj mrknout ale ta cena je až podezřele nízká 😀 se mi zdá ...
Shimano Ultegra9.2.2021 v 15:13 #9
Tescom Plzeň 1-Bolevec, 2/23
Kajdič> ok, v pohodě. Jen jsem se dočetl, že TICA scepter je nejprodávanější a nejoblibenejsi naviják na Slovensku. A je za dobru cenu. Ale kdybych měl na shimano, tak do něj jdu. Tím nechci říct, že shimano nekupuj.
Shimano Ultegra9.2.2021 v 13:22 #8
Kajdič Dačice IV, 5/41
PetrL88> to by člověk u sebe ale musel mít víc navijáku aby mohl porovnávat o tom víkendu 😀... Ale 6 roku bez závad mluví podle mě za vše 👍... Pár známých mám také co mají Shimana víceméně ty levnější řady a tvrdí to stejně když navijáky tak jedině Shimano 😃...
Shimano Ultegra9.2.2021 v 13:19 #7
Kajdič Dačice IV, 5/41
Tescom> hele ticu vůbec neznám tak nemůžu soudit každopádně mi stačilo vidět pár videí na sonik jak kvalitní vypouští navijáky a stojí jednou tolik jak ta tica ale u značky jako je sonik jsem byl hodně zklamanej ... Na shimano člověk podle mě ani špatnou recenzi nebo zklamaného zákazníka nenajde 😃... Nebo aspoň mě se to nepovedlo ...
Shimano Ultegra9.2.2021 v 12:13 #6
PetrL88 Třebichovice, 1/3
Nejhorší na tom je, že kéž by si to mohl všechno člověk vyzkoušet alespoň na víkendové rybačce a posoudit jestli vyšší cena je opodstatněná. Já už tedy kupuju nav. jen od Shimana, protože už mám asi 10 kousků v různých velikostech a ještě jsem u žádného neměl žádný problém. Jen na sumce mám nav od blackcattu, ale druhý mám multík taky Shimano Tyrnos II speed. Za mě Shimano vyšší řady zatím bez jediné závady za 6 let.
Shimano Ultegra9.2.2021 v 11:11 #5
Tescom Plzeň 1-Bolevec, 2/23
Tak to já přemýšlím nad TICA scepter. Ultegra se mi zdá hodně předražená.
Shimano Ultegra9.2.2021 v 09:39 #4
Kajdič Dačice IV, 5/41
Davidecek> taky si myslím 👍
Shimano Ultegra9.2.2021 v 09:39 #3
Kajdič Dačice IV, 5/41
PetrL88> ono tak nějak jsou všichni spokojený mi přijde 😃... Akorad na Ultegře hodně mění podložku pod brzdou rolničku a ložisko kličky tak nevím ... Ještě jsem přemýšlel nad Nash scope gt ale nelíbí se mi že má krátkou cívku a jak je prořezaná a hůř se s ním prý navíjí má kratší kličku ... Skrz bordel si myslím nic moc nebo když by pršelo máš furt osu odkrytou si myslím ... Já právě moc nemusím volnoběžnou brzdu jednou jsem je měl a nepoužíval jsem ji 🤣 tak sem koukal na Ultegry každopádně názor spokojeného uživatele potěší 👍 hezký strojky ...
Shimano Ultegra9.2.2021 v 08:52 #2
PetrL88 Třebichovice, 1/3
Čus, já nemám ultegru, ale mám shimano big baitrunner ci4+ lc 5500 xtb a naprostá spokojenost a také jsem řešil co v této velikosti za jiný strojek.
Shimano Ultegra9.2.2021 v 08:44 #1
Davidecek Dačice V, 6/10
Hoj, možná jo, ale určitě ho neznám. :D takže ber určitě tento. ;)

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama