Založeno: 9.1.2019 v 21:44, Správci: Mity23, BYSTŘICE VALAŠSKÁ 1 A, Kapr obecný,

Mity23 Rožnov pod Radhoštěm, 3/9
Zdravím vás.
Zatim sem tady žadny příspěvek nenašel, tak zkouším jeden otevřít. Na co vám tady berou kapři, vychytávky, zkušenosti.

Odpovědi skok na konec

Na co vám berou?17.1.2019 v 01:50 #1
ŽEMLÍK Těšovice, 1/29
Já jdu prve zkusit chytat se šrotem Černá plotice který rozmíchám s trochou krtince a návnady zkusím česnek, chcíplá chobotnice, mrtvola, halibut, pelety skunk ze sladkých extrudu krab.
Krtinec do šrotu je fajn protože je alespoň nepřekrmíš.
Na co vám berou?17.1.2019 v 07:49 #2
moskito Hodonín, 0/14
Jak kdy, se mi zdá, že je to čím dál horší :( , stačilo napíchnout rohlík nebo nějakou foukačku a záběry byly do 30 minut , teď napíchneš rohlík a hodiny bez záběru .. ani cejn.. Ale je to hlavně o revíru/zarybnění/prochytávání - počtu rybářských návštěv daného revíru, či-li zkušeností ryb s nástrahama a montážema... , a pak taky denní a roční době...
Na co vám berou?17.1.2019 v 14:03 #3
Johnnie Praha 2-Nové Město, 6/176
Pařený rohlík, kukuřice, foukačka.
Na co vám berou?17.1.2019 v 15:40 #4
Mexitaz Brno-Brno Město, 15/39
Žemliku tos byl nakupovat krmení na hřbitově 😂😂😂😂😂😂ne pohoda😎
Na co vám berou?18.1.2019 v 17:42 #5
moskito Hodonín, 0/14
nemůžu si odpustit jednu zkušenost s postarším kolegou rybářem, na otázku co jim dáme ? mi ukázal červenou kuličku cca 16mm, ať si čichnu a zeptal se jestli vím co to je, moje odpověď zněla - nevím - jen to bylo cítit po jahodě. Tak mi to prozradil je to brambora obarvená na červeno a s příchutí jahoda tak to jsem se pak po chuti zasmál, on tu bramboru úplně "zabil"
Na co vám berou?19.1.2019 v 21:12 #6
Mity23 Rožnov pod Radhoštěm, 3/9
Ja driv chytal hlavne rohlik, zizaly, lepe hnojaky. Ale treba na foukacku sem nikdy uspechy nemel.

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama