Založeno: 12.3.2019 v 21:13, Správci: Tayler321,

Tayler321 České Budějovice 1, 12/9
Zkušenosti

Odpovědi:

Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 10:43 #25
MIra Holasice, 19/1,3 tis.
Platba kartou dopředu, dodání 1-2 mesice. Dřív mi to asi nikdy nedošlo.
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 09:54 #24
Drrak Opava-Předměstí, 1/339
ZDRAVIM, CHCI SE ZEPTAT JAK SE VLASTNE NAKUPUJE NA aliexpresu ,PLACENI A TAK KOLEM VSECHNO A JESTLI DODANI JSOU TY 2 MESICE JAK PISOU ,ZAJIMAJI ME TO
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 09:54 #23
Drrak Opava-Předměstí, 1/339
ZDRAVIM, CHCI SE ZEPTAT JAK SE VLASTNE NAKUPUJE NA aliexpresu ,PLACENI A TAK KOLEM VSECHNO A JESTLI DODANI JSOU TY 2 MESICE JAK PISOU ,ZAJIMAJI ME TO
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 08:45 #22
Radýs78 Moravské Bránice, 11/2,3 tis.
Mortyrun> Nejde ani tak o to, co na prut vytáhneš!
Já na svou sestavičku přitáhnu ke břehu svůj člun se dvěma chlapama o celkový váze čtvrt tuny a to mám vlasec 0,28mm na 11,5kg...👍
Když kupuješ prut, záleží samozřejmě jaký a na co, a hlavní je u něj to, co a kam s ním nahodíš.
Pokud máš cit, vytáhneš aj tank... 😜🤗
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 07:14 #21
Rankiler Beroun-Centrum, 7/57
Radýs78> Naprostý souhlas. Na Ali Wishi apod. bych si pro sebe Prut, naviják určitě nekoupil. Chci přijít a v klidu si zachytat a ne se nervovat proč se mi něco seká v navijáku. Pruty mám Delphin a navijáky Foxe. Ano někdo řekne že nic moc ale já jsem mooooc spokojený. Nakupují raději v menším obchodě kam se vracím a oni to vědí a také ti poradí. Jediné co jsem si na Ali koupil jsou nějaké drobné bižuterie. Jako dárek mi poslal něco jako pelety no hrůza. Příchuť v životě nezjistis a ve finále jsem zjistil že je to z molitanu
Nástrahy z Aliexpressu14.3.2019 v 06:34 #20
mikki> Je to bohužel dost problém a kdo se v tom neorientuje, nebo nemá v obchodě známého, tak mu pak většinou doporučí cokoli, bohužel i šit co nejde na odbyt... 😕
Už sem to tu kdysi psal, když sme tu navijáky probíraly, na Českým trhu je asi pět značek co dělájí navijáky, jo neříkám, většina jako vše na světě, se dělá taky i v Číně, všechny ostatni rádoby značky sou jen právě ty kopie těchto výrobců jen většinou z horších materiálů a proto sou levnější a pak ty samí kopie z úplnýho "blata" koupíš na Wish Ali atd za pár šupek.
Jo sou lidi, kterým tato kvalita hlavně za pár korun stačí a budou to chválit, jo beru, ale nikdy se tyto levný kopie nemůžu a nebudu rovnat kvalitě těch opravdových značek.
Je jasný pokud jdu 5x za rok na říčku, nebo 2ha rybník že mi i ten levný šit něco vydrží pokud nejsu hovado a chovám se k tomu slušně, ale kaprařům, sumcařům i vláčkařům co chodí fakt hodně k vodě, tak těm se to rosype a ani by neuvaživali o tom, jestli si koupí kvalitní značkový naviják za 1500,- co ví že vydrží, než šit za 450,- že...
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 20:33 #19
Cunikcz Chomutov, 7/638
Gratulace, na rybičku nebo na vláčku?
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 20:19 #18
Mortyrun Klatovy I, 1/23
Já koupil vloni klukovi prut z alíku. 2 metry. Říkám si, ať radši zlomí šlupku nežli můj. Potom sem čuměl, když na něj vytáhl candáta 89 cm. P.S. ryby nežerem,tak šel do spátky do vody. Sice obyčejnej, ale vydržel a letos na něj pojede dál.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 19:58 #17
mikki Praha 10-Hostivař, 0/661
Radýs78> Tak teď jen zjistit v obchodě s rybářskými potřebami co je kvalita a nebo jen přebalená Čína . Poznat to nejde a obchodník bude tvrdit že prodává kvalitu.Přece nepřizná že např.(Miwardii)je lepší nekupovat že je to shit.Tohle lze aplikovat na většinu segmentu trhu.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 19:38 #16
maxi6> No je vidět že to kulový o značkách víš ty!
Abu Garcia je to samí co sis koupil na Wish!
A šitky sou to oba... 👍
Ono když si v tý samí fabrice kde to "bere" Wish objednáš 1000ks těchto navijáků s tím že ti na to nalepí svý logo a tady to pak prodáváš jako svoji "značku" jen X krát dražší, tak to neznamená že je to kvalitní.
Takže kdo ví, tak zná a bohužel už je u nás takovýchto rádoby "značek" víc než dost a kdo právě ví, tak určitě nekupuje šit tam kde ty a pak se nemusí divit že mu zmokne pípak a zdechne, nezadře se, či neohne se mu osa u navijáků, nezreznou mu swingery, nerozpustí se mu barva na woblerech a to můžu psát do aleluja..... 🙄😕
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 18:02 #15
maxi6 Lanškroun-Dolní Třešňovec, 1/35
Kupuji vyzkoušený vlasec a šňůru Daiwa, oboje v naprosté pohodě..! Kecy o tom, že máte nakupovat u nás a že na Ali je jen shit, může říct jen ten, kdo ví kulový......Mám u nás koupený multiplikátor Abu Garcia za 1800,-. Na Ali jsem si zakoupil jeho věrnou kopii za 450,-. Po srovnání obou mohu jednoznačně říct, že ten z Ali je mnohem lepší.....
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 15:11 #14
Cunikcz Chomutov, 7/638
Hele, bižuterie je cajk. Tady u nás už nekupuji. No a mám odtamad lanka a pletenku. Obojí naprosto super za pár korun, stejně jako trojháčky a jednoháčky na sumce. Taky mám šňůru na sumce a nemůžu si stěžovat. Potom jsem měl extrémně levné rotačky a stáli za prd. Koupil jsem si proto kopie Mepssek a naprosto úžasné (jedna za 20 Kč). Dále woblery. Jak se již psalo, chod celkem ok (při pomalé rychlosti tažení nepracují) ale lak jde rychle dolů. Dají se sehnat i kopie Rapaly. Potom mám plandavky a taky kvalita výborná. No a na jednom prutu mám naviják tuším Yumoshi a nějak blbne chod. Táta má na prutech navijáky značky Hirisi a co jsem tak zkoušel, tak zpracování a chod super. Tudíž, je to jak s čím. Každopádně, bižuterie bych se být tebou vůbec nebál.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 13:03 #13
AntiKIPR Trutnov, 4/24
Jednoduše většina věcí, které se u nás dají koupit se vyrábí v Číně, jen pokaždé s jinou nálepkou prodejce, který si u nich výrobu objedná. Nakupuji tam cca 90% věcí, které k rybařině, ale i v běžném životě potřebuji. I dražší okolo 5 tis. Ve většině ušetřìš třeba i 30 - 70% než u nás, za zcela stejný výrobek (i v případě cla). Naposledy jsem kupoval super muškařský naviják za 1200 oproti srovnatelnému výrobku u næs ta 3500 Kč Jsem celkem náročný na kvalitu a řeči, že je tam kvalita mizerná kvůli vlastní zkušenosti jsou jen plky. Jasně, neni úplně všechno Top, ale to je u nás stejné.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 12:43 #12
Prdafuk Třebíč, 0/6
Navazce a byžu v pohodě i PVA naprostou v poho
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 09:24 #11
pompik Rakovník I, 2/18
Mám vyzkoušený gumy, woblery i třpytky a za tu cenu super. Loni jsem s nima byl ve Švédsku na jezerech na štikách a absolutně v pohodě. Háčky tam také kupuji a zkoušel jsem i jeden naviják a zatím funguje moc dobře tak uvidíme.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 08:48 #10
Johnnie Praha 2-Nové Město, 9/1,1 tis.
Jo, nějaký woblery, třpytky a gumy z aliexpressu, wishe a podobných mám. Chodí v pohodě.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 07:57 #9
mikki Praha 10-Hostivař, 0/661
Taky nakupuji na Ali docela dlouho vše možné.Ted mám na zkoušku objednané nějaké woblery.Je docela rozdíl když utrhneš někde o kmen v hloubce Rapalu za 300 nebo Čínu za 20.Mám i naviják a po 2 letech stále v pohodě ale moc s ním nechytám jen občas vnouček co chodí semnou na ryby.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 07:12 #8
Helle Krnov, 0/4
Drobnosti, typu bižuterie a podobně kupuji už roky skoro jenom z Číny. Musí se počítat s cca měsícem než dorazí, ale jinak žádný problém s kvalitou není ( mimochodem vždy mi vše dorazilo v pořádku) Naviják nebo prut bych si asi z Číny neobjednal.
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 06:49 #7
Mistr008 Brandýs nad Labem, 6/46
Já si lupoval swingry, gumy a woblery a bižuterii. Vše vpoho
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 06:27 #6
Kup si kvalitní u nás.
Z Aliexpresu a podobných je dobrá jen ta cena, jinak je to šit!!
Nástrahy z Aliexpressu13.3.2019 v 06:23 #5
Jakub66 Plzeň 1-Bolevec, 2/12
Ahoj kupoval jsem tam par wobleru. Chodi dobre ale lak sel dolu pomerne brzo. Vzal jsem ruzne vyrobce a nektere teprv budu zkouset letos. Ale co se tyce bizuterie tak s tou problemy nejsou. Ucel splni. Nechytam kapitalni kusy a pro moje potreby to staci. To se tyka navazcu, zarazek, karabinek atd. Navijak a prut bych tam asi nekoupil.
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 23:01 #4
Standa90 Žďár nad Sázavou 6, 19/2,1 tis.
O které nástrahy ti konkrétně jde? Woblery např. ?
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 22:25 #3
Ajo, pises nastrahy, tak ty jsem nezkousel.
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 22:23 #2
Kvalita stejna jako u neznackovych veci na ktery se da nejaka nalepka. Nemuzes cekat za par korun veci naporad.
Lidi ti doporuci zbozi se kterym jsou spokojeni, ale kazdy ma jine naroky a ne vsem tahle kvalita vyhovuje, omlouva to prave ta cena.
Par veci mam, doporucovat bych se je ale neodvazil.
Nástrahy z Aliexpressu12.3.2019 v 21:14 #1
Tayler321 České Budějovice 1, 12/9
Ahoj objednával jste někdo někdy něco z Aliexpressu? Kamarád mi to doporučil. Ceny super ale co kvalita?
Díky

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama