Založeno: 19.4.2020 v 20:22, Správci: zabijákjhn, Decathlon,

zabijákjhn Praha 4-Kunratice, 4/12
Zdravím měl bych dotaz jestli je Boilie z decathlonu stále “kvalitní” tak jak to bylo dřív videl ze kuličky mají jinou barvu a už tolik nevoní. Jestli by se nevyplatil domácí recept.
Můžete mi poslat svoje recepty rad bych vyzkoušel.

Odpovědi:

Boilie z Decathlonu13.1.2021 v 19:40 #22
Jarda_1 Řečany nad Labem, 2/8
Vážně máš na profilovce humiho?😂
Boilie z Decathlonu6.1.2021 v 17:19 #21
Chřenovák1 Chřenovice, 5/8 tis.
Paces> Dělají na objednávku
Boilie z Decathlonu6.1.2021 v 16:03 #20
Paces Trhová Kamenice, 15/89
CJK> Akce
Boilie z Decathlonu6.1.2021 v 15:42 #19
CJK Husinec, 0/3
Paces> Dekac prodává i 20 kg balení? To byla náhoda nebo takové balení dělají v zimě pravidelně, nevíte? Díky.
Boilie z Decathlonu20.6.2020 v 19:34 #18
Benelli09 Kyjov, 0/11
Zdarec tak jsem dnes byl v decathlonu a to co jsem viděl jsem nechápal😂jak mizí palety boilies před očima.Viděl jsem dost videii a článků na tohle téma,no nedalo mě to a vzal si taky 10 jahody jako krmne.Tak jsem příští týden zvědavý co bude.Dlouho jsem neviděl aby lidi brali 50kilo boilies😂Ať se daří.✋
Boilie z Decathlonu24.4.2020 v 16:46 #17
Fric Liberec I - Staré Město, 0/63
Krmím Decatlon a na chytani kupuju dražší .Ted jsem na stitu a chytám pěkné ryby vše nad 10kg.
Boilie z Decathlonu23.4.2020 v 09:49 #16
Radýs78 Moravské Bránice, 8/2 tis.
Miguel> Hele ryby žerou pořát, jen musíš hledat a zkoušet co jim zrovna chutná, čím je obalamutit a jak nástrahu prezentovat ... 😉👍
O Velikonocích sme byly s partou na pro nás nové vodě, hloubka cca 4m a studená jak noc... 🙄
Zákrm byl na vice místech, vždy jiným krmením a dva dny skoro nic, ať na kaprovky, tak na feedery a že se zkusilo zpousty nástrah.... 🤔
Pak sem dal do PVA sáčku pár 8mm pelet, zasypal to drcenýma 20mm, na háček sem šupl boosterovanou 16mm, dal to s olovem do PVA, celý zalil ještě boosterem, buchl sem to 15m za krmný místo a po 20minutách byl šupináč na podložce.... 🤗
Sice než to nachytáš tak to zabere dost času, ale to jediný fungovalo a ryby sme chytaly... 👍
Jak se tam hodilo jen olovo s tou samou peletou, tak nic... 🤔
Hold už sou ti šupináči rozmlsaní no... 😜
Takže když pak vidím ty zoufalce, co přijedou k vodě, hodinu tam jak majstri jezdí se sonarem, nasypou tam 20kg boilies nebo pytel kukuřice a druhý den bez záběrů jedou pryč se slovy že to nežere, tak pro mě toto nemá s rybařinou nic společnýho....🙄
Boilie z Decathlonu23.4.2020 v 08:56 #15
Kubík97 Bučovice, 3/53
Beru boilies z Decathlonu na krmení a dobrý, kvalita mi přijde pořád stejná.
Boilie z Decathlonu23.4.2020 v 08:52 #14
Paces> Já beru taky krmení od Nikla, ale né boilies a za mě naprosto supr... 👍
Vzal sem teď i novinky na method feeder a paráda... 🤗
Nějaký boilies může jít do háje... 😉
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 22:39 #13
Ja jsem s nim spokojenej. Tak nevim co cekate od nejlevnejsiho bolies na trhu. Koupil jsem v zime v akci 20 kg za 900 kc. Nez bych se doma s tim patlal. Koupim treba neco od Nikla jahodu a dekatlonem zakrmuju.
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 15:27 #12
Miguel Unhošť, 0/122
Radýs78> jen sem to četl a přišlo mi to tak 😉 a mimochodem nebere bohužel tři dny né že by nebyl záběr ale nedaří se je ukecat na cokli 😂😂😂
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 15:20 #11
Miguel> Ale chlapče, nevím kde berete to, že mě něco nadzvedává??
Já sem jen napsal reakci jak to je a že je to zbytečně předražený nic víc... 👍
Já su naprosto klidný a vyrovnaný člověk, mě nějaký předražený sračky nemůžou rozházet... 😊🤗😜
Já si roky chytám na svý, co mě vyhovuje a jestli koule stojí 60,nebo 1000,- je mi jedno, jen se divím, že to někdo kupuje, když je po tom h.... 😉
Mě serou jiný věci v rybařině a to prasata a masaři ti mě serou ale s těma si poradím u vody sám.... 🤗
Tak ať to bere... 👍
Komukoli, na cokoli.... 😉
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 15:12 #10
Miguel Unhošť, 0/122
Radýs78> nevím proč tě to vždycky tak nadzvedne? Chytej na co chytáš nejraději ne o tom to přeci je. Dekáč je postavenej na esencích pro to je levnej. A hlavně kdo chytá na kule dobře ví že na krátkou vycházku dobrý ale na tejdení krmení to prostě neni. Tý rybě to nic nedá prostě z ní vypadne barevná voda a hotovo přestane mít o to zájem. A proč je to drahý tady už diskuse byla mám tušení. 🤙
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 09:16 #9
PERN> Pokud je to to samí, proč tedy kilo pelet stojí 180,- a to samí kilo boilies je za 400,-?
Je to jen biznys, jak z vás tahat love a napakovat se .... 👍😉
Peleta ač stejná jako koule, je jinak složená a dělá se že se puze suší, oproti boilies který se vaří ať už ve vodě, či páře a tím všechny esence ztrácí sílu.... 😏
U mě to není žádná zaujatost, jen za 35.let co chodím k vodě, tak ať sem kdy dal na jeden prut boilies a na druhý něco jiného, tak na boilies sem nikdy nic kloudně nenachytal, proto je nepoužívám a tu zlidějinu nepodoruju.... 👍
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 08:50 #8
PERN Pustá Polom, 129/389
Radýs78> myslím to spíše že zájmu, ne jako útok. Z jakého důvodu jste tak zaujatý proti boilies. Chápu že každý má rád něco ale to snad není důvod ke konstantnímu nenavideni nástrahy. Cim si u vás CELÉ boilies získalo tak špatnou reputaci? Přijde mi že pelety jsou to samé, kdyztak mě opravte ale jsem si celkem jist že to je ze stejného těsta jen jiný tvar...
Boilie z Decathlonu22.4.2020 v 08:38 #7
Každý kdo prodává levný koule, je prvně nacpe vším aby bylo top! 👍
Pak udělá to samí, jen voňavější, ale 4x dražší a to původní levný je pak ošizený a tím podřadný... 😒
Já boilies nechytám, s předraženými šity co nic nechytaj neztrácím čas... 😉🤗
Ale je pravda, že když někdy vyjde top mega giga super koule co mě něčím zaujme, tak jí zkusím, ale stejně pak zjistím, že je to to samí, předražený nic a chytám zas na to svý osvedčený... 👍
Složení koulí z Dekáče je postavený spíš do teplý vody, takže teď ve studený moc nefunguje a to ani dipovaný... 😏
Boilie z Decathlonu21.4.2020 v 22:54 #6
Bekoun Rakovník II, 3/128
Netuším, ale co všude slycham tak se zhoršili. Čistě jen z druhé ruky, sám to nechytám 👌
Boilie z Decathlonu21.4.2020 v 21:14 #5
M_Podany Chrudim I, 0/21
Vydrysek2> na hovno
Boilie z Decathlonu21.4.2020 v 14:53 #4
Vydrysek2 Přelouč, 5/31
Všechno se musí chytit na trh a pak začít šidit.
Boilie z Decathlonu19.4.2020 v 23:41 #3
Verdino Brno-Brno Město, 0/27
Jak jinak, vše musí splňovat normy EU 😉
Boilie z Decathlonu19.4.2020 v 20:29 #2
Chřenovák1 Chřenovice, 5/8 tis.
Na Vrance máš dost diskuzí o domácím boilis
Jinak dekač trochu upravili je ta míň éček 😂
Boilie z Decathlonu19.4.2020 v 20:27 #1
Koukni na youtube tam toho je kvanta. Me prijdou stale ok ale pouzivam je na zakrmovani.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama