Založeno: 4.8.2019 v 11:19, Správci: Kozel70, VLTAVA 16 - 19, ÚDOLNÍ NÁDRŽ ORLÍK,

Kozel70 Plzeň 1-Bolevec, 17/29
Zdravím všechny rybáře. Chtěl bych se zeptat jak je to na Orlíku s ponecháním stojanu na místě po skončení rybolovu. Dočetl jsem se, že po ukončení rybolovu v noci a nebo ve dne, bych měl stojan a nebo vydličky zbalit,abych si navyhrazoval místo. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi:

Orlík - ponechání stojanu na lovném místě.8.8.2019 v 22:04 #6
Caperplann Praha, 2/1,2 tis.
Branža> tak tak, co clovek vidi z tech fotek kontrol RS to bych z toho....
Orlík - ponechání stojanu na lovném místě.8.8.2019 v 18:13 #5
Branža Písek, 0/108
Taky záleží na stavu vody ...teď je dole o 2-3 A všude je dost místa tak bych to tolik neřešil ,na jaře kdy byla přehrada "plná" už by to byl problém ....je porušení RŘ ale kdyby to lidi porušovali jen ponecháním stojanu nebo vidliček na místě bylo by to super
Orlík - ponechání stojanu na lovném místě.8.8.2019 v 16:28 #4
Cunikcz Chomutov, 7/638
David23> ale prostě je to tak. Naopak mne jako člověka kterej to tam nezná (nejsem místní) by naštvalo, kdybych přišel na flek a ta imrvére vidličky. Tohle se občas děje na Jesenici a povětšinou nikdo nikde. Jednou se mi stalo že mne pustili, ale povětšinou to jsou prostě místní
Orlík - ponechání stojanu na lovném místě.8.8.2019 v 15:49 #3
David23 Klatovy I, 1/16
Nema se to dělat.jsou tam treba místní a třeba chytá a zakrmuje týden tak to tam nechá. Mě by taky nasr.... Kdyby mi tam po týdnu někdo vlezl. No ale slušné bych mu situaci vysvětlil a to je asi vše.
Orlík - ponechání stojanu na lovném místě.8.8.2019 v 07:14 #2
MIra Holasice, 19/1,3 tis.
Z mýho pohledu naopak je to vyhrazování místa a tím pádem porušování RŘ
Orlík - ponechání stojanu na lovném místě.4.8.2019 v 16:45 #1
Branža Písek, 0/108
Já jezdím na orlík 20 let a když vidím někde stojan nebo vidličky automaticky jdu o kus dál 🙂 víc mě sere když vidím ve stojanu nahozený pruty a nikde nikdo 😀 ...Já si myslím že by to RS vadit nemělo spíš aby to někdo nepotřeboval přece jen sme v Čechách 😀

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama