Založeno: 7.7.2019 v 13:47, Správci: Macáček, ODRAVA 1 - ÚDOLNÍ NÁDRŽ JESENICE,

Macáček Hrádek, 3/2
Nevíte někdo jak to jde teď na Jesenici u Chebu? Chci vyrazit alespoň na tři dny a ještě jsem tam nebyl. Děkuji za odpovědi a názory.

Odpovědi skok na konec

Jesenice Cheb7.7.2019 v 20:20 #1
Tomáš_77 Statenice, 0/3
Dnes 4 hodiny a ani ťuk. Mrtvo, nestarají se o to, nezarybnují, všude samej helmut pytlačí. Děs... Už sem nejedu. Mrtvá voda...
Jesenice Cheb7.7.2019 v 22:14 #2
Straba Poběžovice, 11/240
Jesenice je velká voda a ryby je lepší tam najít😉. Do zahájení sezóny dravců šli po ránu kapříci 50-60cm ale našel jsem echolotem místo, dal bójku a poctivě 3x denně cca 3kg vařený kukuřice s pšenicí. Boilies jsem zatím nezkoušel ale z loňska vím, že jsou tam i větší kousci a jejich čas teprve přijde🤗. Okolo břehů vyrostlo dost trávy a v ní jsou schované štiky 40-65cm. Chce to ale loď a pak si zachytáš😉. Větší zatím nemám, bo na ty je lepší živá rybka a já zatím jen vláčel. Jinak co psal kolega, tak má naprostou pravdu, protože německej Rus tam od března vláčí, chytá na rybičku a míry čehokoliv ho absolutně nezajímají😡. Jo, jsem zapomněl🙄, moje zkušenosti jsou z kempu Dřenice a Dřenické zátoky. Ať Ti tahaj a dej vědět jak to šlo😉.
Jesenice Cheb8.7.2019 v 08:16 #3
Cunikcz Chomutov, 7/638
Na větší to chce podzim a nástrahy které chodí hluboko (hlubokopotápivé woby, plandy), Taky tenhle rok chci 70+. Na podzim se futrují jak candát tak štika. A chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s candátama na Jesenici? Myslím ze břehu na vláčku. Díky
Jesenice Cheb8.7.2019 v 08:30 #4
Cunikcz Chomutov, 7/638
A jinak Skalka prý úplně mrtvo. Včera jsme byli na hadech normálka ocásek a celkem to jezdilo. Jinak předevčírem starák Kapr 43, jinak tenhle rok zatím největší. Minulej rok byli padesátky úplně běžný, ani Štiky nějak extra nejdou. Dneska si jdeme nachytat rybičky a jeden asi mrsknu na káču a uvidíme
Jesenice Cheb9.7.2019 v 10:08 #5
Macáček Hrádek, 3/2
Straba> jsem zde na Jesenici od včera večera s kolegou. Zatím jeden kapřík 46 a nějaký cejni. Je tady krásně čistá voda, ale ten bordel na lovných místech. Samej pytel s odpadama a nasrá..... Ale jak říkám voda super. Dnes zkouším bojku a plotici na sumíka tak uvidíme.
Jesenice Cheb21.8.2019 v 05:32 #6
ZB777 Podhradí, 0/3
Ahoj, chystám se na víkend na Jesenici. Bere to tam?
Jesenice Cheb13.10.2019 v 16:53 #7
marekas Cheb, 0/4
Cunikcz> jak dopadl lov na káču?
Jesenice Cheb13.10.2019 v 22:37 #8
Cunikcz Chomutov, 7/638
marekas> ty hele, nakonec jsme nebyli, ale dravci asi jdou
Jesenice Cheb14.10.2019 v 09:55 #9
marekas Cheb, 0/4
Cunikcz> kolega tam jezdí a nic moc (myslím na dravce) a má i loďku. Obávám se jestli je tam dost ryb 🙂
Jesenice Cheb14.10.2019 v 10:15 #10
marekas Cheb, 0/4
ZB777> zdravim, tak byl jste na Jesenici ?
Jesenice Cheb14.10.2019 v 23:10 #11
Což o to, i přes nájezdy nenažranýho Rusa a jiný havěti, tak je tady ryb pořád dost. Problém je v tom, že Jesenice, až na pár vyjímek, má dno jako kdejakej kačák, tudíž blátíčko a tím pádem pro kapra dost přirozený potravy. Chce to jen najít místo, dávat těm mokrejm potvorám něco málo kukuřice a pak jdou. Z jara, do 16.6., šli pěkní kapříci po ránu a každý ráno jsem minimálně 2 kousky 50+ pouštěl. Pak pro samý dravce na kapry nebyl čas a když jsem je zkoušel před 14 dny, tak ráno ani šupina a šli až večer. Co se dravců týká, tak zahájení žádná hitparáda ale jakmile se pod hladinou začala ukazovat tráva, tak z té jsem dost štik vytahal a 90% všechno na plech, jakoby byly woblery a gumy profláknutý. Většinou šlo o klasický Jesenický kudly +-50 ale člověk si zachytal. V srpnu šli candoši u mostu, pár se jich vytahalo z koryta ale všechno jen tak tak přes míru. Že by někdo vytáhl slušnýho sumce, to nevím, ale večer co večer se mlátilo do vody od hráze po přítok. Ještě to vyrazím zkusit, dokud voda nezamrzne😉.
Jesenice Cheb15.10.2019 v 18:39 #12
Jakub85 Františkovy Lázně, 0/1
Zdravím já byl teď v pátek vlastně po prve u vody a za tři hodiny pět kapříků vše okolo 50cm vše vráceno vodě takže za mne dobrý
Jesenice Cheb15.10.2019 v 19:26 #13
mikki Praha 10-Hostivař, 0/243
Straba> zřejmě to tam dobře znáš podle tvého popisu, známý má chatu v Jesenici u vody a každý rok se chlubí jak tahají candáty už od dubna a místním není nic svatý jako vzít 3-5candátů z lodi na popotahování stejně jako když začnou zjara brát kapři. Taky jsem viděl videa co místní potápěč natáčí u mostu a velikost candátů klesá.
Jesenice Cheb15.10.2019 v 20:40 #14
mikki> Jj, mám na Jesenici moje druhý ,,doma" a dá se říct, že jsem tam každou volnou chvilku. Celou jí samozřejmě neznám a domorodec taky nejsem ale znám pár lidí, co to pamatujou ještě nezatopený a jsou to podle mě lepší informace, než deset echolotů na lodi😄. Ještě donedávna bych dal za místní ruku do ohně ale od loňska tam jezdí troling jeden z malý Jesenice a ten se chlubí, že má za sezónu 20 metrovejch štik v mrazáku. Určitě mu je nezávidím ale ruku bych tomu ,,rybářovi nepodal. Jezdí se tam potápět kluci z Chebu, jsou to bezva týpci, a Vláďa Kulštejn ty videa dává na YouTube. Když se zadaří, tak příští rok už to dno uvidím na vlastní oči. Píšeš o nenažranejch místňácích a i když vím, že je na tom hodně pravdy, tak jsem si jistej, že daleko větší problém jsou několikadenní likvidační nájezdy Ruskýho dobytka, Ukrajinců, Rumunů, Poláků a vůbec všech, co si koupí noty, co vytáhnou to zabijou, a u vody po nich zbyde tuna bordelu. To je ale všude, né jen na Jesenici.
Jesenice Cheb16.10.2019 v 09:36 #15
Cunikcz Chomutov, 7/638
Straba> jo taky jsem to slyšel. Ty videa jsou super, ale abych se přiznal ty metrový mu nevěřím

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama