Založeno: 27.8.2019 v 08:36, Správci: admin,

admin Rajhrad, 0/9
Komentáře k článku Etika rybaření. Všechny komentáře jsou také v detailu článku.

Odpovědi:

Etika rybaření3.6.2020 v 17:23 #21
Vojtek Vyškov-Město, 1/54
Kamy> však to vidíš hned na člověku když přijdeš k vodě. Jeden druh si sebou nenese skoro nic a vše co vytáhne, bere dom. Druhej případ naháže tuny žrádla do vody(mimochodem by mě zajímalo jestli už někdo popřemýšlel jestli ty koule jsou pro ryby vůbec zdraví, když víme jakou kvalitu cpou nám a našim dětem) a onanuje s fotakem u vody. Nepřijde mi že by rybáři přehnaně likvidovali ryby a prostředí. Mnohem víc škody je skrze kvalitu vody a sucho, ke kterému naši soudruzi velmi dopomohli. Pak vidíte vedle sebe ožralu který se opravdu chová k rybám hrozně a chcete mu něco říct, ale radši mavnete rukou, jelikož tam je s celou rodinkou, deckama a nechcete dělat zle, tak jdou všecky naděje pryč, když slyšíte. "Dneska je tu málo lidí, bral bych tu 80, nikdo by to ani nezjistil" pak musí člověk věřit v Boží spravedlnost 🙂 věřím že do podvědomí lidí se víc dostává úcta k životu, zvířatům, rostlinám, protože jinak už nic jiného ani nezbyde, jen poušť
Etika rybaření3.6.2020 v 09:22 #20
Kamy Praha, 0/68
Mimochodem co se setrnosti k rybám týče, nezlobte se na mě, ale lidský demon v podobě osobní zvracenosti v podobě chtíče lovit pro zábavu, je vážně pitomá když se na druhou stranu podíváme co je v sázce.... jak může být o nějaké setrnosti řeč, když svým "milackum" pro zábavu pouštíme háčky v našem měřítku jatecni haky ala pátek třináctého rovnou skrz hubu , čas od času až do jicnu nebo i skrz jiné tkáně..... šetrnost....

Popřemýšlejte občas o té morálce když se tak snažíte najít wellbeing ryb
..... jsou pod brutálním tlakem a pěkně tryznene samotným lovem.... to vážně jako chceš

Takže ano, chovat se k rybám s úctou a šetrně, ale proboha hlavně bez pokrytectví a nedělejte z toho náboženství přesně jak v diskuzi už někdo trefně zmínil.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama