Založeno: 5.9.2019 v 11:47, Správci: MaChal007, Líšeňská říčka 1 , Kapr obecný, Cejn velký,

MaChal007 Vyškov-Město, 2/0
Zdravím, chtěl bych se zeptat, kam zajít na Líšenské na feeder? Hodí se víc zajít na jeden z rybníků, nebo chytat přímo na řece? (Zatím jsem tam nebyl, nemám informace o průtoku atd. Nechce de mi první vycházku strávit obcházením několik km vody. :D
Dík a Petrův zdar!

Odpovědi:

Feeder na Líšenské říčce18.9.2021 v 14:25 #5
Grayling Brno-Brno Město, 0/22
Chytat jedině na rybnících. Ona to totiž není říčka, ale potok se šířkou do 4 m.
Feeder na Líšenské říčce10.8.2021 v 10:16 #4
Sbirulino Brno-Brno Město, 3/2,2 tis.
..takhle našampónovaně vypadá dnes Líšeňská říčka u Kadlece 🤔 samá pěna,divnej úkaz 😕

Upraveno: 10.8.2021 v 10:17

Feeder na Líšenské říčce8.9.2019 v 22:11 #3
Skejt_147 Blansko, 12/68
Já chodím na rybník Pod Hrádkem a bere to tam krásně! Jsem tak těsně za půlkou je tam spousta míst... Jsou tam krásní kapři ale nad 60 to moc nejde... Každopádně krásný záchytání😉
Feeder na Líšenské říčce6.9.2019 v 03:28 #2
Mate Blansko, 0/11
Doporučuji prostřední rybník zajít dozadu a tam si najít krásnej flíček, hodně Amuru,kapříků a bohužel i cejnku..ale nádherné místo... má srdcovka... bohužel musí se dost šlapat 😭 Doporučuji nechat auto v Líšni u hřbitova a skutálet se nalehko dolů.... Nalehko.....👍😃🙄
Feeder na Líšenské říčce5.9.2019 v 13:00 #1
Bucca Brno-Brno Město, 2/30
Zdar, Lisenska ricka je potok, kterej preplivnes, takze na rybniky to uz necham na Tobe, pac co je hezciho nez si zjistit fleky sam, ale obecne se chodi, dokud je teplo, spis na melciny, coz je na obou nadrzich spis u vtoku, cili vzadu.. kazdopadne ty vody jsou tak zarybneny, ze je to asi jedno, priprav se hlavne na velky Cejnky maly.. ;)

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama