Založeno: 29.9.2019 v 14:15, Správci: Straba, ODRAVA 1 - ÚDOLNÍ NÁDRŽ JESENICE,

Straba Poběžovice, 12/249
Ono je to už 14 dní zpátky a stejně na to asi hodně dlouho nezapomenu. Abych furt nefňukal, že jo, Chřenováčku😄, tak sem pověsím i tohle, protože to podle mě zaslouží obrovský obdiv.
Vracím se z ranní vláčky a při projíždění Dřenickou zátokou koukám, na břehu týpek, cca něco ke 30 letům, dlouhý vlasy a cosi u vody dělá. Zpomalil jsem, abych mu případně nepřejel šňůry a sleduju, co vytváří. A v tuhle chvíli mi vypadlo cigáro z tlamy, protože vytáhl igelitku, začal se přehrabovat ve starém ohništi a sbírat bordel kolem něj. Vypnul jsem motor a pomalu jsem setrvačností dojel až k němu. Vylezl jsem z lodě, pozdravil jsem ho, on s Ostravským přízvukem odpověděl a když jsem se ho ptal, co to dělá, tak mi odpověděl, že se jde jen opalovat a v tom bordelu po rybářích se to nedá. Ačkoliv byl zjevně o 20 let mladší, tak jsem se před ním normálně styděl. Ty igelitky měl dvě, obě plné a jednu naplnil už po cestě. Chvilku jsem s ním kecal, pak jsem mu za rybářský dobytek poděkoval, igelitky jsem vzal do lodě a v kempu hodil do kontejneru. Ten chlap má můj velký obdiv👍.

Odpovědi:

Jinak než ,,přízrak" ho nazvat neumím👍11.10.2019 v 06:46 #4
Hanz74 Praha 4-Chodov, 13/1 tis.
To čumím,supr týpek 👍

Upraveno: 11.10.2019 v 06:46

Jinak než ,,přízrak" ho nazvat neumím👍2.10.2019 v 13:53 #3
scorpion38 Teplice, 3/41
👍
Jinak než ,,přízrak" ho nazvat neumím👍29.9.2019 v 15:31 #2
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
👍👍👍...klobouk dolů
Jinak než ,,přízrak" ho nazvat neumím👍29.9.2019 v 14:58 #1
ladalup Prace, 10/148
👌👌👌👏👏👏

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama