Založeno: 8.2.2020 v 09:19, Správci: Činel, Deeper,

Činel Praha, 1/0
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda se považuje za lov i to, když jdu jen prozkoumat vodu se sonarem, který nahazuji pomocí prutu? Musím při této aktivitě udělat zápis do povolenky? Dík za odpovědi.

Odpovědi skok na konec

Sonar Deeper8.2.2020 v 09:28 #1
Chřenovák1 Chřenovice, 3/5579
Nemusíš
Hlavně bys neměl mít u sebe rybařinu to už bys blbě vysvětloval RS,že jenom sonduješ vodu
Sonar Deeper8.2.2020 v 09:38 #2
Bidlo Havířov (Město), 2/110
A co když se zakousne štika 😄🤭
Sonar Deeper8.2.2020 v 11:17 #3
j440 Vlašim, 3/215
Za lov se to nepovažuje, protože to není popsáno v Rř jako praktika lovu. Dokonce můžeš mít nahozeno oba pruty a třetím prohazovat sonarem vodu.
Sonar Deeper8.2.2020 v 11:53 #4
Kelimp Jaroměř, 0/14
Nemusíš,udice určena k lovu, musí být zakončena háčkem. Výjimka je čeřínkování.
Sonar Deeper8.2.2020 v 12:57 #5
mikki Praha 10-Hostivař, 0/353
Běžně lovím z lodě na dva pruty a třetím nahrazují sonar.
Sonar Deeper7.3.2020 v 12:28 #6
olc Praha, 5/45
Cus na fb je dobra skupina na echoloty tahle a nejvic se vyzna Domimik ledecky a ma o tom i hodne na youtubu se mrkni. https://www.faceboo.../RybarskesonaryCZSK/
Sonar Deeper15.3.2020 v 21:45 #7
Malíř01 Česká Lípa, 1/7
Dne jsem sesynem byly u vody s nahazovacím sonarem a přišla rybářská stráž a byl jsem upozorněn že bych měl mýt u sebe rybářské doklady protože manipuluji s rybářským náčiním u vody. Pán z RS mně na to pouze upozornil a nijak to se mnou neřešil.
Sonar Deeper15.3.2020 v 23:39 #8
Bizzi Příbram I, 1/11
Nemusis. Na crs-sus.cz to tam nejakej ten jejich predseda pise. Musel bys mit na prutu hacek. Jak uz nekdo psal, doporucujh nemit s sebou hacky a nastrahu... jinak uz by se to za lov (coz muze bxt ucelny vnadeni, nebo pruzkum terenu) povazovat mohlo
Sonar Deeper26.3.2020 v 08:22 #9
olc Praha, 5/45
Spravne nemusis, protoze proste hazis sonar do vody a nechytas ryby.

Ty muzes rict, ze si meris hloubku dna, kvuli prujezdu lodi. Co ja vim co... Na lodich maji taky bezne echa kvuli hloubce a nemaj kvuli tomu taky jeste rybarsky listek s povolenkou.

Je tu legislativni vakuum. Kdyz by byl RS vul, tak proste vytas mobil a zacni nahravat.

Zapsat si ale samozrejme muzes. Jenze to je predpripriposranost. A je to problem CRS, ze na tyhle veci flexibilne nereaguje. Deeper je tu od roku 2014 a oni to od te doby nebyli schopni nejak legislativne obsahnout? Promin ale at me pak neprudu u vody. Ja nemuzu za to, ze jsou to slejsky co maj ve vyhlaskach suoer bordel.

Na deeperu nemas hacek. Nejedna se tedy o rybareni. Mapujes si dno a to neni chytani ryb.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama