Založeno: 1.7.2019 v 18:18, Správci: Knappik, 4. Na Placinách Klánovice,

Knappik Škvorec, 15/8
Ahoj byl jste někdo v poslední době na Klánovickém rybníků Placiny? Já tam byl naposledy tak 20 let zpátky a rad bych se tam vypravil znovu tak jestli v té vode nějaké ty ryby jsou

Odpovědi:

Rybnik placiny10.5.2021 v 16:13 #8
Jarda84 Sibřina, 0/256
Chřenovák1> máš pravdu,ale když si vezmeš nejnutnější věci,tak to zase tak hrozný není...je pravda,když po práci máš třeba dvě hodiny na chytání,tak člověk volí spíš dostupnější revír.. ale místo je to pěkný..
Rybnik placiny10.5.2021 v 12:13 #7
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10,9 tis.
Trambi> Kdyby to neměl smysl tak by tam nikdo v nechodil a občas je tam plno 🤠
Rybnik placiny10.5.2021 v 06:56 #6
Trambi Mělník, 2/19
Jarda84> stejně to tak bylo. Jj včera. Ve vodě víc psů než nahozenych prutů. Nicméně by mě zajímalo jak to je s tím přijedem k vodě. Pokud se má clovek táhnout s pruty takovou dálku, tak tam nemá smysl jezdit.
Rybnik placiny10.5.2021 v 06:22 #5
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10,9 tis.
Jarda84> Revír je pěkný a má svoje kouzlo
Hlavně není pro lenochy 🤣
Rybnik placiny10.5.2021 v 00:25 #4
Jarda84 Sibřina, 0/256
Trambi> no souhlas s tebou..já kdyby,jak říkám kdybych nevyrazil ze sousedem,tak bych asi tento revír ještě nenavštívil..ale zachytal sem si dobře.. je fakt,že kor teď,byť je to zastrceny v lese,je ta neskutečně kumulace lidí....pejskaru...atd.je tam cedule,zákaz koupání psů..já tam seděl a paniček házel klacik přes nahozeny pruty...no to nevymyslis...
Rybnik placiny10.5.2021 v 00:15 #3
Trambi Mělník, 2/19
Já tam byl drze autem až k vodě se jen podívat, takže mestapo asi nestihlo dorazit, ale je to tam hezky, jenže tahat pruty takovou dálku k vodě je nesmysl. Takže pro mě revír o ničem
Rybnik placiny9.5.2021 v 23:57 #2
Jarda84 Sibřina, 0/256
Trambi> ahoj,dostupnost je špatná,autem tam nezajedes...já tam jezdil ze sousedem kdysi dávno na kole..říkal mě,že je vybírali měšťaci,když tam jezdil na babetě....takže dopravní prostředek nechat v Klanovicich nebo na v Újezdě před podjezdem žel. tratě u hřiště...ale prý,chytacka dobrá...moje zkušenost s revirem tak 3 roky stara,takže úplně nemůžu radit...
Rybnik placiny9.5.2021 v 16:12 #1
Trambi Mělník, 2/19
Dnes jsem se tam byl podívat. Ryby tam jsou, ale malý. Nicméně jich je hodně. A taky dost velký tlak rybářů. Jen nevím jak to je co se týče dostupnosti autem. Zajet se tam dá, zákazu jsem si nevšiml ale nikdo tam auto neměl

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama