Založeno: 26.2.2020 v 01:02, Správci: Pinčík, LK Baits,

Pinčík Česká Skalice, 3/60
Ahoj všem, co říkáte na nové koule od Lukáše? Měl jsem možnost je včera konečně zkusit a za mě paráda, nevím jestli ty ryby byli tak hladoví nebo jestli kouzlo koulí. Každopádně kdo zvažuje koupi, tak doporučuju 🙂

Odpovědi:

Nutrigo - co na toto boilies říkáte?29.4.2020 v 21:13 #90
Caperplann Praha, 2/1,2 tis.
Duhan> ja to macel v Berounce a cca po 4 hodinach byla polovicni. A to to ani moc neteklo, mel jsem to skoro u brehu. Byla to koule Plumberry 20mm. A to ma Berounka dneska tak 13 stupnu a vic odhadem?

Upraveno: 29.4.2020 v 21:14

Nutrigo - co na toto boilies říkáte?29.4.2020 v 16:20 #89
Duhan Hostomice, 1/585
Ahoj, pořídil jsem taky na zkoušku, patentku, máte už někdo zkušenost s dobou rozpadu? Pomalu tekoucí voda, jak dlouho to vydrží na šňůrce?

Dikec za radu
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.4.2020 v 22:42 #88
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10,9 tis.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 23:29 #87
Johnnie Praha 2-Nové Město, 9/1,1 tis.
Chřenovák1> snad to ještě chvíli vydrží 😉
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 21:24 #86
Johnnie> Aby se ti kuličky nezkazili
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 21:23 #85
Chřenovák1> ještě ne :( já teď sedím jinde, dostanu se do Slezský zase až příští týden
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 21:20 #84
Johnnie>Už máš povolenku?
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 21:18 #83
Chřenovák1> nechal jsem si to poslat poštou 😆
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 20:25 #82
Johnnie>Kdepak jsi to uloupil?
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?4.3.2020 v 20:14 #81
Tak jsem neodolal 😆
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 15:40 #80
Pinčík> a kolik teda bylo ryb na podložce?
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 15:12 #79
Assi Uherský Brod, 0/7
Pinčík>no vidíš ještě neprozrazuj na co chystáš a bude s tebe správný rybář. fakt se bavím.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 14:36 #78
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 14:36 #77
Pinčík> Jak dlouho to vydrží ve vodě nástražené?
Než se to rozpadne
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 11:38 #76
Čudl Otrokovice, 7/1,1 tis.
Pinčík> jistě, podložku používám když jedu na dýl a můžu očekávat větší rybu, ale určitě to netahám když se jdu jen tak vyblbnout s brčkem. K rybě se dá chovat šetrně i bez podložky když ji zrovna člověk nemá. Taky mě berou všichni čerti když vidím, že někdo mrskne rybu třeba do písku a ta je potom obalená jak řízek, ale tohle už se naštěstí tak často nevidí.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 11:16 #75
Čudl> já podložku používám, kvůli tomu že mi přijde šetrnější, jinak je to každého věc co používá. Neříkám, taky se mi nelíbí když vidím chlapíka jak valí rybu v hlíně a na šutrech 🙂 na druhou stranu nemám potřebu se s někým hádat, stejně budu mít pořád svůj názor. Naštěstí fb nemám takže ani nevím kde bych mohl svoje příspěvky zveřejňovat.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 11:11 #74
Čudl Otrokovice, 7/1,1 tis.
Pinčík> díky bohu, já už myslel, že jsem poslední na světě co nemá potřebu fotit každou ouklej a hned to cpát na fb. A především s rybou půl hodiny šaškovat na břehu pro pár fotek a potom druhé jebat jak se k rybám chovají nešetrně, že ji položí do trávy a ne na podložku 🤨
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?2.3.2020 v 10:05 #73
Assi> já si ryby nefotím ani nenatáčím a ani neprozrazují svoje místa. K vodě jezdím kvůli sobě a ne kvůli ostatním 🙂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?1.3.2020 v 21:58 #72
Assi Uherský Brod, 0/7
měl jsi nám to natočit to je teď populární. ))))))
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?1.3.2020 v 21:50 #71
Assi Uherský Brod, 0/7
měl jsi nám to natočit to je teď populární. ))))))
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?1.3.2020 v 20:03 #70
Koho to zajímá tak si může přečíst naší zkušenost od vody. Za mě to je 2vs2 nutrigo /IB, kolega 2 vs 1 vede nutrigo.
První den chytání jsme na nutrigo zakrmovali lehce řepkou druhý den ne. Aktivita okolo nutriga byla stejná i bez zakrmení. I první záběry se projevili po první 1,5 hodině co jsme začali chytat. Záběru bylo daleko víc než na klasické IB. Bohužel taky spousta záseku bylo do prázdna nebo to nebyli záběry na zaseknutí. Přišlo nám že okolo nutriga byl velký shluk menších ryb kteří pořád narážel do vlasce a hráli si s návnadou. Na klasické IB byly celkově jen 3 záběry kdy každý záběr přinesl i úlovek, lehce jsme zakrmovali IB.
Názor na nutrigo, klady a zápory : veliký plus dáváme za atraktivitu, jako navnada nepotřebuje téměř zakrmovat nebo jen lehce, efekt - první záběr na nutrigo byl 1,5 hodinu po nahození, daleko dřív než na klasické IB a v poslední řadě je super že po vytažení z vody to je pořád krásně voňavě.
Minus - scházela nám svobodná volba velikosti koule a na náš vkus se to poměrně rychle rozpouští.
Takže sečteno podtrženo : Lukášoj dáváme veliký palec nahoru za to že to vymyslel a že to je fakt takové jaké to popisoval. Mysleli jsme si že to v těch rozhovorech o nutrigu je natažený. Ale měli jsme možnost vyzkoušet víkend ve studené vodě při nízké aktivitě ryb a fungovalo to super. Akorát na náš styl chytání to nebudeme používat jako návnadu, ale budeme je používat na zakrmování. Je super že se něco takového vymyslelo, je super že to opravdu tak funguje, akorat mě mrzí že si s tím dá člověk nějakou práci, nějaký úsilí, nějaký svůj čas a ostatní mají potřebu to hejtit i když si to vůbec nezkusili. Za nás super, a každý má možnost si to zkusit než to bude pomlouvat. Vím že se na fóru hodně řeší cena za nutrigo. Za mě osobně, teď už po odzkušení a úspěšném lovu mi to nepřijde drahé. V první řadě to funguje a asi mi nevadí si připlatit za něco co funguje. a druhá věc je ta že někomu není líto vyhazovat peníze za značkový oblečení, kupovat si drahé iphony apod. A mě to není líto dát do rybaření.
Kdo zvažuje koupi, tak jenom doporučujeme, minimálně zkusit si to může každý. Přeju hodně hezkých úlovků. 🙂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?29.2.2020 v 08:17 #69
Pinčík> hodně štěstí a ať to bere...
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 21:30 #68
Michalouch Přelovice, 1/16
Chřenovák1> Ahoj,na Nutrigo jen tři potahy. Dva kapři šli ven na plovku ananas .
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 21:06 #67
Chřenovák1> před hodinou jsme dojeli na víkend k vodě, dnes ani nenahazujeme, přespíme a budeme chytat na nutrigo a na IB celý víkend tak hodim info jak to šlo 🙂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 20:45 #66
Michalouch> Jak jsi dopadl včera?
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 20:03 #65
Assi Uherský Brod, 0/7
Chřenovák1>no přiměřený, ale když vidím spálené prase napadá mě že někde dělá chybu.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 20:02 #64
Assi Uherský Brod, 0/7
Chřenovák1>no přiměřený, ale když vidím spálené prase napadá mě že někde dělá chybu.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 19:56 #63
Assi Uherský Brod, 0/7
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 19:51 #62
Assi> Jaký používáš ochranný faktor 😂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?28.2.2020 v 19:38 #61
Assi Uherský Brod, 0/7
No za ty prachy si je pán Krása může nechat v krámě. Předražená reklamou vytvořená sračka. Koule si dělám svoje všech možných příchutí. Za pakatel. I opalovací těsta.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 20:25 #60
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 20:14 #59
Radýs78 Moravské Bránice, 11/2,4 tis.
Pinčík> Hele asi určitě....
Taky sem několikrát zažil, že na nás dědula vedle co chytal na bambusáky s chlebem, RS že masaříme, páč on chytal Cejny a malý kapry, který ani nepouštěl, jen proto, že i naše děcka tahaly pěkný Šupináče, ono divní lidi sou všude, nejen u vody.... 😏
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 20:08 #58
Radýs78> z vlastní zkušenosti vím že takový jsou i ty kteří chytají na prut od Číňanů 🙂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:49 #57
Pinčík> Naprostý souhlas... 👍
Je to ale bohužel tak, u vody potkáš i takový co sou King už jen proto že má Sportexy ks za 20.000,- a já jen SPROčka za 4.000,- a když za ním přijdeš na pokec tak s tebou není ani ochotný mluvit...😳
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:42 #56
Duhan> Jooo... 👍 🤗 😄 😂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:41 #55
Radýs78> Tak takové lidi mě nepřekvapují ať jsou to lepšouni nebo ne, když chodíme kontrolovat nebo jsme na závodech tak člověk vydi jak se chovají k rybám nebo celkové k přírodě. Blb se najde v téhle skupině nebo v druhé skupině, tak to prostě je co budou akorát škodit a připadat si drsně. Pořád je princip ten že mi jde o tuhle výbavu kterou já používám, každý sám ve své hlavě ví jak se u vody chová a jak se chovat má.. Není to o tom že si připadám drsně oproti kolgeoj vedle že mám pruty dražší než on, vím i že na jeho pruty dokážu vytahat to co na svoje už tam je nějaký ale. Například, pruty jsou těžký, nedohodim tak daleko, jsou tvrdý apod. Vybírám podle toho co mi sedne a co je pro mě pohodlný.
A boillie z dekáče, tady u nás na ně chytá každý druhý neříkám že ne je to každého věc. Ale já s ním mám blbý zkušenosti, neúspěšný zkušenosti a pro muj styl rybaření na boillie to vůbec není stavěný. Proto si radši koupím to co vím že funguje a rád si zkusím něco nového viz nutrigo.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:40 #54
Duhan Hostomice, 1/585
Radýs78> něco k těm jehovistum 😁
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:32 #53
Johnnie> Ano ano ano, přesně o tomto celou dobu hovořím Plho.... 🤗😄😂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:29 #52
UJEZDAK> Přesně jak píšeš... 👍 🤗 😄 😂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:28 #51
Pinčík> Ano to jsem psal, ale určitě si neprotiřečím! 👍
Ono se ten borec ptal na něco levného víš!
Že si chce feeder pouze zkusit, aby zjistil, jestli ho to vůbec bude bavit, tak mu nebudu říkat, že si má kupovat prut za 3litry a navi k tomu za 2litry!
A vím že ten z toho Dekáče není uplná sračka, ale taky sem mu k tomu dodal ať si raději k vodě zajede s kámošem a feeder si od něj jen půjčí když si jej chce jen zkusit... 👍
Když pak chce někdo radu, že chce dobrý prut, co mu vydrží, tak mu ten z toho Dekáče určitě doporučovat nebudu, ale určitě mu taky nebudu tvrdit, že si musí koupit prut za 15tis páč ten je pro něj určitě ten nejlepší né... 🙄

Upraveno: 27.2.2020 v 19:33

Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:27 #50
UJEZDAK Uničov, 26/445
Dobře napsáno.. Je to čirý fanatismus.... O tom jaká je finanční situace fanatika to není i kdys na to nemá tak vezme na splátky. Kdys je to fakt blazen😂 a už serme na to.. Pokud máme rozum je nám to vlastně prdel🤟
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:23 #49
Pinčík> no hele já bych nesrovnaval pruty a navijáky - které mají nějaké technické parametry, kde se prostě v cenové relaci liší, ať chceš nebo ne - a nástrahy typu boilies. Jde o to, že superdražší koule ti rybu nezaručí a může se stát, že jednoho s drahýma boilies přechytá vedle týpek s kouskem housky.
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:19 #48
Pinčík> Taky máš pravdu, ale jak píšeš, lepšouni, jenže oni tě s tim nepřechytaj, to je ta celá pravda, kdyby to stálo ty prachy proto, že chytáš rybu za rybou, joo supr, ale ono právě že néé... 😕
Já sem právě proto přestal jezdit na velký rybářský závody, pak sem pár let jezdil jen po těch malých, tam byly rybáři ještě v pohodě, ale už ani to moc neplatí, takže občas jedu jako doprovod jen na závody s děckama, ale už i tam je občas vidět ten fanatismus... 😏
Prostě nej je vyrazit k vodě s partou přátel a tam se štengrovat kdo co chytne, to je supr, ještě když se toho účastní děcka, paráda... 😉🤗
Ale pak přijedou na flek vedle dvá tři BORCI, dvě hodiny tam křižují vodu s echolotem, pak tam nasypou 20kg pytel koulí, pak se přijdou zeptat co tam vlastně bere, tím způsobem že oni sou nadlidi, no a když pak za dva dny bez záběru jedou do prdele, tak je tam po nich ještě bordel, tak kde se vzalo to že sou to lepšouni??? Sou to hovada, nic víc..... ☹️
Já nejsem žádná držgrešle, co si kupuje šity z Aliexpresu atd., ale za roky co chodím k vodě, mě nikdy tady ti lepšouni ničím nepřesvedčili že mají něco co za ty prachy stojí... 👍
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 19:18 #47
Radýs78> teď si docela protiřečíš. Tady píšeš že jsou věci jen drahé a nic víc a že se dají koupit věci daleko levněji než od značek. Ale U jiného příspěvků se člověk ptal na delphin feeder a ty jsi mu tam napsal že prodávají v dekáči feeder za pár stovek ale že ať od toho moc nečeká. Tak buď jsou věci jen drahé nebo v tom je nějaká kvalita. A o to přesně jde. Já osobně si radši připlatím za kvalitu a vím že o to má nějakej smysl například v navi. Prutech, nástrahách.. Než koupit šunt za pakatel a po sezoně kupovat novej, vybírám podle toho co mi vyhovuje, co mám osvědčený a co vím že funguje. Vůbec tady nejde o to jestli máš lepší a dražší výbavu než kolega vedle tebe, ale o to co ti je pohodlnější, osvědčený apod. Ty jsi ten který s tím vybavením chytá, ne ten druhý. Můžeš si koupit vw oproti dacii nebo si můžeš koupit například Volvo který tobe splňuje všechny podmínky oproti vw. Někdo si s vw vystačí a je spokojenej, jinýmu se vyplatí připlatit a koupit dražší Volvo 🙂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 18:58 #46
UJEZDAK> No asi tak mě to taky přijde... 😏
Něco jako ten borec když jel na loď domlouvat kšeft, v životě byl u vody jen jako děcko s dědem, takže si nechal sestavit pruty na zakázku, jako nějaký super specna rybář, stálo ho to 160tis, navi k tomu po 15tis.
Na lodi pak deset dní machroval a po návratu dom je vrátil výrobci do bazaru.... 😉
Ono nejde ani až tak o to, že sou ty jejich zázraky předražený, což sou, ono když chci supr auto, tak si koupím Volkswagen a né Dacií že, ale ono je to právě JEN drahý, nic víc! Je to šit jako všechny tady ty jejich předražený zázraky, žádná ta jejich sračka ti rybu nechytá, vždy všude a kdekoli, jak tím ty zoufalce co jim to baští krmí... 🙄
Ono rozumný rybář dobře ví, že k tomu si pěkně zachytat, koule za 550,- nebo zgrcló buchtu za 3.500,- nepotřebuje.... 👍
Neříkám že na to rybu nechytneš, ale ty jejich bláboly o nej z NEJ a bůch ví co všecko, no to je masakr... 🙄
To už je jak ti Jehovisti co chodí po barácích a vymývaj lidem mozky, bohužel i tam se najdou někteří, co jim ty jejich bláboly uvěří a pak je ještě hájí, ač z nich jen ždímou love... ☹️
Joo být tak dobří, jak tím vymívaj mozky a byly by opravdu schopní výrobit nástrahu, kterou hodíš do vody a taháš na ni rybu za rybou, joo beru, pak smekám a s úsměvem řeknu ste borci co vyrobili Rollse mezi nástrshami... 👍
Ale vždy to přechytá Dekáč, panebože Dekáč za 60,-🤣
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 18:33 #45
UJEZDAK> to je komentář do pranice 🤦‍♂️ debata do nekonečna a o ničem, to samý můžou říct údajní "lepšouni" ostatním že jsou držgrešle. Mě je celkem jedno jestli tamhle Franta chytá na housku a tamhle lojza vaří kaprům k obědu svíčkovou, když to chtějí tak je to jejich věc. Stejně jako jsou každého peníze co cpe do rybaření jeho věc za co je utrácí. Pro pivo si taky chodím pro to který mi chutná a ne pro hnus který stojí pár drobných. Nehledě na to že každému chutná něco jiného 🙂
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 17:51 #44
UJEZDAK Uničov, 26/445
Tož mě přijde jako by někteří k té vodě ani nechodili na ryby ale machrovat..... Za chvilku budou rybáři sedět u vody opreny klacky o strom a na stolku naskladany ty nejdražší koule a lahvičky plný kokotin.. A budou po sobě řvát čumte socky já su lepčí rybář, já na to mám....... 🤮🤟
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 17:31 #43
Michalouch> tak jak jsem pochopil tak to má především probudit chuť k jídlu u ryb, takže je můžeš házet jako krmení a pod háčkem mít něco jinýho
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 17:24 #42
Michalouch Přelovice, 1/16
Na Nutrigo zatim jen potahy. Kapřík byl venku na plovku ananas
Nutrigo - co na toto boilies říkáte?27.2.2020 v 17:23 #41
Michalouch> Hlavně jestli je ryba venku nějaká 😂

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama