Založeno: 6.2.2019 v 13:47, Správci: Sroubecek,

Sroubecek Frýdek-Místek, 1/2
Poradíte mi kde se v rámci ČR dá jezdit s karavanem až k vodě? Určitě by se sem pár tipů a rad hodilo. Soukromé vody, svazovky atd...

Odpovědi:

S karavanem na ryby28.3.2019 v 20:47 #10
okoun05 Havířov (Město), 0/7
No nevím jak tomáš daleko ale já jsem jezdil na Naklo a tam sedá přímo k vodě parada
S karavanem na ryby27.3.2019 v 12:57 #9
Sroubecek Frýdek-Místek, 1/2
Nesnáším tyto typy lidí, kteří kazí dobré jméno karavanistu, bivakaru. A slušných rybářů. Kdo se chová jako hulvát (slušně řečeno) tak bordel dělá ať přijede na kole, nebo karavanu. Je to jak s naší menšinou nejde to házet do jednoho pytle.
S karavanem na ryby9.2.2019 v 21:55 #8
Malíř01 Česká Lípa, 1/10
Drrak> To co tu popisuješ není otom v čem spíš na rybách ale o lidech který vtom spí . Já mám opačnou zkušenost . Když přijedu k vodě musím místo uklidit , zrušit ohniště a posekat uválenou a rozěžděnou trávu a od karavanů to rozhodně není , karavany totiž k vodě nesmí musí stát u cesty. Jezdím sem už několik let . Bohužel se na ryby dostanu z bídou jednou za měsíc. Snažím se to tam držet jakštaš v pořádku.
S karavanem na ryby9.2.2019 v 15:50 #7
Drrak Opava-Předměstí, 1/339
Malíř01>nevim jak na labi tam jsem jeste nechytal, ale celkem vsude jinde jsem zazil jak si nosi vetsina karavanistu ulovky do karavanu a to i podmerecne ryby , po napomenuti jsou drzi a vecer vetsinou vsichni ozrali a to jim jeste prijedou dalsi rodiny prislusnici a mozna kamaradi , zustava po nich vsude bordel,rozhazeny vajgly,a kdyz jim clovek rano rekne ze si to maj uklidit tak vetsinou reknou ,proc , vsak ja tu nebydlim , jsem na dovoleny a konec, lidi co maji pristresky a bivaky se vecer sice ozerou ale rano si to vetsinou po sobe uklidi
S karavanem na ryby9.2.2019 v 06:55 #6
Malíř01 Česká Lípa, 1/10
Drrak> Zdravím zajímalo by mně v čem tě karavany tak zklamaly. Já jezdím na Labe už delší dobu s karavanem a zajímá mně co děláme špatně oproti bivakům. Rád se poučím , děkuju za odpověď.
S karavanem na ryby6.2.2019 v 15:02 #5
Mouse Svratka, 2/31
Labe u Pardubic a Přelouče, Mělice, Lužnice, Dyje 7 ATC Merkur a pár míst na divoko, ATC Rozkoš, Pilská nádrž. Záleží co chceš chytat a kde v ČR chceš chytat...
S karavanem na ryby6.2.2019 v 14:25 #4
Šňuras Dolní Dunajovice, 0/25
Soukromá Asuán u Jemnice
S karavanem na ryby6.2.2019 v 14:14 #3
Drrak Opava-Předměstí, 1/339
Karavany nemam rad proto radeji ani neradim ,protoze karavanisti rybari me dost hodne sklamali ,jsem pro vody s pristreskem nebo destnikem , karavan bych nechal minimalne 50 metru od vody pokud se nekdy bude takovy zakon uzakonovat
S karavanem na ryby6.2.2019 v 13:55 #2
tucnak23 Kutná Hora, 0/2
ladapospa> řeka Sázava
S karavanem na ryby6.2.2019 v 13:51 #1
ladapospa Lahošť, 0/5
Hracholusky, kemp Radost.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama