Založeno: 1.1.2021 v 08:45, Správci: Čudl,

Čudl Otrokovice, 7/1125
Přátelé, přítelkyně, lide rybářský, ač žena, muž či dítě. Prostě lide rybolovný. 🎣 Mám takový problém. Proč někdo háže do vody zbytečně gumové věci, jako kuku, červy, žížalu atd. Je potřeba tyhle přirozené nástrahy měnit za gumové???!!! I když chytám na boili tak nepoužívám ty umělohmotné zarážky, ale kus travního stébla. Zamysleme se sami nad sebou, zda je třeba tyhle věci používat!!!!!!!! Taky si na večeři nedáme gumové kuře jen proto, že hezky voní. Nikdy jsem to nepoužil a asi ani nepoužiju. Pokud to někdo používá? Přineslo to více záběrů?

Odpovědi:

Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 14:54 #29
Fric Liberec I - Staré Město, 0/76
Čudl> Jezdim na velké kapry už leta!Hrách nebo nedovareny partikl jsem nikdy nepoužil,ale když najedou velci kapři/10-20kg a lovim jichi 10 za den i více.klidne zkrmim za den 10 a vice kg koulí apartiklu!Když chytám 1 kapra za 2-3dny ,tak mě denně stačí do 1kg/max/krmeni!Člověk musí být šetrny k přírodě,vodě i rybám!!Osobně pouzivam někdy umělou kukuřici k zarážce na boili a umelou patentku při lovu na plavanou v kombinaci s živým masnym červem .Myslim že mě to funguje a pokud rybář přemýšlí,tak ryby nachyta.No a těch pytlů/160l/ vozim v autě celé balení,abych kvůli prasatum neměl problémy!Tak se rybáři mějte v nové sezóně fajn a ať vám berou!!!😰😛😝😀
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 12:42 #28
Langusta Vamberk, 15/638
Ted se tu bavime o moznostech co a jak... ale casem v krasne EU uz to nebude o moznostech... jen zakazech...
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 12:37 #27
Mistranek Jičín-Holínské Předměstí, 0/3
Karlos08> nemusíš se tím chlubit, to byla nápověda pro ty co se neumějí u vody chovat jako lidi. Já taky nikde nepíšu že po ostatních sbírám bordel, ale začnu jinak to těm prasatum nedojde. Můj záměr je, ady si každý po sobě uklidil.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 12:28 #26
Čudl Otrokovice, 7/1,1 tis.
jirkavyl> pardon to byla reakce na tvůj příspěvek
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 12:24 #25
Nechci nikoho kamenovat. Částečně s tebou souhlasím. Ale boilie a pod. Není zlo. Zlo je zase jen rybář co toho do vody nasype kila, i desítky kil. Jaký je rozdíl v tom, že na 3m čtvereční vyklopím denně, po dobu sedni dnů 10 kilo boili, nebo stejné množství třeba kolínek či hrachu?? Žádný, dle mého je to prostě blbost. A na netu kolikrát najdeš videa kde tvrdí, že masivní zakrmování je fajn. 😣
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 12:04 #24
Karlos08> hmmm máš pravdu. Je fakt, že při vláčení nechám ve vodě spoustu gumy. 😕 Sakra to je k zamyšlení. Jeden candát za sezónu a ve vodě jsem nechal dobře kilo gumy. 😕 A olova nepočítaně.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:40 #23
Karlos08 Zbůch, 4/239
Čudl> proč ne,na štiky ,okouny a candáty taky chodim s různýma umělýma kravinkama u kterých bych nevěřil že na ně něco chytím 😂
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:36 #22
Karlos08 Zbůch, 4/239
Mistranek> jako že se tim máme chlubit,když seberem bordel? To je snad normální ne.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:35 #21
Jinak nechci tu rozpoutat hon na čarodějnice. Pokud na to někdo chytá a má úspěchy, ať chytá dál. Ale já si prostě nedokážu představit, že bych šel třeba na úhoře s gumovou žížalou?! Nebo na bílou rybu s gumovým červem. Kam až to pújde? Na amura či jelce s gumovou třešní?
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:22 #20
Mistranek> bude to možná tím, že slušný rybář a ne jen rybář, v přírodě bordel nenechá. A Ti co uklidí po prasatech to dělají automaticky a nepotřebují se tím chlubit. Třeba u nás je neskutečný bordel kolem vody až od doby co se vybudovala cyklostezka. 😤 Nejhorší jsou rozmazlení spratci co vychovají ještě rozmazlenější spratky.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:08 #19
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
Mistranek>..chyba lávky,o nasbíraných pytlech bordelu jsou zde 10tky témat,tak proč zakládat nové? když pohledáš, najdeš...

Upraveno: 1.1.2021 v 11:11

Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:04 #18
Zatím se nikdo z vás nezmínil o tom že by si vzal k vodě pytel na odpadky a po těch hovadskych členech spolku rybářského něco uklidil, ať od umělých nástrah nebo cokoli jiného. Jinak všem přeji hodně zdraví a spoustu nádherných hodin u vody. A samozřejmě tyky mnoho záběrů. Petrův zdar.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 11:03 #17
Fric> lísku a ohnutý špendlík na konci provázku nepoužíváme protože chceme, všichni jak tu jsme, chytat trofejní kusy. 😉 Proto používáme moderní a funkční materiály. Stejně jako už auta nejsou převážně ze železa tak i pruty nejsou dřevěné. Dokonce i nezničitelný sklolaminát je zapuzen a to jen kvůli tomu, že je těžký.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 10:51 #16
jirkavyl> moc pěkný názor.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 10:47 #15
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Nic ve zlým ale stal se ze mne " bezvěrec ",ty videa se točí vesměs na soukromacich (vidno široko daleko nikdo,jen protagonisti)maj to brutálně sestříhaný viz.kapr za kaprem...na plastovou kuku..a co na dně? kýble nakvašený kuku, týden hrubě prokrmovaný,pak prásknou video a oblbují lidi - kupujteee,a pak chytá prodejce rybáře a ne rybář ryby.Ale dle gusta.....

Upraveno: 1.1.2021 v 10:54

Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 10:43 #14
jirkavyl Věrovany, 2/78
Každý má nárok na svůj názor, zřejmě většina Váš nesdílí.
Podívejte se, co je za sajrajt v tom Vašem oblíbeném boilies.
Toho se do vody uvolňují kila.
Z rybaření se začíná dělat průmyslová věda a snobská záležitost. Kamenují se pomalu rybáři za to, že si vezmou rybu, teď jim budeme nadávat za to, že chytají na plast. Doufám že nechytate na vlasec, ale režnou nit, místo prutu z uhlíku či laminátu nebo nevím čeho kousek lísky, místo batohu slaměnný košík atd. Myslím, že diskuze pro odborníky...
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 10:26 #13
Dordel u vody je kapitola sama o sobě. Kdo je prase, bude prasetem navždy. Teď dám extrém.
Hodím do vody kus plastu v podobě žížaly, nebo vajgla. Jaký je v tom rozdíl? Ani jedno tam nemá co dělat!! Je to špatný názor?
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 10:18 #12
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10,8 tis.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 10:11 #11
michal17> ten červený škleb jsem musel dát. ☹️ Za A: nemám rád kempaře u vody, ale jsem schopen je tolerovat. Jak je známo tak jedno prase u vody ničí pověst devíti slušným. 🤨 A červ, tedy dle mne je spíše na zakrmení. Z deci červů což je třeba 1000 kusů příjde na háček tak 30 ks??! Tak proč napichovat kus gumy?
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:41 #10
Mik67 Praha, 0/2
I ta kačenka pozná že to je kus plastu
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:34 #9
jirkavyl Věrovany, 2/78
To se opravdu někdy nudí, že vymýšlí takové ptákoviny?
A čemu to uškodí? Jak tady někdo psal, když se podívám kolem vody, tak ty kila odpadu od těch "přirozených" návnad jsou daleko horší, než malý plastový červík, nebo pár zrnek kukuřice.
Všude plechovky od kukuřice, sklenice, plastové obaly od všech možných nástrah a když už chce jít někdo do detailu, tak skutečně je ta kukuřice tak eko? Plechovka, konzervanty, nafta, hnojivo, postřiky a já nevím co všechno...
Lidi, chytejte na co chcete, plaťte za co chcete, vždyť rybaření je snad hlavně o relaxu a pokud budeme všichni k přírodě přistupovat s rozumem, tak se musí vše lepšit.
Přeji všem vše Nej Nej Nej a co víc si přát než ať to jezdí, spoustu krásných zážitků u vody a hlavně mnoho zdraví, ať na ty ryby vůbec můžeme.

Petrův zdrar
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:31 #8
Karlos08 Zbůch, 4/239
Vláčíš taky na umělý nástrahy....
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:28 #7
Karlos08 Zbůch, 4/239
Je to asi jako když nechytáš na žížaly ,červy,rousnice,ale na boilies....taky je to uměle vyrobený....
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:19 #6
Ivar Brno-Brno Město, 1/1 tis.
Čudl>Já si myslím že to používají k " nadlehčení " návnad, přece plovka je moc drahá 😨nebo má posledního červíka tak napíchne 5gumáků, přesně jak píšeš, vše jde nahradit přirozenou cestou stéblem,zlomkem halouzky atp.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:18 #5
Langusta Vamberk, 15/638
Hlavne myslim, ze je ale problem v uklidu... gumovy cerv je nic, ale treba kdyz jsem byl ted u vody a jak je cista tak jsem po nekom tahal z vody obri pytel od boili a na plazich bezne nachazim zbytky od vlascu jak nekdo dela montaz, k tomu hromada obalu: metod krmitko, navazec... atd... a vsechno nechany jen zatizeny kamenem a na kameni hromada vajglu s plechovkou od piva.
Co me treba osobne dost vytaci a uz jsem parkrat na nekoho vyjel, ze lidi s drsnym terenakem musi dojet az k vode... jenze to jsou treba stare cesty nebo louka... jak je to kousek od vody tak ten frajer co ma 200kg rybarsky vybavy v aute tu cestu uplne znici a louka to je pak hnus neskutecnej... jedna dve navstevy a z krasneho koutu je sileny tankodrom... oni vidi jak je to mekky a mokry... stejne tam vjede...

Upraveno: 1.1.2021 v 09:24

Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:11 #4
Fric Liberec I - Staré Město, 0/76
Taky jsem delal zarazky z trávy a vetvicek ale s dobou pouzivam plastové!otazka?Proč misto grafitoveho prutu nepoužívate prut z lísky s kusem konopneho provázku a na konci háček z rybí kustky??
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 09:08 #3
Langusta Vamberk, 15/638
michal17> Rohlik, jatra a bonduelku prodavaji vsude... podle me poslouzi vic nez guma.
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 08:55 #2
michal17 Praha, 4/39
Souhlasím s tebou ale vem si ze nekdo proste na zahrade nema kompost na kterej si pujde nakopat zizalky nebo neni na vesnici kde si na poli ulomi kukurici proste radsi pouzije umely nastrahy protoze je ma pristupnejsi a treba kdyz v lete jedes bivakovat tak kde chces schovat cervy aby ti neumreli a nesmrdeli
Gumové nástrahy (kukuřice, červi) - proč?1.1.2021 v 08:53 #1
Wilgi001 Jirkov, 0/19
Hezký nový rok 2021..ja snad párkrát ale nic moc... Používám to co mam vyzkoušené

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama