Založeno: 21.3.2019 v 05:50, Správci: Kozel70, RADBUZA 3 A,

Kozel70 Plzeň 1-Bolevec, 17/29
Krásné ráno. Může někdo poradit jak to vypadá na Radbuze 3A. Jaké je tam chytání, jake máte úlovky jaký je přístup k vodě, zda jsou tam místa na výběr, kde zaparkovat auto a další co by mi mohlo být užitečné. Jadná se o rybník u Chotěšov . Předem děkuji všem za info.

Odpovědi:

Radbuza5.6.2019 v 09:59 #5
Zolik Konstantinovy Lázně, 3/10
Ten pristup k vode je strasny ta hloubka je 2,5 m jen nekde vic tam neni kapri uz tam skoro nejsou u rakosu jsou hodne amuri ale hlavne sumci tech je tam fakt hodne
Radbuza31.3.2019 v 08:28 #4
Dnes na borské zatím jeden cejn
Radbuza29.3.2019 v 17:45 #3
xMiKx Loštice, 0/1
Minulý týden a dnes jsem zde byl, ale nezadařilo se ani v jednom případě. Minulý rok jsem zde chytal taky a celkem se mi tady chytalo dobře. Pár kaprů, bílá ryba a čisté okolí. Letos je to o 180° jinak. Nejen, že ani čudla, ale nehorázný nepořádek (plno odpadků-plechovky od piv, aj.). Celkem málo míst k chytání a hodně kotvišť rozbitých a nepoužitelných. Moc se tu o to asi nestarají.
Radbuza21.3.2019 v 15:22 #2
Rybařík> Dík za odpověď takže nic moc
Radbuza21.3.2019 v 09:24 #1
Rybařík Bělá nad Radbuzou, 2/5
Zdravím, jedná se o zaplavenou plochu po těžbě Velká Pinka o rozloze 30 ha. Naposledy jsem tam byl v Listopadu 2017 takže už se mohlo lecos změnit. Je tam povolen lov z lodí a od 16.6 do 31.8 je povoleno lovit non-stop. S přístupem k revíru už je to těžší, z Chotěšov směrem na Dobřany a pak směr Mantov, před Mantovem po přejetí Radbuzy odbočit doleva a přijede se na Metálku kde se dojede k nějaké fabrice, zde se cesta kvalitativně zhorší a až bude po pravé straně vidět loučka, ta už je v bezprostřední blízkosti revíru a kotviště lodí MO Stod. Bohužel je to jediná cesta jak se tam dostat. Teď už k revíru. Je zde hodně vázek, potopených stromů a keřů takže se zde hodně trhá. Voda je mělká do 2m. Nejpřístupnější jsou místa u kotviště, dál už je to horší. Okolí je zarostlé bujnou vegetací. Chytal jsem zde pouze přívlačí, nic jsem nechytil ale dravci by tu být měli, zejména sumci kteří zde prý dorůstají trofejních rozměrů ale co je na tom pravdy nevím. Loví zde i kapraři ale jak jsou kapři velcí nevím.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama