Založeno: 27.8.2019 v 08:36, Správci: admin,

admin Rajhrad, 0/9
Komentáře k článku Etika rybaření. Všechny komentáře jsou také v detailu článku.

Odpovědi:

Etika rybaření9.1.2020 v 11:33 #17
Radýs78 Moravské Bránice, 11/2,4 tis.
Jacob> Určitě to není rozdělení na chyť a pust rybáře a masaře! Za mě je to na chyť a pust, na rybáře, na masaře a na hovada, přičemž masaři a hovada sou většinou v jedna osoba!
Pokud chytám, ryby si neberu OK, každého věc.
Pokud chytám, třebas jako já, kdy pouštím cca 90% ryb a rybu si občas vemu, taky v tom taky nevidím problém,.
Ale aby borec přišel k vodě, naházel do kufru vše co chytne a je mu jedno jestli má Kapr 30 nebo 80cm, tak to sorry takový hovada k vodě nepatří!!!
Pak nakonec odjede a je po něm na břehu ještě bordel, tak to už je na přes držku!
Já třebas taky jezdím k vodě, kde je né zákaz stanování či bivakovaní, je tam přímo zákaz pobytu mimo dobu lovu.
Přesto mě tam porybní, ať už místní, nebo krajský nechají, jasný vždy mě na ten zákaz upozorní, ale ví, že se k rybám chovám slušně a je tam po mě vždy pořádek a cerku k tomu taky vedu a už sama to vidí stejně, tak proč takovým lidem nedat "vyjímku" že...
Jooo pak tam přijede borec na kole z vedlejší vesnice, po dvou hodinách už má v tráve pošlapanou krabku od cigár, vajgle poházený všude kolem sebe, prázdnýho škopka hodí do křoví a hrozně se diví, že ho porybný vykáže a nás tam s bivi nechá...
Sorry ale tak nějak by to mělo být!!
A nemusely by pak žádný takový přiblblý zákazy vymýšlet... 👍
Etika rybaření28.12.2019 v 20:15 #8
Jacob Ústí nad Labem-centrum, 4/15
S některými věci absolutní souhlas..pravidla pro všechny stejné a častější kontroly porybných . Ohniště ,stany a bordel , humus !!! Co ale opravdu nesnáším je rozdělování rybářů ,chyť a pusť - masař .Když si zaplatím a dodržují co mám a co musím tak je moje věc jestli každou rybu co chytím sežeru,co je komu do toho ??!! .Rybsvaz má dost prachů z těch poplatku co po nás chtějí .Člověk si na rybách nemůže ani uprdnout aby náhodou nepřišel o papíry .Jen samý rozkazy,zákazy a rozdíly mezi námi .Jak je možné že v revíru kde je zákaz stanování ,má frajer stan a rozdělané ohýnek ,,na kontroly nejsou peníze ?? Článek pěknej ,,ale názor si každej udělá svůj

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama