Založeno: 7.2.2020 v 22:23, Správci: Jepice, Štika obecná,

Jepice Třinec (Staré Město), 2/36
Ahoj, jaké máte zkušenosti s nástrahou na štiky na přívlač? Mě osobně to přijde, že štiky za zaútočí na všechno co má ty správné barvy a je jim jedno jaký to má tvar wobler, guma, třpytka, streamer... díky, T.

Odpovědi:

Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?10.2.2020 v 05:14 #20
Sbirulino Brno-Brno Město, 0/1 tis.
Jepice> ..podívej se na Chytej.cz-Milan Rozsypal, všechno krásně popsané jak a s čím vláčet..👍 má tam spoustu výborných článků..

Upraveno: 10.2.2020 v 05:19

Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?9.2.2020 v 22:14 #19
Čóča Dalovice, 1/4
Jepice> pravidelně nepravidelný agresivní pohyb přece 😏
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?9.2.2020 v 19:48 #18
Chřenovák1 Chřenovice, 4/7 tis.
Jepice> Zkus se kouknout na videa z youtu.be o vláčení 😂
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?9.2.2020 v 19:45 #17
Čóča> Ano to určitě taky, a spíš trhavé pohyby nebo rychlé ale plynulé, nebo jaké?
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?9.2.2020 v 11:00 #16
Chřenovák1 Chřenovice, 4/7 tis.
Čóča> Nejdůležitější je aby tam byla ta ryba a potom se trefit do té nástrahy 😂
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?9.2.2020 v 10:47 #15
Čóča Dalovice, 1/4
Nejdůležitější je podle mě pohyb nástrahy
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 14:44 #14
Ivar Brno-Brno Město, 0/553
Branža>Nevím, možná je to tím, že vlacim na konci sezóny,na malé gumky chytám okouny,štiky na už zmíněný třpytky a boleny na "lžičky",sumce 98cm taky na třpytku
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 14:33 #13
Branža Písek, 0/77
Ivar> já chytám skoro jen na gumy a mám od štik po tlouště ...nemůžu si je vynachválit... hlavně teda savage gear, fox rage a gunki 🙂
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 14:28 #12
Branža>Fakt nic, přísahám.😞
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 14:19 #11
Ahonz Písek, 0/72
Ahoj, u stik je to jak kdy. Zkraje sezony jich mam nejvic na woblery od Jaxona - jiny ani nechytam - napr tenhle. A pak postupne hlavne na gumy. Nejvetsi stikobijka byla guma od Redbassu Kicker. https://www.ifish.c...r-xmp-b-120-mm-33-g/
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 14:00 #10
Johnnie Praha 2-Nové Město, 9/1 tis.
Myšák> nevšiml jsem si tady žádného napadání ani zesměšňování.
Každopádně k otázce, já si vždy vzpomenu na video, který jsem viděl někde na fb, jak borec vláčel na trojháku zubní protézu a vzala mu to štika... 😆😆 Takže tak.
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 13:22 #9
Radýs78>Tady došlo ke "komunikačnímu šumu",podotkl jsem pouze, že jsme oba mrs tobě se daří na woby bez lopatky, mě ani s lopatkou ani bez, mám krásný štiky na třpytky..😂 výhradně vrbový list stříbrná,na tutéž třpytku sumce,candosa a boleny..jsem kaprar+feedrar,vlacim pouze listopad,prosinec.. prostě každý má štěstí na jiný způsob,a ryby náladu jednou tak, podruhý onak..ty moje milují plech😁😁😂 já mám občas štiku rád na másle,tak si ji chytnu na kaču,nemyslel jsem to nijak zle,zakladatel tématu ale píše o vlacce,tak jsem nechtěl téma měnit (kaca)😂

Upraveno: 8.2.2020 v 13:40

Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 13:02 #8
Já měl loni úspěchy na černou gumu 8cm s červenou hlavou a na stříbrnou malou třpytku s oranžovým zdobením a nebo červenošedostříbrny wobler. Jedná z těch 3 vždycky zabrala. Zkusim tyto letos v jiných revírech a uvidím a díky všem za tipy a rady, T
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 11:50 #7
Myšák Černolice, 1/3
Zdravím rybáři.Tak tohle je opravdu pokec bez toho,aby někdo někoho napadal.Nerad sem přidávám příspěvky, protože se vždycky najde "RYBÁŘ", který ví vše nejlépe a jeho snaha je zesměšnit třeba méně zkušeného kolegu.Takze díky Vám jsem si s chutí přečetl způsoby a názory ohledně dravců.Diky.
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 11:01 #6
Branža Písek, 0/77
Ivar> na gumu nic? 😯 to se divím.. já chytám na gumy hlavně štiky🙂
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 10:37 #5
Radýs78 Moravské Bránice, 8/1,9 tis.
Ivar> Hele neříkám že když se sejdem u vody, kdy já budu chytat na kaču a ty vláčet, že nebudeš uspěšný, to určitě né.
Jen mám na svých mistech vyzkoušeno, že na kaču, či tyrolku su schopnej za ráno chytit 4-5 Štik a když jen vláčím tak max 2.
Ale já jsem víc kaprař, takže kdo se naopak víc věnuje vláčce, tak by mě určo přechytal.... 👍
Je to hold o zkušenostech o vodě ale i o štěstí jako ve všem... 🤗😄
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 08:55 #4
No je to prostě kumšt, jiný kraj, jiná voda a hlavně aby v tom kterém místě dravci byli 😂no a teď babo rad, stejný revíry s Radysem a zase všechno jinak(mrs) když chci štiku,tak 85% na kaču,ale to už jsem nechtěně jinde😂

Upraveno: 8.2.2020 v 09:02

Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 08:52 #3
Radýs78 Moravské Bránice, 8/1,9 tis.
Já chodím na Štiky na řeku, kde mám nejvíc uspěchů na živou rybku ať už s tyrolským dřívkem, nebo s kačou... 👍
Když ale vláčím, tak nejvíc mi jdou na woblery bez lopatky a to ve tvaru a barvě rybek které jsou v dané lokalitě, na gumy ani třpytky to moc nejde, na ty mi to funguje víc na větších vodách, nebo když vláčím z loďky.🤗
Ale určitě to není o tom, že ať hodím do vody cokoli, že po tom zubatá jde, to ani náhodou... 😕
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 08:18 #2
LukšaNM Nové Město nad Metují, 4/40
Je jasné, že to nebude vždy a všude stejné, ale já všechny své podzimní štiky vytahal na kopyto se vzhledem okouna.
Přívlač-Štiky - co je důležitější barva nebo tvar?8.2.2020 v 07:35 #1
Záleží jak kdy a kde,jsou řeky kde na ně platí jen třpytky-stribrny vrbový listek-nekde jdou po wobech,na gumky jsem štiku nikdy neměl,zato na ně berou okounci,na větších jezerech na střední woby a stříbrné "lžíce" jdou boleni,je to prostě relativní,co se barev týká tak spíše přirozené než barevné, aspoň u nás to tak je..😃

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama