Založeno: 26.2.2020 v 01:02, Správci: Pinčík, LK Baits,

Pinčík Česká Skalice, 3/60
Ahoj všem, co říkáte na nové koule od Lukáše? Měl jsem možnost je včera konečně zkusit a za mě paráda, nevím jestli ty ryby byli tak hladoví nebo jestli kouzlo koulí. Každopádně kdo zvažuje koupi, tak doporučuju 🙂

Odpovědi:

Nutrigo - co na toto boilies říkáte?3.9.2021 v 21:04 #123
Caperplann Praha, 2/1,2 tis.
Free> ja jsem převážnou část svých vycházek také zakotvil u jednoho výrobce. Je to pekař, co pece rohlíky. A letos si nemůžu stěžovat. Občas prolozim zizalou a cervikem i kukuřici, ale za mě je rohlík (a to včetně rohlikoveho boilies) nejúspěšnější. 😀👍

Upraveno: 3.9.2021 v 21:05

Nutrigo - co na toto boilies říkáte?3.9.2021 v 20:08 #122
Bekoun Rakovník II, 6/225
Free> to jsme na tom úplně stejně kamaráde, mám co dělat abych se na ty ryby dostal a když už tak mám milion pytlů a nemůžu z nich jeden vybrat. Příští sezónu Budem moudřejší 👌🖖s rybama se mi celkem tenhle rok dařilo, jsem hlavně rád za tu řeku a že jsem zkusil místa kam se mi normálně moc nechtělo 👍doufám, že se někdy potkáme u vody a pořádně pokecáme 👍PS: to nutrigo za ty prachy asi ani nestojí 😁
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?3.9.2021 v 19:14 #121
Free Merklín, 5/134
Bekoun> Musím se přiznat, že jsem ani to Nutrigo nekoupil🙄. Mám tolik různých kuliček od různých firem, že to zdaleka nestíhám do té vody letos naházet👍. Do teď jsem měl pořád celkem málo času, dům, rodina, práce a asi to zatím bude ještě nějaký čas takto pokračovat. Ale pozor nestěžuji si, nejsem ten typ...🙂Občas vyrazím se synkem, to mě baví, ale většinou v noci razíme domů. Teď jsem si udělal radost a koupil jsem si 10ft pruty, paráda fakt👍👌. Jenom uvažuji, že příští sezónu zkusím chytat jenom na jednoho výrobce nástrah, dát tomu trošku nějaký řád a uvidím. Zatím skáču z firmy na firmu a už mi to nějak nevyhovuje.....🤕.
Potřeboval bych se u něčeho ukotvit.
Jinak na fotkách máš krásný rybky, je vidět že tě to baví...

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama