Založeno: 26.2.2020 v 01:02, Správci: Pinčík, LK Baits,

Pinčík Česká Skalice, 3/60
offline
Ahoj všem, co říkáte na nové koule od Lukáše? Měl jsem možnost je včera konečně zkusit a za mě paráda, nevím jestli ty ryby byli tak hladoví nebo jestli kouzlo koulí. Každopádně kdo zvažuje koupi, tak doporučuju 🙂

Odpovědi:

Nutrigo - co na toto boilies říkáte?3.9.2021 v 19:14 #121
Free Merklín, 5/134
online
Bekoun> Musím se přiznat, že jsem ani to Nutrigo nekoupil🙄. Mám tolik různých kuliček od různých firem, že to zdaleka nestíhám do té vody letos naházet👍. Do teď jsem měl pořád celkem málo času, dům, rodina, práce a asi to zatím bude ještě nějaký čas takto pokračovat. Ale pozor nestěžuji si, nejsem ten typ...🙂Občas vyrazím se synkem, to mě baví, ale většinou v noci razíme domů. Teď jsem si udělal radost a koupil jsem si 10ft pruty, paráda fakt👍👌. Jenom uvažuji, že příští sezónu zkusím chytat jenom na jednoho výrobce nástrah, dát tomu trošku nějaký řád a uvidím. Zatím skáču z firmy na firmu a už mi to nějak nevyhovuje.....🤕.
Potřeboval bych se u něčeho ukotvit.
Jinak na fotkách máš krásný rybky, je vidět že tě to baví...
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.9.2021 v 21:38 #119
Bekoun Rakovník II, 6/225
offline
Free> Ahooj, co ti budu povídat, pro mě ten nejdůležitější čas začíná až teď 🤭vodáci a prťata jsou pryč a konečně začínají být studený noci a svěží dny 👌ta ryba začne žrát tenhle rok brzo 💪Nutrigo nutrigo... Abych ti pravdu řekl, tenhle rok jsem si řekl, že toho Lukáše trošku omezim, abych poznal sílu jinejch koulí, takže jsem projel nespočet spíš domácích výrobců. No a když to vezmu kolem a kolem... Opět jsem si potvrdil, že je spousty krásnejch koulí od příjemnejch firem co mi taky vyhovují a abych se vrátil k Nutrigu tak skoro pokaždý co jsem ho měl tak jsem ryby dělal, akorát ne žádný závratný velikosti. Spíš si myslím, že je to tím, že už jezdím skoro jen Řeku a jsem kolikrát línej přehazovat 😁Nutrigo jsem měl vždy spíš na kratší vycházky nebo na krmný místo na který jsem sypal něco 4 dny tak abych to pak osvěžil 👌ovšem ten nutrigo extrém na "cumce" to nevím 😶😁 co ty jak se dařilo a byl jsi taky u vody s nutrigem?

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama