Založeno: 12.3.2019 v 21:13, Správci: Tayler321,

Tayler321 České Budějovice 1, 12/9
Zkušenosti

Odpovědi:

Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 15:07 #32
j440 Vlašim, 3/273
Drrak> je lepší nakupovat tak po 3 kusech od jednoho druhu a koupit je třeba i 3x najednou,když toho chceš víc, tam je pošta v ceně . Čím více zadáš kusů najednou jednoho druhu, tak se ti neůměrně zvedá poštovné . Objednat můžeš i za 200 bez cla pokud to bude od více dodavatelů dohromady . A čínani to ve finále napíší stejně za míň, protože platí tu poštu oni. Takže ty to koupíš za 50 a na balíku bude cena tak za 25.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 14:12 #31
Johnnie Praha 2-Nové Město, 9/1,1 tis.
To je zase diskuze, řešilo se to tady snad 10x.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 14:00 #30
Siluro Ostrava - Hulváky, 0/1
Z Alìku beru gumy, rotačky(napodobeniny meps), plet.šňury(saratoga) a hlavně chem.světla a vse v pohode.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 11:59 #29
Drrak Opava-Předměstí, 1/339
Jo diky za info 👍👍
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 11:53 #28
mikki Praha 10-Hostivař, 0/661
Drrak> clo a DPH nejlépe zjistíš přes celníci.Tam jsou přesný tabulky jak cla tak kdy se platí DPH .Když budeš chtít nakupovat na Ali tak si podrobnosti zjistíš přes Google.Je tam spousty návodů jak nakoupit.Komunikace není v češtině to snad každýho napadne že Číňan neumí česky.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 10:53 #27
komunikace JE V anglictine ,? KDYZ DAM STRANKY TAK DAM CESTINU A JE TO VSE CESKY, ale komunikace do cestiny nejde dat ? a pokud objednam kolem 200 dolaru kolik je vlastne to clo asi ,a dopravne kolik , se lepsi ptam nez zacnu neco objednavat , zatim diky veškere info se hodi
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 10:44 #26
j440 Vlašim, 3/273
Drrak> je to stejný jako u ostatních e-shopech. Uděláš si u nich účet, zadáš adresu a můžeš prohlížet. Komunikace je v angličtině. Platba předem kartou, ale lepší je přes PayPal účet. Doprava je 14 až 60 dni, pak po žádosti vrátí peníze i když zboží přijde třeba déle nebo vůbec. Do 35$ je bez cla,pak záleží na celnikovi jak to pusti. Cena se dá snížit přes crash bank, který Ali podporuje.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 10:43 #25
MIra Holasice, 19/1,3 tis.
Platba kartou dopředu, dodání 1-2 mesice. Dřív mi to asi nikdy nedošlo.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 09:54 #24
ZDRAVIM, CHCI SE ZEPTAT JAK SE VLASTNE NAKUPUJE NA aliexpresu ,PLACENI A TAK KOLEM VSECHNO A JESTLI DODANI JSOU TY 2 MESICE JAK PISOU ,ZAJIMAJI ME TO
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 09:54 #23
ZDRAVIM, CHCI SE ZEPTAT JAK SE VLASTNE NAKUPUJE NA aliexpresu ,PLACENI A TAK KOLEM VSECHNO A JESTLI DODANI JSOU TY 2 MESICE JAK PISOU ,ZAJIMAJI ME TO
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 08:45 #22
Radýs78 Moravské Bránice, 11/2,3 tis.
Mortyrun> Nejde ani tak o to, co na prut vytáhneš!
Já na svou sestavičku přitáhnu ke břehu svůj člun se dvěma chlapama o celkový váze čtvrt tuny a to mám vlasec 0,28mm na 11,5kg...👍
Když kupuješ prut, záleží samozřejmě jaký a na co, a hlavní je u něj to, co a kam s ním nahodíš.
Pokud máš cit, vytáhneš aj tank... 😜🤗
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 07:14 #21
Rankiler Beroun-Centrum, 7/57
Radýs78> Naprostý souhlas. Na Ali Wishi apod. bych si pro sebe Prut, naviják určitě nekoupil. Chci přijít a v klidu si zachytat a ne se nervovat proč se mi něco seká v navijáku. Pruty mám Delphin a navijáky Foxe. Ano někdo řekne že nic moc ale já jsem mooooc spokojený. Nakupují raději v menším obchodě kam se vracím a oni to vědí a také ti poradí. Jediné co jsem si na Ali koupil jsou nějaké drobné bižuterie. Jako dárek mi poslal něco jako pelety no hrůza. Příchuť v životě nezjistis a ve finále jsem zjistil že je to z molitanu
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 06:34 #20
mikki> Je to bohužel dost problém a kdo se v tom neorientuje, nebo nemá v obchodě známého, tak mu pak většinou doporučí cokoli, bohužel i šit co nejde na odbyt... 😕
Už sem to tu kdysi psal, když sme tu navijáky probíraly, na Českým trhu je asi pět značek co dělájí navijáky, jo neříkám, většina jako vše na světě, se dělá taky i v Číně, všechny ostatni rádoby značky sou jen právě ty kopie těchto výrobců jen většinou z horších materiálů a proto sou levnější a pak ty samí kopie z úplnýho "blata" koupíš na Wish Ali atd za pár šupek.
Jo sou lidi, kterým tato kvalita hlavně za pár korun stačí a budou to chválit, jo beru, ale nikdy se tyto levný kopie nemůžu a nebudu rovnat kvalitě těch opravdových značek.
Je jasný pokud jdu 5x za rok na říčku, nebo 2ha rybník že mi i ten levný šit něco vydrží pokud nejsu hovado a chovám se k tomu slušně, ale kaprařům, sumcařům i vláčkařům co chodí fakt hodně k vodě, tak těm se to rosype a ani by neuvaživali o tom, jestli si koupí kvalitní značkový naviják za 1500,- co ví že vydrží, než šit za 450,- že...
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 20:33 #19
Cunikcz Chomutov, 7/638
Gratulace, na rybičku nebo na vláčku?
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 20:19 #18
Mortyrun Klatovy I, 1/23
Já koupil vloni klukovi prut z alíku. 2 metry. Říkám si, ať radši zlomí šlupku nežli můj. Potom sem čuměl, když na něj vytáhl candáta 89 cm. P.S. ryby nežerem,tak šel do spátky do vody. Sice obyčejnej, ale vydržel a letos na něj pojede dál.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 19:58 #17
Radýs78> Tak teď jen zjistit v obchodě s rybářskými potřebami co je kvalita a nebo jen přebalená Čína . Poznat to nejde a obchodník bude tvrdit že prodává kvalitu.Přece nepřizná že např.(Miwardii)je lepší nekupovat že je to shit.Tohle lze aplikovat na většinu segmentu trhu.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 19:38 #16
maxi6> No je vidět že to kulový o značkách víš ty!
Abu Garcia je to samí co sis koupil na Wish!
A šitky sou to oba... 👍
Ono když si v tý samí fabrice kde to "bere" Wish objednáš 1000ks těchto navijáků s tím že ti na to nalepí svý logo a tady to pak prodáváš jako svoji "značku" jen X krát dražší, tak to neznamená že je to kvalitní.
Takže kdo ví, tak zná a bohužel už je u nás takovýchto rádoby "značek" víc než dost a kdo právě ví, tak určitě nekupuje šit tam kde ty a pak se nemusí divit že mu zmokne pípak a zdechne, nezadře se, či neohne se mu osa u navijáků, nezreznou mu swingery, nerozpustí se mu barva na woblerech a to můžu psát do aleluja..... 🙄😕
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 18:02 #15
maxi6 Lanškroun-Dolní Třešňovec, 1/35
Kupuji vyzkoušený vlasec a šňůru Daiwa, oboje v naprosté pohodě..! Kecy o tom, že máte nakupovat u nás a že na Ali je jen shit, může říct jen ten, kdo ví kulový......Mám u nás koupený multiplikátor Abu Garcia za 1800,-. Na Ali jsem si zakoupil jeho věrnou kopii za 450,-. Po srovnání obou mohu jednoznačně říct, že ten z Ali je mnohem lepší.....
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 15:11 #14
Cunikcz Chomutov, 7/638
Hele, bižuterie je cajk. Tady u nás už nekupuji. No a mám odtamad lanka a pletenku. Obojí naprosto super za pár korun, stejně jako trojháčky a jednoháčky na sumce. Taky mám šňůru na sumce a nemůžu si stěžovat. Potom jsem měl extrémně levné rotačky a stáli za prd. Koupil jsem si proto kopie Mepssek a naprosto úžasné (jedna za 20 Kč). Dále woblery. Jak se již psalo, chod celkem ok (při pomalé rychlosti tažení nepracují) ale lak jde rychle dolů. Dají se sehnat i kopie Rapaly. Potom mám plandavky a taky kvalita výborná. No a na jednom prutu mám naviják tuším Yumoshi a nějak blbne chod. Táta má na prutech navijáky značky Hirisi a co jsem tak zkoušel, tak zpracování a chod super. Tudíž, je to jak s čím. Každopádně, bižuterie bych se být tebou vůbec nebál.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 13:03 #13
AntiKIPR Trutnov, 4/24
Jednoduše většina věcí, které se u nás dají koupit se vyrábí v Číně, jen pokaždé s jinou nálepkou prodejce, který si u nich výrobu objedná. Nakupuji tam cca 90% věcí, které k rybařině, ale i v běžném životě potřebuji. I dražší okolo 5 tis. Ve většině ušetřìš třeba i 30 - 70% než u nás, za zcela stejný výrobek (i v případě cla). Naposledy jsem kupoval super muškařský naviják za 1200 oproti srovnatelnému výrobku u næs ta 3500 Kč Jsem celkem náročný na kvalitu a řeči, že je tam kvalita mizerná kvůli vlastní zkušenosti jsou jen plky. Jasně, neni úplně všechno Top, ale to je u nás stejné.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 12:43 #12
Prdafuk Třebíč, 0/6
Navazce a byžu v pohodě i PVA naprostou v poho
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 09:24 #11
pompik Rakovník I, 2/18
Mám vyzkoušený gumy, woblery i třpytky a za tu cenu super. Loni jsem s nima byl ve Švédsku na jezerech na štikách a absolutně v pohodě. Háčky tam také kupuji a zkoušel jsem i jeden naviják a zatím funguje moc dobře tak uvidíme.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 08:48 #10
Johnnie Praha 2-Nové Město, 9/1,1 tis.
Jo, nějaký woblery, třpytky a gumy z aliexpressu, wishe a podobných mám. Chodí v pohodě.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 07:57 #9
Taky nakupuji na Ali docela dlouho vše možné.Ted mám na zkoušku objednané nějaké woblery.Je docela rozdíl když utrhneš někde o kmen v hloubce Rapalu za 300 nebo Čínu za 20.Mám i naviják a po 2 letech stále v pohodě ale moc s ním nechytám jen občas vnouček co chodí semnou na ryby.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 07:12 #8
Helle Krnov, 0/4
Drobnosti, typu bižuterie a podobně kupuji už roky skoro jenom z Číny. Musí se počítat s cca měsícem než dorazí, ale jinak žádný problém s kvalitou není ( mimochodem vždy mi vše dorazilo v pořádku) Naviják nebo prut bych si asi z Číny neobjednal.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 06:49 #7
Mistr008 Brandýs nad Labem, 6/46
Já si lupoval swingry, gumy a woblery a bižuterii. Vše vpoho
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 06:27 #6
Kup si kvalitní u nás.
Z Aliexpresu a podobných je dobrá jen ta cena, jinak je to šit!!
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 06:23 #5
Jakub66 Plzeň 1-Bolevec, 2/12
Ahoj kupoval jsem tam par wobleru. Chodi dobre ale lak sel dolu pomerne brzo. Vzal jsem ruzne vyrobce a nektere teprv budu zkouset letos. Ale co se tyce bizuterie tak s tou problemy nejsou. Ucel splni. Nechytam kapitalni kusy a pro moje potreby to staci. To se tyka navazcu, zarazek, karabinek atd. Navijak a prut bych tam asi nekoupil.
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 23:01 #4
Standa90 Žďár nad Sázavou 6, 19/2,1 tis.
O které nástrahy ti konkrétně jde? Woblery např. ?
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 22:25 #3
Ajo, pises nastrahy, tak ty jsem nezkousel.
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 22:23 #2
Kvalita stejna jako u neznackovych veci na ktery se da nejaka nalepka. Nemuzes cekat za par korun veci naporad.
Lidi ti doporuci zbozi se kterym jsou spokojeni, ale kazdy ma jine naroky a ne vsem tahle kvalita vyhovuje, omlouva to prave ta cena.
Par veci mam, doporucovat bych se je ale neodvazil.
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 21:14 #1
Tayler321 České Budějovice 1, 12/9
Ahoj objednával jste někdo někdy něco z Aliexpressu? Kamarád mi to doporučil. Ceny super ale co kvalita?
Díky

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama