Založeno: 15.5.2020 v 13:18, Správci: UJEZDAK,

UJEZDAK Uničov, 26/440
Jaké máte zkušenosti z výrobky téhle firmy?? Zaujalo mě dipovane kule s příchutí kiwano.. Ocuchaval sem u kolegy a vonělo to jak zelenej bonpar.. Hned bych to slupl. 😂

Odpovědi:

Tuning baits15.5.2020 v 19:28 #4
jirkavyl Věrovany, 2/77
Benji> ale já přece neříkám, že jsou špatní, nebo ne. Jen mě fascinují ty různé názvy údajné složení a já nevím co.
Já se vůbec nevěnuji cíleně lovu velkých kaprů, protože na to prostě nemám čas sedět X dní u vody. Z 90% chytám na rohlíkové boilies, které si vyrábím sám, včetně pečení těsta na něj. Krmím vlastní směsí, kterou dělám X let z toho, co se běžně koupí v obchodě a chovatelských potřebách. Deset kilo krmení mě vyjde cca na 150 korun když to přeženu. Má výprava k vodě max na 15 hodin jednou za půl roku, jinak vždy jen na pár hodin. Přesto mám za loňský rok ze svazovek několik kaprů kokem 12 kilo, jednoho 21 a cca do pěti kolem 16.
Tuning baits15.5.2020 v 19:22 #3
UJEZDAK Uničov, 26/440
Tak žádné matador nésu... Jen sem dřív držel udicu než chodil😂 bláboly žádný sem nečet... Tu značku neznám proto se ptám já chytám na všechno a značky neřeším.... Ryba kdyš žere tak sežere všechno.. A kdyš nežere tak ju nepremluviš ani zlatem😂👍🤟
Tuning baits15.5.2020 v 18:41 #2
Benji Štěpánov, 0/4
jirkavyl> ja na jejich koule chytam a nemam zadnej problem. Myslim ze to maji vymakany dost dobre. A ta cena je opravdu prizniva.
Tuning baits15.5.2020 v 14:28 #1
jirkavyl Věrovany, 2/77
Ty takový rybářsky matador a věříš těm všem blábolům? 😁
Už jen název té firmy mluví za vše 😉

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama